Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłoby żadnej afery. Afera jest teraz. Może bym zrozumiał to w zeszłych latach, kiedy był jeden sygnał E1 na wiele krajów europy. Ale teraz:

- odcięli nas z wersji International HD, a mamy dostęp do E1 HD z transpondera CP, gdzie jest o wiele gorsza jakość; I kilkusekundowe opóźnienie!!!

- już powoli będzie tak samo z E2 HD, będziemy mieli słabszą jakość z transpondera CP;

- chwalą się na Face, że mecz oczywiście, tak w E1 HD, ludzie wstają wcześnie w niedziele i zonk;

- i to najgorsze: szpikują nas beznadziejnymi polskimi reklamami, tą papką od której [beep]ć się chce. Reklamy w wersji International są naprawdę mniej uciążliwe;

Edytowane przez jacekmalina30
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najgorsze jest chw.alenie się na FB tą transmisją, ja wywnioskowałem że na to spotkanie od początku nie ma raczej szans, i ten mecz będzie traktowany jako ten trzeci, ale nie każdy tak pomyślał. Mogli poinformować o wszystkim dokładnie (wczoraj, nie dziś rano), a nie liczyć że im się uda i Djoko skończy w trzech setach. Ale właściwie ja i tak na całe AO mam Playera więc mi to obojętne :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby żadnej afery. Afera jest teraz. Może bym zrozumiał to w zeszłych latach, kiedy był jeden sygnał E1 na wiele krajów europy. Ale teraz:

- odcięli nas z wersji International HD, a mamy dostęp do E1 HD z transpondera CP, gdzie jest o wiele gorsza jakość; I kilkusekundowe opóźnienie!!!

- już powoli będzie tak samo z E2 HD, będziemy mieli słabszą jakość z transpondera CP;

- chwalą się na Face, że mecz oczywiście, tak w E1 HD, ludzie wstają wcześnie w niedziele i zonk;

- i to najgorsze: szpikują nas beznadziejnymi polskimi reklamami, tą papką od której [beep]ć się chce. Reklamy w wersji International są naprawdę mniej uciążliwe;

 

Niestety, ale bez polskich wersji tych kanałów miałbyś i tak wersję int, bez meczu Radwańskiej. Polskie wersje (gdy już docelowo powstaną) będą właśnie po to, żeby móc emitować mecz Djoko w E2 a Radwańskiej w E1. Nie można mieć wszystkiego. Oczywiście w zamian dostaniemy także polskie reklamy i słabszą jakość.

W CP ciągle jest dostęp do wersji int. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2:5, na 7:5 tak potrafią tylko wielkie mistrzynie !! To tłumaczenie do mnie nie trafia. Od kiedy to Bayern gra w LE, bo z ich tłumaczenia wynika możemy w oknie pokazywać Zakopane i LE, tylko,że zawsze pokazujecie skoki zamiast biathlonu. Tłumaczenia dla naiwnych,ale rozumiem ich decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne? Czy to wina Polskiej centrali ze nie maja wplywu? Nie.

 

No to jedne wydarzenia mają wpływ a na inne nie? Jaki jest klucz? O ile LE można zrozumiec, bo kupili na Polskę ale niektóre zawody ze skoczni narciarskiej to już chyba nie, bo to nie jest tylko polski towar

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą rozwalić ramówkę emitując mecz Bayernu,a nie mogą zamiast jednego meczu AO pokazać drugiego?? To nie trzyma się logiki. 

Bardzo ładnie wygląda dziś Schett . Oprawa meczów mi się podoba, tweeter, ciekawostki na ekranie. Bardzo fajne mają te przerywniki, intra. Szkoda tylko tych gwiazdek i zmiany nazwy na Eurosport 1. Ale przezroczyste ładne :)

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą rozwalić ramówkę emitując mecz Bayernu,a nie mogą zamiast jednego meczu AO pokazać drugiego?? To nie trzyma się logiki. 

 

No to jedne wydarzenia mają wpływ a na inne nie? Jaki jest klucz? O ile LE można zrozumiec, bo kupili na Polskę ale niektóre zawody ze skoczni narciarskiej to już chyba nie, bo to nie jest tylko polski towar

 

 

Co jest bardziej prawdopodobne? To, że mogli pokazać Radwańską i pomimo szeroko reklamowanego meczu, nie zrobili tego, żeby zrobić na złość polskim kibicom, czy to że nie mają na to wpływu? Doszukiwanie się tu jakiś spisków jest niepoważne. 

Edytowane przez iko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu meczu Djokovica były jeszcze wywiady mimo że ich miało nie być... Francuzi zmieniają zdanie co kilka minut. Coś tam jeszcze przebąkiwali w czasie transmisji, że ew. może nawet być magazyn Game Set Match, gdyby Djokovic przegrał wcześniej...

Jakiś nieodpowiedzialny człowiek podejmuje decyzje. Wydawało się, że Discoery za to odpowiada a rządzi i tak Paryż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedne wydarzenia mają wpływ a na inne nie? Jaki jest klucz? O ile LE można zrozumiec, bo kupili na Polskę ale niektóre zawody ze skoczni narciarskiej to już chyba nie, bo to nie jest tylko polski towar

Zawody dla Polskiego okna sa komentowane z Paryskiej centrali albo miejsca zdarzenia, ze swojej dziupli nie moga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nikt nie wspomniał że w piątym secie komentatorzy dostali informację że jeśli Djokovic przegra to będzie jakieś specjalne wydanie Gem Set Mats i wtedy Radwańskiej w ogóle by nie było. Wtedy dopiero byłoby "zabawnie". Ddobrze" że gra tam jedna Polka a co by było gdyby naszych było więcej. Dwa kanały, dwa z polskimi reklamami a na żadnym meczu Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko. Ja oglądałem z streama zagranicznego - tzn. zerkałem i nagle słyszę polskie reklamy, po czym wchodzą przy stanie 0:40.. Normalnie na tym streamie są zagraniczne reklamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś parodia :) W środku gema numer pięć trzeciego seta Djokovic - Nishikori zaczęły lecieć reklamy..... Tegoroczny AO na antenach Eurosportu potrafi człowieka wkurzyć. 

Ja wczoraj wieczorem oglądałem taki film dokumentalny o historycznych drużynach Bayernu Monachium z lat 70. w "Eurogolach" i natłok reklam mnie osobiście przeraził. Czułem się jak taki telewidz amerykański, który co 10 minut ma krótką przerwę na reklamę. W moim przypadku było to jeszcze bardziej irytujące bo co chwila puszczano jedną i tą samą reklamę opon. 

 

Wolę jednak dłuższe reklamy i mniej przerw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...