Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod dwoma powyzszymi postami podpusuje sie rekami i nogami :)

Ps. czy orientuje sie ktos dlaczego w sky digital nie ma kanalu Animal Planet HD, to jakis zart z ich strony?

I co sadzicie o ramowkach Discovery HD Showcase a Discovery HD, ktora waszym zdaniem jest lepsza?

Pozdrawiam wszystkich majacych swiadomosc, ze operatorzy serwuja nam teraz papke :smile:

 

Animal Planet HD jest w sky digital ale zeby go ogladac trzeba DODATKOWO wykupic HD Pack za 10 GBP ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio łażąc po centrum handlowym zatrzymałem się przy stoisku SKY i facet z obsługi powiedział, że istanieje możliwość zgrywania własnych nagrań z dekodera na pendrive i odtwarzanie tego potem na własnym komputerze?

Przerabiał to ktoś z posiadaczy SKY'a czy jest to marketingowa bujda?

 

Jak dla mnie to SKY cały czas jest za drogi. Może dlatego, że mieszkam w Szkocji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Który z dekoderów Sky+ HD jest najlepszy pod względem odbioru kanałów na terenie Polski?

 

Pamiętam jak kiedyś korzystałem ze Sky (dawne Sky Digital tylko w SD) to Panasonic był dobrym wyborem bo był to bardzo "czuły" dekoder i prawie wszystko odbierał. No ale dzisiaj to już są zupełnie inne sprzęty, tak więc proszę o poradę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kanały BBC przeniosły się na Astrę 1N już nie trzeba tak dużych anten ... na zachodzie 120-150 powinno wystarczyć ... sporadycznie BBC i inne cuda załapują mi na 85cm antenie we Wrocławiu..

 

czy jest on najlepszy to nie wiem ... porównywałem je z innymi tunerami ale nie SKY.... musisz poczytać na forach UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
to ciekawe rzeczywiście .. bo u mnie nie działało ... Wszystkie nagrania z kodowanych kanałów mi już dwukrotnie przepadły ... nagrania z FTA owszem działaja poprawnie po wymianie karty na nową ...

Cóż poradzić...miałeś pecha skoro musiałeś w ogóle kartę wymieniać i to aż dwukrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Poruszam tę kwestię tutaj, bo ten wątek jest chyba najodpowiedniejszy (jeśli nie, proszę o wydzelenie osobnego wątku).

 

Otóż w czasie świąt miałem trochę czasu i postanowiłem go spożytkować na wybadanie kwestii możliwości odbioru angielskich kanałów tu w Polsce przez internet, bo jak pisałem już parokrotnie na tym forum wciąż pamiętam "Sky One" z lat 90-tych, albo "Five" z czasów kiedy miałem obrotową antenę (2004) i od czasu do czasu nachodzi mnie myśl, żeby znów móc oglądać typowo angielskie kanały, ale na 3 metrową antenę (chyba taka byłaby u mnie potrzebna do stabilnego odbioru kanałów "FTA" z "angielskiej" pozycji satelitarnej) po pierwsze mnie nie stać, a po drugie mieszkam w bloku...

 

W święta więc odpaliłem "google" i ukazały mi one kilka serwisów, które umożliwiają odbiór angielskich kanałów "online" :D .

 

Z nich zainteresował mnie serwis http://www.tvcatchup.com, który działa tylko na angielskim "ip", ale o wiele bardziej atrakcyjna oferta według mnie jest na stronie http://www.uktv2c.com, bo tam oferują też właśnie kanały "Sky", tylko w regulaminie mają zapis, że żeby być ich użytkownikiem trzeba być obywatelem "UK" i płacić ich abonament (swoją drogą ciekawe czy w regulaminie naszego vod.tvp.pl jest zapis, że aby korzystać z serwisu trzeba płacić abonament, bo nigdy tego nie sprawdzałem :D???), czyli "licencję telewizyjną", a przy założeniu konta trzeba podać adres i tzw. "kraj użytkowania"...

