Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie, pewnie od czasu do czasu coś skomentuje.

 

Dlaczego twierdzisz, że nie będzie? Odszedł z Canal + to może będzie komentował... A tak po za tym Pan Jacek pracuje w Eurosporcie bardzo dawno... ja np pamiętam ja komentował Snooker, jak zaczynali transmisje.

 

Powrót Laskowskiego do snookera pfff marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu trafiłeś w sedno jarek999 .Nikt nie komentuje charytatywnie,a Eurosport uznał,że nie opłaca mu się pokazywać meczu deblowego,bo powiedzmy sobie otwarcie,że najważniejsza i najbardziej prestiżowa jest rywalizacja singlowa i to ona ludzi przede wszystkim interesuje.

Tak samo TVP nie przeprowadza transmisji charytatywnie, wiec uznali że nie opłaca im się pokazywać porannych i nocnych transmisji z PŚ w skokach z Japonii. Powiedzmy sobie otwarcie, mało kto będzie zarywał nockę dla takiej transmisji.

 

Skoro ty płaczesz za transmisjami PŚ w TVP to komuś innemu może nie pasować to że Eurosport traktuje mecze deblowe po macoszemu. Zwłaszcza że jest to jeden z czterech turniejów wielkoszlemowych i jeśli akurat nie ma meczu singlowego to przyjemnie byłoby obejrzeć jakiś debel.

Oczywiście,że może,nie bronię koledze Jarek999 ubolewać nad tym faktem.

Kolego Paweł85 akurat skoki z Sapporo mnie aż tak bardzo nie bolą ,bo i tak nie mógłbym ich oglądać. Po prostu to jest taka sytuacja,którą można by porównać właśnie z faktem gdyby Eurosport nie transmitował meczu Kvitovej z Errani,bo uznał,że mu coś nie pasuje,mimo,że pokazywał inne mecze singlowe,po prostu brak logiki. Eurosport nie pokazuje w tv rywalizacji deblowej(wyjątek jeden mecz). A swoją drogą uparłeś sie na Sapporro,a jak wytłuumaczyć fakt braku transmisji z Predazzo 4.02,mimo,że skoki ogląda średnio blisko 4 mln ludzi??

Chciałem zapytać czy ktoś wczoraj oglądał do końca mecz Nadala. Później już na koniec transmisji pokazywali obrazki z całego dnia i tam leciała taka piosenka.Ktoś zna jej tytuł?? Dziękuję za pomoc.

adrian18 relacje live z saporro na Eurosporcie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 sama TVP mówiła,że takie są wyniki,nie wziąłem tego z kosmosu. Naprawdę jeszcze mogę zrozumieć brak transmisji z Sapporo,ale z Predazzo 4.02 to już ni w ząb. A wracając do Eurosportu to uważam,że mają świetną ekipę komentatorską. Najlepsi oczywiście Wyrzykowski/Jaroński,później Jewtuch/Kruk i dalej komentatorzy tenisowi z wyjątkiem Sikory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel85 sama TVP mówiła,że takie są wyniki,nie wziąłem tego z kosmosu.

No właśnie. TVP musi mówić że jest oglądalność. Pewnie jeszcze są to dane TNS OBOP?

Chyba nie mówili czyje dane. TVP z tego co się orientuję zakończyła współpracę z OBOP-em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Borek opczywiście. Nie wiedziałem,że jego komentarz wywoła tyle emocji :

http://www.sport.pl/sport-slask/1,12185 ... orowi.html

Swoją dtrogą dobrze,ze ktoś się wreszcie doczepił do Borka,bo myślałem,że takiej analizie podlega tylko Szpakowski.

Brawo dla Pana Płatka :D.

 

Co do Eurosportu 2 to zastanawiam sie po jaką [beep]ę pokazali wczoraj wieczorem i w nocy część wyścigu 24h na torze Daytona, skoro dzisiaj przez cały dzień nie ma ani jednej relacji live. Dopiero wieczorem na sam koniec wejdą i to też nie wiem czy na żywo. To już lepiej było tego nie wykupywać i nie robić ludziom "smaka" na transmisję w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...