Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też nie było wszystkich kanałów nadawanych z transporderów należących do CP. Wynikiem ich braku była burza, która przeszła nad Warszawą. Nawet koncert Top Trendy w Polsacie został na chwilę przerwany w trakcie występu Dody (w sumie niewielka strata :twisted: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Burza robi swoje, więc nie dziwne, że jak przyszła większa chmurka to nie było sygnału, ale dziwne, że problemy miał Polsat, a w takiej Cyfrze działało ok :jupi:

2. bogdan425: Polepszyć jakości nie mogli bo nie ma miejsca na transponderach, no chyba, że przeszli na MPEG-4, ale ja odbieram kilka kanałów i widzę obraz na dekoderze, który nie ma obsługi nowszego standardu kompresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzam! U mnie wszystko gra. Powiem (piszę), że odbiór od kilku dni mam jakby nieco lepszy - wyraźniejszy obraz.

Albo ja lepiej widzę :lol:

To gratulować polepszenia wzroku :D Mi tam się nic nie polepszyło. A co potwierdzenia, czy też nie zaników sygnału, to fakt jest faktem, takowe są, krótkie ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę to ja mam ustawioną bardzo dobrze, jakość 100%, siła HB 80 %, Astra 65 %, żadna burza mi do tej pory nie zakłóciła oglądania. W kilku powyższych postach chodziło o burzę w Warszawie.

U mnie też nie było wszystkich kanałów nadawanych z transporderów należących do CP. Wynikiem ich braku była burza, która przeszła nad Warszawą. Nawet koncert Top Trendy w Polsacie został na chwilę przerwany w trakcie występu Dody (w sumie niewielka strata :twisted: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...