Skocz do zawartości

Pakiety Polsatu


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja opłacając jeszcze wtedy pakiet Podstawowy opłacałem zawsze po 2-5zł więcej i po pewnym czasie uzbierało się trochę kasy i co jakiś czas wykupywałem sobie dodatkowy pakiet (wtedy był tylko Film dodatkowy za 5,90zł), były to czasy jak jeszcze nie miałem 18 lat i nie miałem swoich większych pieniędzy.... Był to dobry sposób zwłaszcza jak mama nie chciała opłacić pakietu wyższego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Cyfrze+ w podobnej promocji miales prawie caly pakiet bez AXN,Mezzo,Cinemax,AXN i Discovery

AXN, Cinemax i Discovery (glownie Science) to jedne z najchetniej ogladanych przezemnie kanalow :P Dlatego mysle ze CP > n > C+ (pod wzgledem cena/oferta)

Zalezy na jaka promocje trafisz niekiedy sytuacja sie odwraca i przy dobrych warunkach to ostatni staje sie pierwszym. Powoli coraz bardziej mozna porownywac platformy bo coraz mniej kanalow ich rozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie wiedziałem gdzie napisac więc wybrałem ten temat.

Czy ktoś sprawdzał na ICOK ceny pakietów. U mnie za pakiet familiny płacę 35zł zdziwiłem się bardzo gdy zauważyłem że do nowego rachunku dołożyli mi 2,90zł. Czy podwyżka 37,90 zł dotyczy również starych abonentów czy to tylko błąd jakiś na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie wiedziałem gdzie napisac więc wybrałem ten temat.

Czy ktoś sprawdzał na ICOK ceny pakietów. U mnie za pakiet familiny płacę 35zł zdziwiłem się bardzo gdy zauważyłem że do nowego rachunku dołożyli mi 2,90zł. Czy podwyżka 37,90 zł dotyczy również starych abonentów czy to tylko błąd jakiś na stronie.

 

tez widze wlasnie. Ale pier**** place dalej 35 zl. Nie dostalem zadnego pisma ani razu tez tego magazynu. Jak zakoduja to zrywam umowe, dosc mam tez tego zlomiastego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja pismo dostałem i jest w nim napisane, że ,,Nowa cena Pakietu Familijnego wynosi 37,90zł. Prosimy o uwzględnienie podwyżki w opłatach od dnia 2008.01.31."

 

Czyli chyba od lutego. Mam umowę już na czas nieokreślony. (Familijny i Relax Mix). Do zapłaty będzie więc 57,80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet mini - cena 9.90

Pakiet Familijny -37.90

Relax miX -19.90 tylko do familijnego mozna dokupic

RelaX mix film- 24.90 j.w

Super Film - 25 zł do Familijnego i 20 zł do RM i RMFilm

Playboy Tv -12.90

do tego bajki ,sport,muzyka,film mozna osobno dokupic do familijnego jesoi ktos niechce RM RMfilm i Superfilm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą tak zmieniali to zrobią taki bałagan, że nikomu nie będzie chciało się sprzątać. Gdyby dali moduły to mogłoby być dla nich lepiej i więcej ludzi mogliby złapać, bo nie każdy chce mieć dwa sprzęty do odbioru tej samej satelity ustawione obok siebie i używane zamiennie, bo to jest no lekko mówiąc głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie opcje HBO chce miec opłacona by niebyło ze sie spozniłem potem niech cp sie tłumaczy ze mi nie właczył. A Playboy tv oplacilem tylko miesiac nuda tam. PLaY TV bym oplacil miesiac ale kiedy start??

 

To nie jest tak, że masz teraz nadwyżkę i oni mają myśleć co mają Ci włączyć, będziesz musiał do nich przedzwonić i ich poinformować albo wysłać maila, dlatego że pakiet Super Film jeszcze nie obowiązuje i nie wiadomo od kiedy można wpłacać pieniądze na HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież były rozsyłane listy że od początku stycznia 2008 wzrasta cena Pakietu Familijnego.

 

Ja chyba to pismo to dostanę ale pod koniec stycznia. :D Ale w każdym bądz razie podwyżka jest na 100% od stycznia dla aktualnych abonentów z 35zł na 37,90zł. No i taki wał czas zmienić dekoder na nowszy skoro profitów żadnych nie ma z tego że jesteś z CP ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...