Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale lapek kabelek HDMI i masz to na ekranie ;) Tym bardziej, że ostatnio jakość Elevena jest znacznie lepsza niż tego wcześniejszego darmowego na player.pl

Nie trzeba mieć  HDMI  :)

 

Ale ogólnie  ja osobiście nie widze mieć lapopa podłaczego po kilka godzin na stałe po to by sobie meczyk obejżeć.   Wole table podłaczyć pod micro HDMI .Ale ogólnie wole drogą sat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Studia ma nie być, przynajmniej na razie, więc to duży minus. Dodatkowo brak będzie Zientarskiego, Borowczyka, Jędrzejewskiego.

Wiesz, to zależy - dla niektórych będzie to największy plus;-) Dla mnie osobiście studio w Polsacie było mało ciekawe. Z trójki dziennikarzy, którą wymieniłeś zabraknie mi tylko Borowczyka a dokładniej jego anegdot i sposobu opowiadania o F1 (bo z profesjonalizmem od strony techniczno - komentatorskiej można by już dyskutować) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alcatraz noto ja się z Tobą nie zgodzę, mi zabraknie Zientarskiego i jego wprowadzania w poszczególne wyścigi, kwlaifikacje, czuć było zarażanie pasją i dramaturgią. 
Ponadto prócz wspomnianego przez Ciebie Borowczyka będzie brakowało Grzegorza Jędrzejewskiego, który w roli eksperta obok Borowczyka wypadał genialnie po prostu! Nie dość, że umie dobrze i z pasją opowiadac o F1 to jeszcze potrafił żartobliwe docinki i komentarze wprowadzać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Jędrzejewski ma to coś, super sprzedaje emocje jak są wyprzedzania na limicie albo po prostu kontakty i stłuczki to zawsze jest takie "Aaaaaaaaajjjj" albo podnoszenie głosu kiedy trzeba, coś czego nie ma Borowczyk.  Pamiętam jak Verstappena wpychali do alei serwisowej przez taką bramkę i śmiesznie komentował jak nie wyrobili zakrętu na wejściu gdy pchali ten bolid hahaha, nie pamiętam co to za GP już było kurcze, bo poszukałbym filmiku, moze gdzieś takowy jest albo kojarzysz @fan tv to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejewski ma wiele swoich powiedzonek, typu: ''Trawa była grana'', ''Ćwiczylismy już trawę z Kwiatem'', itp. :grin:

@robsonUnitedxD Będe miał wieczorem czas to poszukam gdzie to mogło być, kojarzę tą sytuację i kojarzę miej więcej tą prostą, tylko tak nie do końca, wiele torów już ich wykluczyłem (tam gdzie te proste się róźnią), ale gdzie to dokładnie było to jeszcze poszukam.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że jeśli nie Borowczyk i Jędrzejewski to chociaż Mikołaj Sokół skomentuje wyścigi F1. Gość był świetny w tym co robił, ba dalej działa w świecie F1. W dodatku za czasów kariery Roberta w F1 bardzo się z nim zaprzyjaźnił i był dość dobrze przygotowany na ciężki charakter Roberta i potrafił wyciągnąć z niego kilka ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół musiałby zmienić swoje podejście do tematu, czyli komentowanie tylko i wyłącznie z toru, bo Eleven chyba też nie będzie jeździł na weekendy GP. Ze studia nie bardzo mu się to widzi.

 

W zasadzie to tylko Borowczyka będzie brakować i jego opowieści. Reszty niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie masz racji. Po raz pierwszy napisali coś innego, niż, że wciąż prowadza negocjacje, nie mogą nic mówić itd., niczego nie potwierdzają.  Tym razem napisali po prostu, aby obserwować ich stronę w związku z tym zagadnieniem. Więc raczej Eleveny będą w CP niż ich nie będzie. Przecież nie pisali by tak, gdyby mieli poinformować, że nie będzie Elevenów -  przy czym pytanie - na ile logicznie CP działa? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ostatnimi laty prowadziłem typowanie F-1 na forum. Z tego co widzę , to tej formuły oglądać nie będę z przyczyn nie zależnych . W tej sytuacji nie podejmuję się prowadzenia tejże Formuły pierwszej w sezonie 2016. Jeśli w przyszłości warunki się zmienią i znowu Polsaty będą z wyścigami , to czemu nie. Musicie poradzić sobie , jeśli chcecie typować. Pozdrawiam i udanego sezonu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć że prowadzenie niezłe . Sekretem zadowolenia graczy  z prowadzącego jest to , że jest on ludzki i życzliwy . I tyle . Wracając do tematu. Dodatkowo niedawno musiałem zrezygnować z kilku pakietów , w tym sportowy. Chodzi o cięcie kosztów. Suma sumarum płacę za dużo za różne abonamenty . Możliwe że kiedyś wezmę coś za mniej , liczę że też będzie jakiś kanał z formułą. Do tego jakieś Eleveny . Streamingi też raczej nie dla mnie . Niemieckie , lub włoskie FTA- nawet nie wiem , czy nadają F-1. Jeśli kiedyś się coś zmieni i ewentualnie będzie wakat na prowadzenie , to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie będzie zapalony, żeby prowadzić typowanie to chętnie przejmę od Ciebie typowanie. Nie jest to typowanie szczególnie długie(oprócz terminarza) więc myślę, że dałbym sobie radę z wynegocjowaniem czasu na wyniki i informacje. Chętnie też w razie przejęcia takiego typowania wysłuchałbym co takiego warto w nim zmienić na ten sezon.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...