Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądąlem wczoraj BVB - Stuttgart i komentarz Borka i Hajto jest bardzo irytujący w ostatnim czasie. Gadają o wszystkim tylko nie o tym co się dzieje w meczu ! 2/3 przegadali o Nawałce, kapitanie i tych sprawach, co mnei to obchodzi przy meczu Bundesligi ?! Plotki wyssane z palca o Lewandowskim które przytaczają co mecz, [beep]m tymi informacjami już, przecież to nie jest ciekawe wcale.

Niech Borek i Hajto więcej nie komentują meczów Dortmundu bo ich teksty znam już na pamięć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W kwestii klubów to osobiście najbardziej szkoda roz[beep]a konceptu Wolfsburga A.D. 2008/2009 - ciekawe co by z tego wyszło przy porządnym trenerze (Veh takim do końca nie jest) i rozsądnym dobieraniu zawodników, bo ofensywne trio Misimovic - Dzeko - Grafite (wtedy) wymiatało.

Ale jak roz[beep]a. Wrócił Magath ten sam co zbudował tamtą drużyne i 2 kadencja zakończyła się kompletną klapą. Więc wrócił porządny trener i nic nie zbudował już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie przecież rozwalili (Veh, McClaren, Littbarski) system gry i maszynka się zacięła :) Magath zostawił Wilki zaraz po tamtym sezonie na rzecz Schalke, a wrócił do Wolfsburga dopiero 2 lata później. O ile FM zrobił dobre podwaliny, to później zabrakło osoby, która by to dalej rozwijała - sam Felix jest dobry w tworzeniu drużyn, a później wszystko rozpiernicza sprzedając i eksperymentując.

 

A drużynę w drugiej połowie 2008/2009 i w pierwszych meczach 2009/2010 oglądało się całkiem przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O atrakcyjności Bundesligi świadczy fakt, że od lat ma najwyższa średnią liczbę goli/mecz z czołowych lig europejskich. W obecnym sezonie to aż 3,28 gola na mecz. Dla porównania Serie A to w tym sezonie 2,93, natomiast w TME bywały sezony ze średnią 2,2 gola na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest jak gdzies słyszałem najbardziej pożadaną ligą zagraniczna w naszym kraju. I takie sa fakty. Bardzo interesuje sie futbolem ale w sposob szczególny sledze własnie Bundeslige i Serie A - nie wiem czemu ale do tych rozgrywek od dawna mam słabosc. Co do włoskiej piłki to ma ona swoj urok i po prostu trzeba to lubic (Tak jak np wielu lubi meega nudna hiszpanska piłke, ktorej nie cierpie, w ktorej licza sie tylko 2 kluby, gdzie niemal w kazdej akcji jest milion podan miedzy pomocnikami tak ze mozna usnąc. Ale wielu to lubi i to oglada.)

 

A ze Bundesliga jest najatrakcyjniesza to wiadomo nie od dzis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to za dyskusja czy karny był czy karnego nie było? swoja drogą ruch ręki był, uniemożliwił szybszemu neymarowi dobiegnięcie do piłki, więc karny na pograniczu, skoro barcelona była lepsza i spokojnie bez tego karnego mecz by wygrała. alf pisze, że w ostatnich czasach sukcesy odnosi tylko bayern z niemieckiej ligi, ale odnosi, bo z włoskiej ledwo z grupy zespoły wychodzą i tłumaczenie, że włoskie kluby podchodzą po macoszemu do ligi europy jest jak najbardziej głupie. nikt im nie zabrania wygrywania rok w rok ligi europy, ba nawet ligi mistrzów, ale najzwyczajniej w świecie są za slabi. w niemieckiej lidze nawet mecze 0-0 mają więcej emocji niż te z włoskiej z większą liczbą bramek. ale widzę, ze tu ping pong słowny będzie trwał jeszcze z 20 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Andrzej Janisz pracuje w różnych stacjach, radio - w Pierwszym Programie PR (Kronika Sportowa, Przy muzyce o sporcie), oraz w telewizji - Polsat Sport (dawniej Bundesliga, Liga Mistrzów, obecnie gale KSW, MMA), Eurosport (Bundesliga, gale kickboxingu, tenis stołowy), Telewizja Polska (tenis stołowy, IO) oraz Orange Sport (UFC, Showtime itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy od chyba 2 lat oglądałem mecz Ekstraklasy na Eurosporcie 2 i przeżyłem szok, kiedy usłyszałem od Białasa, że w następnej kolejce mecz przyjaźni Legia - Pogoń, bo kibice się przyjaźnią i będzie ciekawie na trybunach. Ja wiem, że można pomylić fakty, ale przecież zgoda między Legią i Pogonią już się zakończyła i było to spore wydarzenie, więc niewiedza wynika chyba z totalnej ignorancji pana trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...