Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby sezonowo uruchamiać Eurosport Snooker - wtedy to dopiero oglądalność skoczyła, gdyż nic nie mam do snookera - ale Eurosport po prostu tym zaśmieca ramówkę. A co do danych oglądalności, to chciałbym jakieś dowody na to, bo dla mnie to lekki paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zxcvbnm

 

Pff - z twojej wypowiedzi juz widac, ze taki typowy Ferdek Kiepski/Janusz z Ciebie - taki ludziom wystarczy piwo, kapcie i fotel - juz nie mowie o tym, ze jedynym sportem jest pilka nozna, reszta to tylko jakies nedzne rozrywki ... Po wypowiedziach wnioskuje, ze masz ok. 15 lat.

Gosciu - snooker to wspanialy sport! Dla prawdziwych gentlemanow a nie jakichs malp i innych dzikusow ... Ogladam od 6 lat, kiedy jeszcze nie mialem Pay TV - kiedy tylko jestem w domu, gdy mnie nie ma to nagrywam i potem ogladam. Zamierzam tez wrocic do treningow, ale to bedzie trudne przy pracy 12 godzin dziennie, codziennie.

 

Wattsy itp. leca co chwile i sa te same, juz wymiotuje tymi magazynami ... Nie wiem co Ty tam widzisz - typowa rozrywka dla Plebsu ... Watts czy cos to mozna obejrzec raz na jakis czas  a nie codziennie. Jestem dosyc mocno przekonany, ze codziennie ogladasz bardzo "ambitne" programy typu "Jackass" itd. - tylko pozazdroscic ...

 

I wez w ogole zmien nick, bo sie tego "czegos" wpisac nie da po ludzku, tylko trzeba kopiowac ...

 

===

NIkt nie uruchomi Eurosport Snooker, skoro ma 2. najlepsza ogladalnosc po pilce noznej - Ja bym tych koksiarzy i oszukancow co pedaluja na rowerach przede wszystkim wywalil z anteny, bo szkoda oczu - jedyne co to widoczki warto ogladac - zamiast tego mozna program przyrodniczy obejrzec przeciez.

Nad tenisem tez by sie mozna zastanowic zeby puszczac mniej, bo po co ogladac cos, co jest z gory ustalone? Uwielbiam tenis, ale to co sie dzieje od jakiegos czasu tenisie ziemnym to paranoja, nagle sie okazuje, ze kazdy cos bral. O kolarstwie szosowym nie mowie, bo tam od zawsze lubili robic z ludzi idiotow.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zxcvbnm

 

Pff - z twojej wypowiedzi juz widac, ze taki typowy Ferdek Kiepski/Janusz z Ciebie - taki ludziom wystarczy piwo, kapcie i fotel - juz nie mowie o tym, ze jedynym sportem jest pilka nozna, reszta to tylko jakies nedzne rozrywki ... Po wypowiedziach wnioskuje, ze masz ok. 15 lat.

Gosciu - snooker to wspanialy sport! Dla prawdziwych gentlemanow a nie jakichs malp i innych dzikusow ... Ogladam od 6 lat, kiedy jeszcze nie mialem Pay TV - kiedy tylko jestem w domu, gdy mnie nie ma to nagrywam i potem ogladam. Zamierzam tez wrocic do treningow, ale to bedzie trudne przy pracy 12 godzin dziennie, codziennie.

 

Wattsy itp. leca co chwile i sa te same, juz wymiotuje tymi magazynami ... Nie wiem co Ty tam widzisz - typowa rozrywka dla Plebsu ... Watts czy cos to mozna obejrzec raz na jakis czas  a nie codziennie. Jestem dosyc mocno przekonany, ze codziennie ogladasz bardzo "ambitne" programy typu "Jackass" itd. - tylko pozazdroscic ...

 

I wez w ogole zmien nick, bo sie tego "czegos" wpisac nie da po ludzku, tylko trzeba kopiowac ...

 

===

NIkt nie uruchomi Eurosport Snooker, skoro ma 2. najlepsza ogladalnosc po pilce noznej - Ja bym tych koksiarzy i oszukancow co pedaluja na rowerach przede wszystkim wywalil z anteny, bo szkoda oczu - jedyne co to widoczki warto ogladac - zamiast tego mozna program przyrodniczy obejrzec przeciez.

Nad tenisem tez by sie mozna zastanowic zeby puszczac mniej, bo po co ogladac cos, co jest z gory ustalone? Uwielbiam tenis, ale to co sie dzieje od jakiegos czasu tenisie ziemnym to paranoja, nagle sie okazuje, ze kazdy cos bral. O kolarstwie szosowym nie mowie, bo tam od zawsze lubili robic z ludzi idiotow.

 

I tutaj drogi Umkwatato wpadłeś w pułapkę, którą przypadkowo udało mi się skleić, gdyż do piłki nożnej mam lekko mówiąc niskie poważanie, a również wąsa nie posiadam oraz piwa nie pijam. "Zxcvbnm" to wszystkie litery po kolei w ostatnim rzędzie z literami na klawiaturze - "przejechanie" po klawiaturze palcem chyba nie jest takie trudne.

 

Watts byłby dla mnie (oczywiście osobiście, ale głupio wspominać po raz setny o tym) lepszy niż snooker, bo po prostu za nim nie przepadam. Tylko tyle i aż tyle, a to, że dla plebsu... z pewnością wypadki narciarzy alpejskich czy jakieś niecodzienne zachowania bawią wszystkich niemiłosiernie. Sam też nie sięgam specjalnie po Wattsa, nie mam tyle czasu na Jurosport.

