Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak widać będą teraz pytanie w jakiej formie.NC+ wzięła przekazy do siebie też za darmo ich nie da.

 

Skoro komentarze mają być osobne, to najprawdopodobniej będą to całkowicie osobne przekazy na tp. CP. Dwa miejsca mają po Tenis Premium, pozostaje wygospodarować coś pod ostatni kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Miklas był ekspertem na Igrzyska 2014 więc nie wiadomo.

To się okażę,ale to jednak Pindera na stałe współpracuje z Polsatem. Swoją drogą myśleliśmy,że to będą dodatkowe relacje,a na dwóch kanałach raczej znajdzie się to samo co w Eurosport 1/ Eurosport 2 tylko z innym komentarzem. Swoją drogą to może być poligon doświadczalny i np. w latach 2022-2024 o IO może pokusić się gracz komercyjny kosztem TVP. 

\Co do Krzysztofa Miklasa to wczoraj był teleonicznym gościem TVP INFO. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie CP da te kanały bez opłat. ;)

 

Do IO zostało 5 dni, startują 9 stycznia więc musieliby wcześniej informować o opłatach.

 

I dwa Eurosporty pewnie pojawią się w miejscu Tenis Premium, a trzeci pewnie w miejscu jednego z testów. Trzeba od jutra obserwować przekazy polsatowskie. ;)

 

[beep]likowanie przekazu - dla mnie to trochę słabe, no ale teoretycznie jest możliwość wyboru. Chociaż tak się zastanawiam, czy każda redakcja ma ekspertów na każdą dyscyplinę? Mówi się, że na czas igrzysk zawieszane są wojny, spory. I tak sobie pomyślałem, czy raz nie możnaby wyjść ponad podziały i nie lepszym pomysłem byłoby stworzenie jednej wielkiej redakcji obu platform na czas 2 tygodni? To byłoby ciekawe doświadczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja mam pytanko do Was, może ktoś coś wie, czy w usłudze Eurosport Player te dodatkowe trzy kanały na Igrzyska, będą tak samo udostępniane jak Eurosport 1 i 2? 

 

Eurosport Player to Eurosport 1, 2 oraz wydarzenia dodatkowe. W przypadku tenisa pokazywali to, co było na 1, 2 oraz dodatkowe korty. Czyli będzie tam wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Eurosport podszedł do tego zwyczajnie. Potraktował kanały 3,4,5 jako serwisowe tak jak to jest w Player czyli w oryginalnej ścieżce dzwiękowej. Chcesz to sobie wysyłasz ludzi do komentowania nie chcesz to już twoja sprawa. Wychodzi na to ze kablówki typu Vectra nie będzie miała tych Eurosportów po polsku, tylko w oryginale. Czy się mylę? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zależy co sobie wynegocjowali. Komu zapłacą. Może być tak, że nie będzie nic tłumaczone.

To są moje domysły oczywiście.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi, że będą mieć oryginalny język. Nie wiem czy Vectra, coś już testuje u siebie, czy dopiero będzie brać przekaz od kogoś. Jeśli kablówki będą mieć własny przekaz, to tylko język oryginalny.

Ogólnie to widać, jednak bardzo się rano myliłem, że CP tą sprawę oleje. Bardzo się pomyliłem, za co przepraszam. Czekamy teraz na cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No to teraz panowie zacznie się......Mniejsi gracze jak widać się nie liczą. ;)

edit:

Teraz już wiemy czemu w NC+ trzeba posiadać Canal+. Ktoś za te podróże dziennikarzy musi zapłacić. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...