Skocz do zawartości

Radio Maryja


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że są zagraniczne piosenki w Radiu Maryja, mnie to nie dziwi. W audycji dla młodzieży kiedyś puścili Imagine Dragons i Shakirę, zaś w jednej z audycji słyszałem niedawno Modern Talking.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Radiu Maryja Italio Disco.

Playlista Radia Maryja 17:00-17:30

Cytat

Playlista Radia Maryja "Czas życzeń i Pozdrowień" 9 października 

17:02 "Urodziny" Ryszard Rynkowski

17:11 Felicita Al bano i Ronina Power

17:21. Anna Jantar Za każdy uśmiech twój.

17:28 Michał Bajor Nie chce więcej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawa audycja.

Czytając ten artykuł przypominały mi się sceny z serialu "Opowieść podręcznej"

Cytat

Tu dyskusja zaczęła szybko zmierzać w niepokojącym mnie kierunku. Jej uczestnicy z pełnym spokojem twierdzili bowiem, że "mąż może domagać się od żony współżycia, nawet wtedy, gdy ona nie ma na to ochoty". I że "mężczyzna nie może być wówczas uznany za gwałciciela, a kobieta powinna być mu całkowicie uległa i oddana".

– Jeżeli w czasie współżycia seksualnego jedno z małżonków nie chce współżyć seksualnie, ale widać, że jest jakaś potrzeba z drugiej strony, to także jakaś forma ofiarowania siebie, dawania z siebie życia – wytłumaczyli, niezbyt moim zdaniem precyzyjnie.

Omówiono także kwestię prokreacji. Rozmówcy argumentowali, że jeśli "mężczyzna chce współżyć ze swoją żoną, ale nie chce mieć dzieci, ona nie może się na to zgodzić". Ale ma moralne prawo poddać się biernie mężowi, wiedząc, że używa on środków antykoncepcyjnych. Poza tym "ważne jest, żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie".

A w ogóle to kobieta powinna mieć świadomość, że "trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie, ponieważ Pan Bóg zauważył, że tylko ona da sobie z nim radę".

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/radio-maryja-radzi-jak-byc-dobra-zona-w-sypialni-audycja-dla-malzenstw/b44rc8q,452ad802

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 18:15 w radiu oraz TV Trwam w "Rozmowach Niedokończonych" gościem będzie Jakub Augstyn Maciejewski, dziennikarz tygodnika "Sieci i portalu "wPolityce.pl" autor książki "Wojna", który spędził na Ukrainie ponad 150 dni podczas wojny na Ukrainie. II część o 21:30 w RM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2023 o 13:11, dvbtowiec napisał(a):

Ciekawa audycja.

Czytając ten artykuł przypominały mi się sceny z serialu "Opowieść podręcznej"

https://www.onet.pl/informacje/newsweek/radio-maryja-radzi-jak-byc-dobra-zona-w-sypialni-audycja-dla-malzenstw/b44rc8q,452ad802

Szkodliwa, głupia audycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może uznano, że życie osobiste to jedno, a piosenki to osobna rzecz i że ten utwór można puścić w radiu? Gdyby tak dokładnie prześwietlać życiorysy wykonawców, których gra się w RM, to wydaje mi się, że zbyt wielu by nie pozostało w bazie muzycznej rozgłośni.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Z dwa tygodnie temu zagrano "Solo" Blanki i jakiś utwór. Według postów pana Piotra z forum RadioPolska wynika iż ojciec Rydzyk zaczął grać disco polo w Radiu Maryja gdzieś w okolicy 2016 roku.

 

 

O. Solo Blanki jeszcze tam nie słyszałem. A może zrobimy tutaj taką listę jaie piosenki (spoza muzyki chrześcijańskiej) puszcza Radio Maryja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek2lp2 Lista utworów granych w Radiu Maryja. Opracowanie na podstawie forum RadioPolska, Satkurier i moich obserwacji.

Cytat

Rokiczanka - Lipka 

Akcent - Przez Twe Oczy Zielone

Blanka - Solo

Alvaro Soler - Sofia 

Al Bano & Romina Power - Felicita

Anna Jantar - Za każdy uśmiech twój.

Michał Bajor - Nie chce więcej

David Guetta Ft Zara Larsson - This One’S For You

Ryszard Rynkowski - Urodziny

Bayer Full - Wszyscy Polacy

Ivan I Delfin - Jej Czarne Oczy

Adele - Rolling In The Deep 

Magda Niewińska -?

Andre - ?

Tarzan Boy -?

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mateusz2006
Edycja postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...