Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hamilton zachował dziś klasę mistrza świata, wielki szacunek!! Zapewne w oczach wielu kibiców dziś zyskał wielką sympatię. Respekt!!!

 

Wyścig emocjonujący, dublet Ferrari, bravissimo Scuderia;)

Alonso P6! :D i ten obrazek jak na leżaku rozłożony po wyścigu hahaha bezcenne ujęcie!

 

W ogóle komentarze przez radio dziś też mega. Wygrał Kimi jak pojechał Di Rescie haha, cały Kimi.

 

Mega weekend, a przecież dopiero w środę testy Kubicy.

Ja jestem ukontentowany, a Wy? Jak tam @fan tv jakieś wnioski po wyścigu?

Ja akurat dziwię się tym opiniom, gdzie Hamilton jest tak wychwalany, ok nie można od tak powiedzieć, że Hamilton oddał pozycję bo w takiej sytuacji nie każdy by to zrobił, ale z drugiej strony przecież takie dostał polecenie zespołowe, więc sam od niego to nie wyszło.

 

No Alonso epicko się zachował na końcu, to fakt. :cool::grin:B)

 

A pro po rozmów kierowców.To Raikkonena przebił Magnussen i to jego "possij mi". :D

 

Ale ogólnie wyścig był nudny. Ciekawe kwestie to jak Verstappen wbił się w Ricciardo, ta sytuacja jak Mercedesy dojechały do Ferrari i Raikkonen się o to martwił i leżaczek Alosno.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dziwne zachowanie zespołu i Hamiltona. Warunki zamiany z Botasem były jasne, ale teraz ściga się dla PR. No i przez Hamiltona straciłem kilka punktów. :D

Verstappen powinien przez zespół przynajmniej dostać reprymendę.

Węgry, to już klasycznie najnudniejszy wyścig w kalendarzu, ale po wakacjach spotkamy się na moim ulubionym torze. ,,:)

Ps. Wybiera się ktoś na testy Kubicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam coś. Czytać w necie, oglądać zdjęcia lub materiały video z wyścigów, testów w domu na ekranie, to jest tylko namiastka. Testy Kubicy na żywo z trybuny na wirażu nr1 i z krytej trybuny pełnej Polaków, na przeciw garażu Renault, to mega przeżycie! Pisałem wcześniej, że wyścig ogólnie jest nudny na Hungaroringu, ale na żywo nawet Hungaroring wygląda inaczej. I te silniki wcale nie brzmią jak kosiarki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ależ dzisiaj były kwalifikacje na Monzy. Nie dosyć, że trwały ok 3,5 h to jeszcze jakie w związku z tym i z karami będzie ustawienie na starcie. Vettel dopiero szósty, Verstappen 14, Ricciardo 17, a za to Saubery aż z 12 i 13 pola, Ocon z trzeciego pola i przede wszystkim przez wielu wyśmiewany Stroll wystartuje z pierwszej linii. Ostatnio gdy się tak nastawiam na ciekawy wyścig to jest totalnie odwrotnie, ale jutro po takim ustawieniu na polach musi być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Si, Sainz od GP USA w Renault. Czyli wreszcie bez Palmera uff. Kwiat za to wraca do Toro Rosso.

 

A na Suzuce wygral Hamilton i ma mistrzostwo świata niemal pewne bo Ferrari trzy ostatnie Grand Prix fatalne. Pech Vettela i defekty w ostatnim czasie to dramat eh. Scuderia znowu musi odłożyć plany o tytule na next sezon. A liczyłem ze Seb da radę ale juz 59 pkt...

 

Szkoda bo teraz cztery świetne Grand Prix przed nami, każde bardzo lubię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Robert będąc praktycznie kaleką udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Polak potrafi! Życzę mu, żeby się udało. Wielki szacunek do takich ludzi! Do dziś pamiętam jak na ME w Klagenfurcie w trakcie meczu z Niemcami skandowalismy w 20 tysięcy osób "Robert Kubica". Mina Niemców była bezcenna, jak w ich ukochanym sporcie Polak wygrał GP w bolidzie powiedzmy sobie mizernym. Poprawił chłop nam humory, bo na boisku były plecy 0:2. Szkoda, że pasja jaką miał do rajdów spowodowała przez błąd za kierownicą, że nie było mu dane zostać mistrzem świata F1. O to, że by nim był nie było wątpliwości... Wielki talent pokrzwdzony przez los, do tego pracownity i z wolą walki mimo przeciwności. Brawo. Tacy ludzie dają kopa każdemu z nas, aby się nigdy nie poddawać.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie stwierdzasz, ze nie było wątpliwości, ze Kubica byłby juz mistrzem świata? :)

Alonso jakos od 2007 r nie moze zdobyć tytułu. Dominacja Red Bulla, Mercedesa i jeden rok Brawn GP. Ciekaw więc jestem skad wiesz co by bylo?

 

Kubica jest tak niesamowity od zawsze, ze nie ma co w ogóle mówić ;) Grande Kubica!

Cały świat sie tym ekscytuje. Wielki comw back, czekamy na oficjalne potwierdzenie kontraktu zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedziach dyrektora technicznego Williamsa to nie miałbym zbyt wielkich nadziei na Kubicę jeżdżącego w wyścigach. Może ewentualnie jako kierowca testowy, ale i to takie pewne nie jest. Przyjdą jacyś młodzi ze sponsorami i po temacie. Balonik pompowany, ale tak naprawdę Kubica przecież niczego wielkiego w F1 nie osiągnął, a jedno zwycięstwo nie jest jakimś spektakularnym wynikiem. Verstappen ma 20 lat i już w tamtym sezonie osiągnięciami przebił Polaka, który za tydzień będzie miał 33 lata na karku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wypowiedzi masz na mysli?

Taa na pewno nie ma osiągnięć i bolidy BMW i Renault były takie ze seryjnie Pietrow i Heidfeld wygrywali w nich wyścigi... Rany, pomysł! Ile wygranych maja razem Heidfeld i Pietrow w czasie gdy Kubica buk ich partnwrem zespołowym? Ile podium zdobyli a ile Robert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla malkontentów i "znawców" F1, którzy wcale nie muszą uznawać wielkiego talentu Kubicy. Hamilton powiedział:

 

-Kubica jest lepszy niż trzy czwarte stawki. Jest jednym z pięciu najlepszych kierowców w F1, a nawet go tu nie ma – powiedział nowy mistrz świata Lewis Hamilton, cytowany przez Willa Buxtona, dziennikarza NBC Sports.

Za: http://www.sport.pl/F1/7,96296,22690890,f1-lewis-hamilton-skomentowal-powrot-roberta-kubicy-piekne.html 
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tutaj odmawia Kubicy talentu? Po prostu dziwi mnie traktowanie Polaka jak kogoś wyjątkowego w F1 bo taki kierowca pojawia się w każdym sezonie. Chociażby wspomniany przeze mnie Verstappen, który już ma na koncie 3 zwycięstwa, a przecież nie odniósł ich w najlepszej na dany moment ekipie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...