Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była awaria ale to nie z winy CP - dokładnie nie wiem w czym był problem ale awaryjnie korzystano z przesyłu w wersji angielskiej ( bynajmniej przez jakiś czas w czasie transmisji snookera i nakładano polski komentarz) potem wróciło wszystko do normy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał promocja.tv nie działa już od pewnego czasu ale oczywiście CP nie zastąpi jej innym kanałem. Nawet nie ma po co do nich o to pisać bo odpiszą. że to kanał FTA i za niego nie odpowiadają. Za niego mogliby wstawić kanał Air Box TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie poradzisz bo CP poprostu ma to gdzieś. A mogliby raz na miesiąc czy na dwa zrobić aktualizację kanałów i by było po kłopocie ale oni wolą tylko liczyć zyski za sprzedaż dekoderów i powiększająca się liczbę abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W efekcie jest to spowodowane tym, że sami możecie aktualizować te listy. Problem w tym, że ludzie są za bardzo wygodni, a nawet nie potrafią w pełni obsłużyć swojego sprzętu. Ja przykładowo żyć nie mogę, jak nie usunę z listy jakiegoś niedziałającego kanału, czy też nie dodam nowego - u mnie porządek jest wszędzie - nawet w tunerze! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W efekcie jest to spowodowane tym, że sami możecie aktualizować te listy. Problem w tym, że ludzie są za bardzo wygodni, a nawet nie potrafią w pełni obsłużyć swojego sprzętu. Ja przykładowo żyć nie mogę, jak nie usunę z listy jakiegoś niedziałającego kanału, czy też nie dodam nowego - u mnie porządek jest wszędzie - nawet w tunerze! :lol:

Ja mam dekoder Samsunga i na nim mogę program usunąć ale w jego miejsce już nie mogę wrzucić innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... listy POLSATU nie można edytować, a własnej nie idzie zrobić
No zgadza się, ale jak coś sam wyszukujesz, to tuner zapisuje te kanały do listy ogólnej "Wszystkie kanały" i taką właśnie miałem na myśli pisząc posta, a nie listy ulubione. Kanały, które tuner znalazł można edytować, przesuwać na ogólnej liście jak się tylko chce. No fakt, różnie mój post mógł być zrozumiany :oops: Pseplasam :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam pytanie: co się stało z Tele5 nie mam go już od jakiegoś tygodnia i nawet na liście wszystkich kanałów każdy kolejny Tele5 jest pusty/zakodowany..

 

Zmienił transponder na którym nadaje. Tak samo zostały przeniesione Edusat i Polonia 1. Poprzednio nadawały na tp 15, a obecnie na tp 92.

 

W mojej liście pomogła podmiana kanałów z niedziałającego Tele5 na działający Tele5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kanałami BBC. Po kilka razy dziennie kanały znikają na krótko (ok pół godziny) i pojawiają sie spowrotem, resetowałam już dekoder (echostar 616) przywracałam ustawienia fabryczne i nic nie pomogło ciągle znikają i pojawiają sie kiedy chcą, co mogę jeszcze zrobić aby rozwiązać ten problem :?::?::?: Pomocy :!::!::!:

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny+Super Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może coś jest z konwerterem? Sprawdzałaś u kogoś innego ten dekoder i też się tak robił? Spróbuj wymienić konwerter może coś pomoże. Albo może jest coś z anteną, choć wydaje mi się, że raczej nie, ale masz ją precyzyjnie ustawioną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodera nie sprawdzałam bo nie mam takiej możliwości. Antenę instalował monter 2,5 roku temu więc możliwe że przez ten czas mogła się zruszyć lub conwerter się skrzywił chociaż jak na nią patrzeć to jest wszystko ok. A co do kanałów to razem ze wszystkimi BBC znikają mi też Cinemax, TVPKultura, TVPPolonia i WeddingTV wszystkie jednocześnie i wszystkie w tym samym czasie się pojawiają reszcie kanałów nic nie dolega. Ten problem zaczą się pojawiać wtedy kiedy Cyfrowy Polsat dołączył BBC do swojej oferty.

 

Cyfrowy Polsat

Pakiet Familijny+Super Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to jednak z konwerterem coś jest. Najlepiej to udaj się do serwisu CP i niech sprawdzą ten dekoder. Jeśli u nich będzie działał dobrze to będziez musiała wymienić konwerter, a jeśli będzie się działo tak jak u Ciebie no to Ci wymienią dekoder. Chociaż może jeszcze zrób tak: Przeszukaj sieć i transpondery, na których są te kanały, które ci nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...