Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z telefonów nowszych bez kolorowego wyświetlacza to Nika 6310i. Jest to telefon bardzo dobry, bardzo dobrze wykonany technicznie, bez zarzutów. Spadnie mocno wiele razy, nic się nie stanie. Również Nokia cenowo dobra jak na swój model to Nokia 6630 albo również Nokia 6131. Sony Ericssonów nie polecam zwłaszcza z K serii to mają smętne wyświetlacze. Polecam też Nokię E60. Natomiast telefon jaki szukasz według podanych przez Ciebie kryteriów to może być telefon Nokia 6230 lub 6130i. Są to spoko telefony, możliwość rozbudowania pamięci o karty MMC. Nie wiem w jakiej cenie mniej więcej szukasz. Jeśli obojętnie to mnóstwo mógłbym podać modeli telefonów natomiast jeśli szukasz w miarę tanie a przede wszystkim Nokię to może być różnie. Miałem telefon Nokia 6230 jest spoko. Dobry, ale aparat ma tylko VGA 640x480 (0,30 mpx) natomiast Nokia 6230i to aparat 1,3 mpx czyli możliwość robienia filów do 176x144 pixeli. Obecnie ja posiadam Nokię 6280 czyli tzw. slider. Wysuwana.

Polecam Ci również telefon Nokia E50. Bardzo dobry telefon zwłaszcza w celach biznesowych. Obsługuje pliki z programów Microsoft Office np. Excel. Dalej nie wiem, bo nie rozglądam się za tanimi Nokiami bo to rzadkość. Patrzę na Nokie ale 3G oraz Nseriers. Czyli droższe, powyżej 1 000 zł. Jak mówiłem mam Nokię 6280, później planuję zakupić N73 ale nie wiem jeszcze. Zobaczę. Mój tata ma mieć Nokie E50.

Popatrz na Allegro. Telefony marki Nokia są godne polecenia, zwłaszcza kiedy nie zważasz głównie na cenę ale na porządny telefon. No, w końcu Nokie to jedne z najlepszych marek telefonów komórkowych. Bardzo dobre są.

Pozdrawiam :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O, widzę dobry temat:

 

Szybkie pytanie - co polecacie?

 

Sony Ericsson k510i

Sony Ericsson k750i

 

Pomijam sprawy sprzętowe (drugi ma więcej wbudowanej pamięci, radio z RDS, lepszy aparat etc.). Chodzi mi o to, który jest bardziej wytrzymały, ma lepszą baterię (dłużej trzyma), wygląd menu (czy mają takie samo, czy inne). Wiem, że SE mają problemy z psującymi się joystickami - jak jest w tych dwóch modelach?

 

Zwłaszcza zależy mi na opiniach osób, które posiadają w/w modele dłużej

 

Innych modeli nie proponujcie - wolałbym Nokię, ale Nokie o takich samych standardach są po prostu droższe...

 

Planuję wziąść sobie na abo jedną, ale na komórkach znam się mniej niż na TV Sat ;) Więc zapytać nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa stoi tak - planuję wziąść sobie abonament

 

k510i miałbym za ok. 100 zł przy umowie na 24 m-ce i abonamencie ok. 20 zł (tylko)

k750i to byłby już wydatek ok. 250 zł przy umowie na 24 m-ce i abonamencie ok. 40 zł

 

Czyli różnica jest, a za dużo kasy nie mam i po prostu nie chcę przeinwestować ;)

Niestety telefon musi mieć dość mocną baterię i musi być wytrzymały, bo czasami czeka go działanie w ciężkich warunkach...

 

Dzięki za informacje, zawsze jakiś przykład, że nie wszystkim się psuje, więc nie jest źle ;) Jak ktoś ma jeszcze k510i to opinia mile widziana (a i o k750i więcej informacji też może być ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nok 6310i- miałem, i mi się zepsuł tuż po gwarancji. I mi się nie opłacało naprawiać (100-200 zł). Także nie mam jakichś pozytywnych odczuć z tym telefonem.

 

Obecnie posiadam SE k800i i nok 6280. Obecnie serdecznie polecam, są to bardzo dobre telefony. W nokii troszkę słaba bateria, ale się przyzwyczaiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...