Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możesz, nic nie stoi na przeszkodzie...

Ja tak robiłem z poprzednią umową, póki co teraz mam jeszcze Full pakiet na promocji więc nie opłacam... Ale tak to idziesz na pocztę i do opłaty za familijny doliczasz za wygrany pakiet i w tytule tez piszesz że opłacasz ten pakiet i gotowe.. Ważne aby ta opłata wpłynęła przed dniem kolejnego okresu rozliczeniowego, bo zostanie zaliczona jako nadwyżka za Familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Informacja od Cyfowego Polsatu: pakiet Super Film będzie uzupełnieniem pakietu Relax Mix Film o 3 kanały HBO. Będzie kosztował 49,90. Tak więc za Familijny+Super Film trzeba będzie zapłacić 87,80 zł :wink: A więc @Bartek miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć wtyków, tylko logicznie pomyśleć... Było napisane że będzie to najbogatszy pakiet Polsatu ze wszystkimi kanałami filmowymi w ofercie (czyli 14) Mówiliśmy to od samego początku, ale ludzie spodziewali sie jeszcze 2 kanałów filmowych, owszem jest szansa ale nie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Piraci z Karaibów jeszcze zapomniałem dodać.Mi nie zalaży ile ten film ma lat może mieć 1,1 czy nawet 20 lat ale wżne,żeby były filmy kultowe i fajne a włąsnie HBO według mnie takie pokazuje.Do tego seriale:Rodzina Soprano,Rzym...Csłkiem,całkiem seriale.Na stojaka! i HBO na stojaka!Rozrywkowe kanały baaardzo fajne i do tego dokumentalne...

Jak dla mnie to cena HBO 20-25 zł bardzo odpowiada :D

 

PS.Oczywiście każdy ma inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej platformy kaza sobie placic za ogladanie dobrej TV

Ale przecież wejście HBO do CP nie wiąże się z podwyżką abonamentu. Jest to dodatkowa opcja jaką można nabyć do posiadanego pakietu. No trudno, aby "wsadzili" te kanały do jakiegoś konkretnego pakietu. Tego się nie da! :roll: I tak wykupienie tej opcji nie jest obowiązkowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ale taki pakiet dodatkowo za 45 zł to wogóle nie opłacalny jest, wogóle Cyfra szaleje nieco z cenami. Jak dla mnie pakiety w Polsacie są całkiem sensownie skonstruowane. Szkoda jedynie iż Cyfra ma wyłączność na Canal+ jakby można go dokupic do Polsatu to byłaby już rewelacja

 

Co do pakietu HBO to mi on niezbyt podchodzi, owszem super filmy tylko że 80% tych filmów które puszczają oglądam duzo wcześniej np. w kinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także sądzę, że pakiety Polsatu maja dość przystępna cenę - przykładowo cała oferta wraz z HBO kosztuje mniej niż 90 zł (oczywiście nie wliczając kanału Playboy TV) a co do CANAL+ to oczywiście można dokupić do Cyfrowego Polsatu jak i do platformy N - tylko nalezy wykupić osobny pakiet Canal+ i dekoder (choć miesieczny abonament za tą przyjemnośc nie jest wcale taki niski).

 

Podsumowując - pakiety Cyfrowego Polsatu to dobry układ kanałów dobrany w przystępnych cenach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piorek 165 w Cyfrze+ w podobnej promocji miales prawie caly pakiet bez AXN,Mezzo,Cinemax,AXN i Discovery ale byla tam jeszcze jedna oferta Premium. Wiec to co zadna przystepna cena CP. Jakbys chcial dodac do tego Canal+ to masz kwote siegajaca juz 130zl a to juz duzo jak za TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...