Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziś i wczoraj bardzo fajnie się oglądało skoki. Po raz pierwszy od dawna komentarz nie psuł transmisji z zawodów. No i w ESP nie ma amatorów, którzy nie wiedzą, że Zauner to były kombinator. Jak się słucha tych bzdur Szczęsnego, że to nowy zawodnik, który nie wiadomo skąd się wziął, to ręcę opadają. Szaran nie lepszy. Nawet Chruścicki dobrze komentował, nie było "skoków na garbusa" albo "grupy zawodników, którzy niewiele wiedzą o skokach". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eurosportu ZIO w Vancouver:

 

biathlon - Tomasz Jaronski, Krzysztof Wyrzykowski

biegi narciarskie - Marek Rudzinski, Bogdan Chruscicki

curling - Paweł Burlewicz

hokej - Jakub Pieczatowski, Marcin Zawadzki

kombinacja norweska - Marek Rudzinski, Bogdan Chruscicki, Igor Błachut

łyżwiarstwo figurowe - Aleksandra Kauc, Jacek Tascher, Marek Szewczyk

łyżwiarstwo szybkie - Bogdan Chruscicki, Paweł Jaroszek, Paweł Zygmunt

narciarstwo alpejskie - Witold Domanski, Marcin Szafranski, Tomasz Kurdziel

narciarstwo dowolne - Tomasz Burnos, Adam Probosz

short track - Bogdan Chruscicki, Paweł Jaroszek

skoki narciarskie - Marek Rudzinski, Bogdan Chruscicki

snowboard - Tomasz Burnos, Łukasz Ligocki

sanki / bobsleje / skeleton - Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na tym forum nie wolno pisać o piractwie, ale mogłbyś coś więcej powiedzieć czy to tylko czyjeś żarty, czy potwierdzona informacja, bo jeśli tak to niedługo może, paść również Nagra Media Acces Cyfrowego Polsatu.

Na jednym z forum www. :censored: . :censored: zauważyłem że pojawiły się kluczyki do nielegalnego odbioru ESP HD (C+) w Seca :shock: Czyli co Seca4 już padła :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dźwięk to ostatnio często się lekko rwie (charczy). Choćby wczoraj podczas biathlonu M. A na ESP2 do tej pory zanika. Czasami to lepiej, bo jak mam słuchać eksperta podczas meczów Bundesligi, który powinien się przedstawiać Yyyy Yyyy zamiast Tomasz Kłos, to może lepiej, aby dźwięku nie było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy IO nie są transmitowane na Eurosporcie 2 we wszystkich krajach czy tylko w tych, które pokazują Bundeslige?

W Eurosporcie 2 International również nie ma Igrzysk więc podejrzewam, że we wszystkich krajach transmisje są tylko w Eurosporcie. W Eurosporcie dużo lepiej ogląda się Igrzyska niż w TVP. Dla mnie relacje w TVP są w formie informacyjnej. Gadają w tym studiu przez 30 minut nie wiadomo po co a później pokażą tylko przejazdy Polaków i koniec. Co to za pokazywanie sportu? W Eurosporcie jest wszystko tak jak się należy czyli konkurencje są pokazywane od początku do końca. A w TVP tylko Kurzajewski się uśmiecha i gadają o [beep]ołach. Na dodatek w studiu coś strasznie szumi a grafiką zajmują się amatorzy bo ciągle mylą belki z podpisami. W środę było słychać jak Kurzajewski coś gada w trakcie transmisji bo ktoś nie wyłączył mu mikrofonu. TVP w przypadku sportów saneczkowych korzysta z komentatorów Eurosportu: Grzegorza Pajdy i Pawła "oł" Ulbrycha. Panowie wymieniają się: jeśli jeden pan jest w TVP to drugi komentuje w Eurosporcie. Następnego dnia zamiana.

Teraz dla równowagi muszę zganić po raz kolejny Eurosport za nadawanie transmisji w 4:3, które nie są realizowane z safe area. Ostatnio Tour of Qatar miało poucinaną grafikę. Nie widać było ile kilometrów kolarze mają do mety. Czy oni w tym Paryżu są ślepi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni to dać przynajmniej w letterboxie, ale jak widać nie mają tam takich mądrych ludzi, którzy by na to wpadli. Co do TVP, to po prostu oni przyjęli taką, że tak to nazwę taktykę, że na antenach otwartych pokazują występy polaków i gadają, a jak ktoś chce coś więcej zobaczyć, to niech włączy TVP Sport lub obejrzy na internecie (ja wybrałem internet, bo tylko tam mogę naprawdę obejrzeć to co chcę, a nie to co oni chcą pokazać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...