 

I tu chciałbym spytać tych co mają może doświadczenia z http://www.uktv2c.com, albo podobnymi stronami czy oni jakoś sprawdzają obywatelstwo, adres i tym podobne rzeczy, czy jeżeli klient płaci to dalsze szczegóły ich już nie interesują???

 

Poza tym ciekawi mnie też jaka jest rzeczywiście jakość takiego przekazu "online"???

 

Z góry dzięki za informacje :D .

 

P. S. Zdaję sobie sprawę, że temat jest trochę "ślizki", ale według mnie nie bardziej, niz wcześniejsze dyskusje w tym wątku, czy w ogóle temat odbioru w Polsce kanałów "FTA" z "angielskiej" pozycji orbitalnej (w końcu "wiązkę punktową" też można uznać za rodzaj kodowania sygnału).

 

Odpowiedzi mogą być oczywiście na "pw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.uktv2c.com sami chwalą się, że oglądają ich ludzie z różnych krajów w tym z Polski. A w rejestracji możesz normalnie kliknąć na miejsce zamieszkania jak i używania tego produktu w Polsce. Nawet jest 24h trial bez opłat. Oferta może i ok, ale te ich "little as GBP 9.99 a month - that's amazing value" to dla mnie nie takie "amazing" :/ Nawet na dole jest przelicznik walut.

 

To http://www.tvcatchup.com to gorsze, bo niestety tylko dla użytkowników z UK bądź z takim właśnie IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.uktv2c.com sami chwalą się, że oglądają ich ludzie z różnych krajów w tym z Polski. A w rejestracji możesz normalnie kliknąć na miejsce zamieszkania jak i używania tego produktu w Polsce. Nawet jest 24h trial bez opłat. Oferta może i ok, ale te ich "little as GBP 9.99 a month - that's amazing value" to dla mnie nie takie "amazing" :/ Nawet na dole jest przelicznik walut.

Dzięki za odpowiedź :D .

 

Może i te 9.99 (około 50 złotych, jak dobrze liczę) za podstawowy pakiet, to nie tak mało, w porównaniu z cenami polskich platform i to za tak niewiele kanałów, ale z drugiej strony gdyby chcieć kupić właśnie odpowiednio dużą antenę, żeby móc je u nas stabilnie odbierać z satelity, to trzebaby wydać kilka tysięcy (+ kilkaset na własny dom z dużym ogrodem, żeby taką antenę w nim wystawić :D ), więc moim zdaniem korzystanie z tej strony i tak się opłaca, a odpowiednio kombinując można przecież nawet oglądać te kanały na normalnym telewizorze, czy nagrywać :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Interesuje mnie trochę internetowy pakiet Sky Go z najtańszym pakietem. Czy jest tutaj ktoś kto odbiera/-ł ten pakiet i mógłby mi nieco powiedzieć o nim, głównie od strony technicznej (m.in. aktywacja, forma pre-paid czy post-paid, czy jest blokada IP itp.). Zależy mi na odbiorze poprzez konsolę Xbox 360. Obecnie na nim mogę oglądać bezproblemowo Sample Channel (Sky News).

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Sky traci Lige Mistrzow i Lige Europejska od 2015

Obecnie tez traci 38 spotkan z Premier League w tym 18 najwaznieszych

Wszystko wyzej wymienione przejmuje BT Sport

w zwiazku z tym sky daje duze znizki :)))

Ja dostalem 50% rabatu na 12 miesiecy (kontrakt na rok)

mam Entertainment Extra+ razem ze sport pack & movie pack (obydwa w HD)

calosc 33 funty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to prawa do tego sezonu ma ITV (pierwszeństwo wyboru meczów) oraz ESPN (później też automatycznie BT Sport). Od nowego sezonu prawa do Europa League wyłącznie BT Sport/ESPN.

Natomiast co do Sky Sports, to chyba od nowego sezonu pokażą trochę więcej meczów w ramach Football League (Championship, League One, League Two).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...