Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa zmiana, ale nie ma tam nic o Ultra HD. Z tym to chyba przyjdzie nam jeszcze poczekać, tym bardziej że może być potrzebna zmiana sprzętu (nie mówiąc już o sprawach związanych z satelitarnym nadawaniem).

 

Ale ponoć Sky wycofał się z 3D właśnie po to, aby przygotować się do wdrożenia sportu w 4K.

 

Jest i 3D i Ultra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT już w marcu ogłosiło, że przedłużyło swoje prawa do rozgrywek UEFA: http://sport.bt.com/football/bt-retains-exclusive-rights-to-uefa-champions-league-and-uefa-europa-league-S11364161627708.

 

Poza tym, jak piszesz o jakiejś utracie, to skonkretyzuj to. Jakieś szczegóły, link, itp.

 

BT mając świadomość nikłego zainteresowania tymi ligami w UK oferuje ponownie ten swój produkt za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów jest promo. Kompletnie z darmo go dają na rok... i tak nikłe. Na wyspach oglądalność ligi francuskiej, czy niemieckiej jest na poziomie błędu statystycznego.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje są, ale tylko dla nowych abonentów. Bo podwyżki jak były, to także dotyczyły obecnych abonentów, również tych, którzy podpisali kilka miesięcy wcześniej umowę, bo taki kruczek w niej był.

W UK wiele kanałów nie wychodzi poza 1% czy nawet 0.5% udziałów. Co widać w wynikach od BARB. Rynek jest bardzo rozdrobniony.

A czy UEFA Champions League ma nikłe zainteresowanie? Wyniki w TV jedno, ale w rozmowach między ludźmi właśnie przytacza się albo te rozgrywki, albo właśnie Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM ogląda zdecydowanie mniej ludzi, niż PL.To sztucznie podnoszą cenę BT SPORTS by sprzedać swoją usługę TV, która jest zwyczajnie słaba.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sky Cinema Sky-Fi to kanał stały czy kolejny limitowany?

 

Dziś oglądając Main Event na Sky Sports tj. derby Londynu ze Stamford Bridge widziałem kilka razy reklamę tego kanału. Pokazywali w nim klasyki science-fiction jak Łowca Androidów, Terminator itp. Ciekawi mnie czy ten kanał powstał z myślą o zbliżającej się premierze filmu "Blade Runner 2049" czy to coś stałego?

 

 

//edit:

 

Ok. Już wszystko wiem:

https://satkurier.pl/news/162520/sky-cinema-sky-fi-od-9-wrzesnia.html

Redakcja jak zwykle stanęła na wysokości zadania  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Main Event na Sky Sports? A przypadkiem nie Sky Sports Main Event? Bo tak nazywa się jeden z kanałów sportowych nowego pakietu.

Aaa... czyli tutaj leży pies pogrzebany  :wink: Myślałem, że to jakiś specjalny dopisek pod kanałem a'la "Super Sunday", a tu widzę nowy kanał od Sky powstał. Dobrze wiedzieć  :wink:

@Emil.1603 - gdzie tu można podyskutować o kanałach z Indii? Bo nie chcę mi się tworzyć nowego wątku, a mam pilną potrzebę napisania czegoś o Sony TEN  :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... czyli tutaj leży pies pogrzebany  :wink: Myślałem, że to jakiś specjalny dopisek pod kanałem a'la "Super Sunday", a tu widzę nowy kanał od Sky powstał. Dobrze wiedzieć  :wink:

@Emil.1603 - gdzie tu można podyskutować o kanałach z Indii? Bo nie chcę mi się tworzyć nowego wątku, a mam pilną potrzebę napisania czegoś o Sony TEN  :oops:

Wcześniej napisałem w nowym temacie o Sky Sports o zmianach, które tam nastąpiły. Sky Sports Main Event to taki zlepek najważniejszych wydarzeń, a samego kanału nie można zamówić samodzielnie w ramach nowej pakietyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie mi jak działa multiroom przy Sky Q. Gdzieś znalazłem, że podprowadzamy sygnał do głównego dekodera (unicable) i przez wifi możemy podłączyć dekodery dodatkowe bez zbędnego okablowania. Tak w rzeczywistości jest? Zazwyczaj u nas mamy wprowadzane niektóre rozwiązania z UK po pewnym czasie stąd pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poprzez WiFi.Nie ciągniesz do niego żadnych kabli.I wszystkim zajmuje się specjalista ze Sky.

 

Z innej beczki:

 

Disney przejmuje Fox,w tym 39% platformy Sky.https://www.theguardian.com/media/2017/dec/14/rupert-murdochs-60bn-disney-deal-reshapes-his-media-empire

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj Sky News odświeżył swój logotyp jako ostatni już z grupy brytyjskich autorskich kanałów Sky. Oprawa graficzna nie zmieniła się.

 

320px-Sky-news-logo.png

 

bJEP914.jpg

 

Jako pierwszy nowy styl logotypów wprowadził Sky Sports, do czego doszło 18 lipca 2017 r. Następnie 9 października kanały rozrywkowe, tj. Sky One i Sky Two, które wróciły do słownej pisowni liczb, oraz Sky Atlantic, Sky Living i Sky Arts. W październiku lub listopadzie Sky Cinema odświeżyły swojej logotypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już chwalimy logotypy to muszę przyznać, że kapitalnie wygląda logotyp Premier League ulokowany wraz z logotypem Sky Sports w ten sposób, że oba tworzą integralną przeźroczystą całość na ekranie TV.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...