Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a żeby się włączyła to czeka tydzień, czy starczą trzy dni ???

 

Ogólnie bardzo powolny telefon.

Poza tym niezbyt funkcjonalny, przynajmniej w porównaniu do E65, która pomimo, że jest niewiele szybsza od E50 to przynajmniej jest funkcjonalna poprzez ilość klawiszy funkcyjnych. Tylko co za [beep] robi telefon 3G bez kamery do wideorozmów.

 

BTW podobno następca E50, model E51 jest dużo lepszy, ale to wiem już od innych użytkowników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :jupi: Moj drugi swiat po telewizji satelitarnej. Ja moge polecic z czystym sumieniem Nokie n95-8gb. Co ma?-Jak w nazwie byczo wbudowanej pamieci jak na telefon-8Gb i mimo ze moja jest w miare zapelniona telefon chodzi plynnie. Jest przystosowany do platformy N-Gage, wbudowany gps (nie najwyzszych lotow ale przeciez to tylko telefon), wbudowany aparat autofocus 5 megapixela, oraz Wi-fi.Reszty funkcji nie wymieniam bo to sa standardy znajdujace sie w wiekszosci telefonow nowej generacji Jako ze nie ma rzeczy idealnych wspomniec musze o baterii w tym telefonie przy graniu,korzystaniu z internetu i sluchaniu muzyki bateria zyje jeden w porywach do dwoch dni no i moze wymiary ale ja akurat lubie duze telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby się włączyła to czeka tydzień, czy starczą trzy dni ???

Ogólnie bardzo powolny telefon.

Czasami to dobre by było, gdyby padała co 3 dni :roll: to chyba najdłuższy czas ile może wytrzymać :/

 

Powolny czy jest to nie wiem, bo bawiłem się dawno i jakoś źle nie działał, ale jak używałem takiego koleżanki to rzeczywiście, trochę mógłby przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Yo...

 

ładowarka angielska jak sama nazwa wskazuje jest angielska.. Czyli telefon pochodzi z Anglii tej ładowarki nie wsadzisz do naszych gniazdek że tak powiem europejskich... Do tego jest ta przejściówka... Działa ona na takiej zasadzie: wsadzasz kabel od ładowarki angielskiej w specjalne dziurki w przejściówce a przejściówkę do gnizdka i tyle działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie ale posiadam za to Samsunga U700 jest bardzo podobny...

Tylko mówj ma funkcyjne klawisze dotykowe i z początku było ciężko je ogarnąć... Ale z czasem się człowiek nauczy ich używać...

Co mnie denerwuje to zdjęcia jak na 3,2mega i auto focus zdjęcia wychodza do pupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym telefonie?

Samsung D900i

 

Ma jedną zasadniczą wadę. Bateria krótko trzyma. Poza tym, że jest dosyć estetyczny jest właściwie pod każdym względem gorszy od SE 550i.

Tak nawiasem dajcie sobie spokój ze zdjęciami z tel. Każdy kompakt za 400 zł będzie o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajny :lol2: ale skopiuj cały adres url, a nie część.

 

...ale lobię ten telefon : Nokia N96 :P:P:P

Zapowiada się ciekawie, z tego względu, że jak dobrze widzę, będzie cieńszy i poręczniejszy. Fani N81 będą ucieszeni, bo N96 do złudzenia ją przypomina. Telefon posiada odbiornik TV DVB-H.

nokia_n963.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...