 

Temat Eurosportu nie wskazuje na to, abym jakiemuś przypadkowemu "userowi" miał rozpowiadać, co to ja lubię, a nie lubię. Choć dojście do tego to nic trudnego - wystarczy obserwacja aktywności, jeśli to jest aż tak nurtujące zagadnienie. Ale taka miłość do sportu cieszy - będę pierwszym kibicem pierwszego snookerowego polskiego mistrza.

 

Jeśli "Ja, Feuerbach" czy "Mechaniczna pomarańcza" to ambitne pozycje to ja się zgodzę. Z tym Jackassem to nie, bo chyba już go nie emitują.

 

Z kolei pomysł osobnego kanału dla snookera nie jest chyba taki zły, wiele razy piszę o włoskiego kanale o pokerze - który tyle lat się trzyma na rynku i jeszcze jakoś funkcjonuje. A co dopiero druga pod względem oglądalności dyscyplina, ona by sobie nie poradziła?

 

Gorsza jest chyba jednak pompatyczność w tej odpowiedzi, ale na szczęście na samym zrzędzeniu daleko się nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam - nie ma szans na zaden kanal dedykowany tylko Snookerowi.

 

1. Jest juz Eurosport Player - tam emituja spotkania ktorych nie emituja w TV. Tam tez mozna sobie obejrzec mecze jeszcze raz (CHYBA, tylko tak przypuszczam).

2. Taki kanal nie istnieje nigdzie na Świecie - dlaczego mialby powstac (najpierw) u Nas, w Europie Środkowej? Przede wszystkim taki kanal powinien powstac w Wielkiej Brytanii i/lub Chinach - od kilku lat te 2 rejony wymiataja i jest tam najwiecej snookerzystow - zarowno profesjonalnych jak i grajacych amatorsko.

 

 

Ja sam po zamknieciu klubu ktorego prowadzil Rafal Jewtuch (przejal Akademie Snookera i zamienil ja w Bilabar) przejde sie (teraz juz niestety bardzo rzadko) to Break 147 w Centrum Warszawy. Spotykalem tam wiele znanych postaci z polskiego snookera - sparowalem nawet pare razy z Kacprem Filipiakiem. No niestety, ale nadszedl czas zeby rzucic to wszystko i wziac sie za prawdziwe zycie. Chce wrocic, bo zielone sukno i kolorowe bile, to cos, co pozwala mi sie odprezyc i cieszyc grą.

Bede sie musial przejsc do Grzesia Biernadskiego do klubu - otworzyl go akurat gdy Ja bylem zmuszony zrobic sobie przerwe, nie mialem okazji - a zaprasza mnie non-stop na turnieje, no trzeba w koncu go odwiedzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to snooker był w Eurosporcie od wielu lat, i trochę mnie dziwią teksty o sezonie ogórkowym bo się ta dyscyplina pojawia. Mi osobiście się to nawet podoba, przyjemnie się ogląda, choć szczerze to grałem tylko w bilardowe gry komputerowe ;) Ale i tak nie widzę powodu, żeby robić z tego afery.

 

Zresztą, jaki niby sezon ogórkowy, skoro niedługo będą wyścigi kolarskie i będzie ogrom transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest juz Eurosport Player - tam emituja spotkania ktorych nie emituja w TV.

Chyba sobie jaja robisz. Ja mam oglądać na smartfonie czy tablecie snooker? Dla mnie to nawet TV jest za mały na ten sport. :grin:   A mam 42”. A poza tym player jest płatny. A nie mam zamiaru dodatkowo płacić za Eurosport. Co do kanału snooker-owego, to może faktycznie przesada, ale mogli by chociaż nie przerywać meczu jak często się zdarza zwłaszcza w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robie sobie jaj XD Napisalem po prostu jak to wyglada - jest Eurosport Player, w nim mozna sobie wszystko odtwarzac i ogladac - watpie, zeby komus sie chcialo (i zeby to bylo oplacalne) tworzyc kanal ktory bedzie zawieral dokladnie to samo co zawiera Eurosport Player. Tez bym chcial, zeby byl kanal Eurosport Snooker lub cos w ten desen i zebym mogl ogladac normalnie w TV a nie bawic sie z tabletem czy smartfonem.
No i kwestia tego, ze ta usluga jest platna dla osob ktore maja oba Eurosporty w ofercie swojego operatora jest dla mnie irracjonalna. Nie skorzystalem z niej ani razu. 

Gdyby to byl nawet dodatkowo platny kanal w TV to bym sie zastanowil, ale ogladanie tylko w necie, na malym urzadzeniu, za dodatkowe pieniadze? Bez przesady, nikt normalny tego nie wezmie.

 

Jakos np. Canal+ Sport jest za darmo dla abonentow nC+ - mozna? Mozna. TVP Sport tez na swojej stronie czesto nadaje wydarzenia calkowicie za darmo.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłby powrót Eurosport News, który dodatkowo zostałby wzbogacony o transmisje, dla których zabrakło miejsca na obecnych Eurosportach. Osobiście nie mam nic przeciwko transmisjom snookera, ponieważ Eurosporty zyskały uznanie, dzięki transmitowaniu międzynarodowych, często mało popularnych dyscyplin sportowych, co moim zdaniem nie powinno być zmieniane.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...