Skocz do zawartości

Kino TV oraz kanały FilmBox


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiciele z Grupy Canal+ po 11 maja (po walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Grupy Kino Polska SA) już Zarządzie i Radzie Nadzorczej spółki Kino Polska S.A., w tym Pani Prezes Canal+ Polska SA Edyta Sadowska. Przedstawiciele poprzedniego właściciela SPI Int. zostali odwołani ze swoich stanowisk w spółce. Zobaczymy czy teraz zaciśnie się współpraca C+Polska SA i Kino Polska SA?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzę, jak zobaczę. Pierwszymi, widocznymi efektami "zacieśnienia współpracy" powinny być wersje HD na platformie Canal+ poniższych kanałów: FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Arthouse i Kino Polska Muzyka, Stopklatka oraz Zoom TV.

 

Inaczej dla mnie, jako "szarego Kowalskiego", powyższe ruchy nie będą miały żadnego, podkreślam - żadnego znaczenia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię. :wink:

 

Dla mnie wyznacznikiem jest satelita. To, że kanały nadają w HD w kablu, online i takie tam, mnie akurat nie interesuje. Ja widzę zastój w przekazie satelitarnym. Żadnego rozwoju oferty/poprawy parametrów (myślę tutaj o przełączaniu kanałów do HD). Nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Na kanałach Filmbox już latają filmy z kanałów C+Polska. Ostatnio dużo ich można spotkać w ramówce tych stacji. Dzisiaj np. leciał film i na końcu lektor pl mówił:"wersja polska Platforma NC+". :-)

Tak więc synergie w Grupie C+ idą już w dobre a u nas pomiędzy Grupą Kino Polska SA a C+Polska SA. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy w platformie Canal+ (satelitarnie) wersje HD: FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, Kino Polska Muzyka, Zoom TV, Stopklatka? Kiedy FunBox 4K? O EroX i EroXXX nie wspomnę. Jak zobaczę to wszystko, dopiero wtedy z poziomu zwykłego abonenta Canal+ zauważę synergię.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kanały od SPI Int./Kino Polska SA/C+Group (Kanały SPI Int./Kino Polska były już do tej pory obecne w Biurze Reklamy Polsat Media oprócz kanału Dizi HD Polska, który to był jako jedyny kanał od tego nadawcy obecnych w Biurze Reklamy TVP!) oraz C+Polska SA/C+Group przechodzą od stycznia 2024 roku ze sprzedażą czasu reklamowego z brokera TVN Media do brokera Polsat Media:

"Grupa Kino Polska TV i Canal+ Polska rozstrzygnęły wspólny przetarg dotyczący obsługi brokerskiej ich stacji telewizyjnych i serwisów internatowych. Do współpracy wybrano Polsat Media, który obsługę Canal+ przejmie od TVN Media."
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-media-sprzedaz-reklam-kino-polska-tv-canal

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...