Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lach to porażka... On nie wie,że na ME 2016 po fazie grupowej jest 1/8 finału. Może nawet nie wie,że grają 24 ekipy,a nie 16, bym się nie zdziwił. Waha ssię ile bramek strzelił Nikolic w lidze.. To co ten człowiek w ogóle wie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty to wiesz, gdzie widzisz? Bo pisałeś, że nie masz dostępu do Eurosportu:

https://forum.satkurier.pl/topic/6418-nc-cp-o-tnkhd-polsat-sport-news/page-224?do=findComment&comment=1067994

To,że mam NTC nie oznacza,że nie ma możliwości oglądania Eurosportu. Jest jeszcze internet i choćby Eurosport player lub ipla lub jakiś stream . Cieszy mnie,że tak uważnie mnie czytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lach to porażka... On nie wie,że na ME 2016 po fazie grupowej jest 1/8 finału. Może nawet nie wie,że grają 24 ekipy,a nie 16, bym się nie zdziwił. Waha ssię ile bramek strzelił Nikolic w lidze.. To co ten człowiek w ogóle wie.. 

On nic nie wie serio, przecież przy każdym meczu który komentuje to ma tyle pomyłek, że głowa mała! W dodatku jego barwa głosu jest wkurzająca, tak samo jak w przypadku Czarka Kowalskiego z Polsatu, ten sam poziom, bardzo niski poziom! Obaj nie znają się na piłce w ogóle. 

 

Aaa i Eurosport wczoraj mi podpadł jeszcze podczas meczu Basel - Fiorentina. Zamiast na czas wejśc na 2 połowę to oni w 46 minucie gdy piłkarze już grali bo oczywiście musiały lecieć jakieś durne polskie reklamy! WSTYD! 

A komentarz Zawackiego i Żurawskiego wcale nie lepszy. Obaj nie wiedza nawet jak się wymawia poprawnie Bernardeschi ( Bernadreski poprawnie, a oni zrobili z niego Bernardeszczi...)

No i Zawacki też się mylił, powiedział, że Fiora wygrała z Interem 4:0, po kilku min się poprawił, ale dodał, że z Milanem, a po kilku sekundach, że oczywiście z Interem Mediolan i że przeprasza za błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie na korzyść tych z TVP wypada przynajmniej moim skromnym zdaniem. Może nie błyszczą Ci z TVP jakąś wiedzą,ale przynajmniej znają jakieś podstawy, elementarz- a Lach no cóż- trudno mi nie odnieść wrażenia,że kazali mu komentować to po prostu zasiadł do mikrofonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami - transmisje Ekstraklasy i Ligi Europy bezlitośnie obnażają braki merytoryczne Lacha. Przez wiele lat wydawało mi się, że to jest naprawdę solidny komentator, ale cóż - jak widać wynikało to z tego, że przy PNA, piłce kobiecej czy młodzieżowej trudniej weryfikować błędy. Bundesligi też nie śledzę na tyle, żeby wyłapywać wszystkie wpadki. Najbardziej irytujące jest mylenie zawodników, zdarza mu się to zdecydowanie za często.

 

Wg mnie najlepszym komentatorem piłkarskim w Eurosporcie jest - oczywiście pomijając Borka - Julian Kowalski. Szkoda, że nie dostał dotąd szansy przy meczach polskich drużyn w europejskich pucharach.

 

Z kolei duże pochwały muszę skierować pod adresem duetu Błachut-Merk przy biegach narciarskich. Rewelacyjnie się ich słucha, merytorycznie i z humorem. Jóźwik, Babiarz i Benia wypadają na tym tle żenująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównanie na korzyść tych z TVP wypada przynajmniej moim skromnym zdaniem. Może nie błyszczą Ci z TVP jakąś wiedzą,ale przynajmniej znają jakieś podstawy, elementarz- a Lach no cóż- trudno mi nie odnieść wrażenia,że kazali mu komentować to po prostu zasiadł do mikrofonu.

O ile wiem to właśnie Lach robi rozpiskę na mecze piłkarskie (oprócz Bundesligi), więc w tym przypadku sam się wyznacza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami - transmisje Ekstraklasy i Ligi Europy bezlitośnie obnażają braki merytoryczne Lacha. Przez wiele lat wydawało mi się, że to jest naprawdę solidny komentator, ale cóż - jak widać wynikało to z tego, że przy PNA, piłce kobiecej czy młodzieżowej trudniej weryfikować błędy. Bundesligi też nie śledzę na tyle, żeby wyłapywać wszystkie wpadki. Najbardziej irytujące jest mylenie zawodników, zdarza mu się to zdecydowanie za często.

 

Wg mnie najlepszym komentatorem piłkarskim w Eurosporcie jest - oczywiście pomijając Borka - Julian Kowalski. Szkoda, że nie dostał dotąd szansy przy meczach polskich drużyn w europejskich pucharach.

 

Z kolei duże pochwały muszę skierować pod adresem duetu Błachut-Merk przy biegach narciarskich. Rewelacyjnie się ich słucha, merytorycznie i z humorem. Jóźwik, Babiarz i Benia wypadają na tym tle żenująco.

Benia i ten alkoholik Jóźwik..sztandarowa para sportowej redakcji TVP ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też trzeba docenić, że Małysz nabrał ogłady, zmienił się bardzo na korzyść w wypowiedziach. Gdyby go wzięli z tego 2001 roku to by była tragedia. Przestraszony, niepewny siebie, stremowany. Jemu te sukcesy dały popularność, pieniądze, ale przede wszystkim zmieniły go jako człowieka. To jest jego największy sukces. Dziś może swobodnie i bez strachu rozmawiać w mediach, a są sportowcy, którzy odnosili sukcesy, a wypowiedzieć się swobodnie przez wiele lat i tak nie umieli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek w Eurosporcie ograniczył się tylko do Bundesligi? Nie skomentował żadnego meczu Ligi europejskiej, dawniej można było go częściej usłyszeć.

 

 

Pewnie ma zakaz z Polsatu tak jak z Ekstraklasa.

 

Może komentować co chce, nie ma żadnych wytycznych ze strony Polsatu. Borek komentował oprócz BL również Puchar Narodów Afryki bo pamiętam, i kiedyś spotkałem go podczas transmisji jakiś rozgrywek młodzieżowych. On w ogóle ma w Eurosporcie jakiś specjalny status, bo to Borek decyduje o obsadzie spotkań w BL.    

 

Podejrzewam, że Borek nie ma czasu w czwartek, więc nie komentuje LE. Kolejna sprawa jest, że im z samego komentowania trudno byłoby wyżyć na takim poziomie, dlatego we własnym czasie zajmują się czym innym. Nie sądzę, że komentatora który dostaje 400 zł za mecz stać na dom w Tajlandii.   

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...