Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Promocję Komfortową wykupioną + Multiroom HD. Ciekawe czy to jakiś błąd systemowy w CP czy o co chodzi, bo tutaj była dyskusja o jakichś elementach w menu dotyczących multiroomu, a ja nie mam śladu w dekoderze po tym.

W ogóle to byłem bardzo zdziwiony kupując Multiroom HD, że dostałem HD 5000 a nie HD 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie potrzebuje :D

Miałem dokładnie tak samo dekoder MR przybył do mnie 23.01 i działał bez wachlowania kart do 18.02 później były już same problemy :lol2:.

Na chwilę obecną uspokoiło się wszystko w miarę OK tylko tak standardowo raz na tydzień potrafi sobie krzaka strzelić ten dodatkowy, zwykle pomaga wtyka.

Jeśli aneksowałeś na komfortowy to dodatkowy dekoder MR masz od startu na FULL bez żadnych instalacji etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie irytowac to ze chce aktywowac mr i czekam i czekam a na dekoderze dodatkowym odbieraja wszystkie kanaly tylko nie te co trzeba[arabskie i inne ]a polskich nie ma i na tv nic sie nie wyswietla zaden komunikat o odblokowaniu sygnalu.ile moze trwac aktywacja dodatkowego dekodera?moze robie cos nie tak?dekoder glowny to hd5000 a dodatkowy hd 2000.pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy w dobrym temacie, jeżeli nie, to z góry przepraszam. Otóż posiadam aktywowaną usługę MR SD. Po poprzedniej umowie (przed aktywacją MR) został mi dekoder z kartą. Otóż odbierał on nadal zakodowany sygnał przez ok. 4 miesiące, po czym zaczął się pojawiać komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Czy jest sens kontaktować się z pracownikami infolinii ew. wizyta w APS celem przywrócenia uprawnień starej karty, czy raczej sobie darować? Jeżeli nie, to czy istnieje możliwość podłączenia 3 telewizorów, korzystając z usług CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie wachluję kartami. Mam MR HD od 9-ego marca i jeszcze ani razu dekoder dodatkowy nie poprosił o kartę z dekodera głównego ;)

U mojej cioci na jej M100 była taka sama sytuacja przez pierwszy miesiąc, brak zakładki "Multiroom" w menu, dekoder nie był w ogóle blokowany. Po pewnym czasie odmówił współpracy, więc przywróciłem ustawienia fabryczne, wtedy zakładka "Multiroom" pojawiła się w menu i od tamtego czasu trzeba przekładać karty. Więc jeśli chcesz mieć spokój, unikaj przywracania fabrycznych ustawień, chyba że będziesz musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Mógł? Raczej żebyś musiał, bo wiadomo, że po tych 31 miesiącach multiroom przechodzi na czas nieokreślony co skutkuje wyższą opłatą za usługę multiroom. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- proszę, powiedźcie mi jak mam wysłać uprawnienia dla dekodera dodatkowego z ICOK? Czy wystarczy ponowić uprawnienia dla dekodera podstawowego, czy też trzeba zmienić na stronie numer aktywnej karty, na tę z dekodera dodatkowego multiroom'u i dopiero ponowić uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię i jest taka możliwość, tylko że mi zaproponowali umowę na 36 miesięcy i full pakiet z HBO i cinemaxem za 89,9 bez dodatkowych opłat za MR. Mam pytanie, bo zapomniałem o to zapytać- jaki dekoder oferują jako dodatkowy ( mam jako główny moduł )- czy ten z dyskiem wewnętrznym czy ( oby nie ) z zewnętrznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...