Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozwiązałem umowę z n-ką i kończy mi się z upływem tego roku. miałem nadzieję, że dostanę świetną ofertę od cyfry (NBA) poza tym już byłem zdecydowany na ofertę polsatu. ale jak zobaczyłem te świąteczne promocje to zbaraniałem. czy nikomu już naprawdę nie zależy na nowych klientach? ja rozumiem że canal+ to rarytas ale takie ceny zdaje się tylko dla naiwnych. wychodzi na to że syn marnotrawny powróci do n-ki ze świetną promocją (tak, tą samą co w tamtym roku ale z nowymi kanałami). i proszę mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi kanałami HD? że niby cyfra i polsat ma lepsze HD? nic z tego nie czaję. nie mam porównania ale kanały HD w n-ce, nie wszystkie ale większość, prezentują się naprawdę nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentuja jak sie prezentuja... 4 lata temu bylo ich mniej i prezentowaly sie o wiele lepiej. Co do jakosci HD to wiekszosc kanalow w Cyfrze+ czy tez Polsacie czy N wyglada tak samo.... bo ida z tego samego TP dla wszystkich platform. W Cyfrze+ lepiej wygladaja pojedyncze kanaly ktore sa tylko u nich... Canal+Film HD, Canal+Sport HD i National Geographic Channel HD... choc jak wchodzily to tez mialy lepsza jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązałem umowę z n-ką i kończy mi się z upływem tego roku. miałem nadzieję, że dostanę świetną ofertę od cyfry (NBA) poza tym już byłem zdecydowany na ofertę polsatu. ale jak zobaczyłem te świąteczne promocje to zbaraniałem. czy nikomu już naprawdę nie zależy na nowych klientach? ja rozumiem że canal+ to rarytas ale takie ceny zdaje się tylko dla naiwnych. wychodzi na to że syn marnotrawny powróci do n-ki ze świetną promocją (tak, tą samą co w tamtym roku ale z nowymi kanałami). i proszę mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi kanałami HD? że niby cyfra i polsat ma lepsze HD? nic z tego nie czaję. nie mam porównania ale kanały HD w n-ce, nie wszystkie ale większość, prezentują się naprawdę nieźle.

 

No cóż promocje promocjami ale zawartosc tez ważna. trudno ogolili mnie troche w tym roku ale nie wyobrazam sobie np niektorych weekendow bez Ligi Angielskiej czy Hiszpanskiej. I niech konkurencja ma wszystko dwa razy taniej to tego nie ma. i zeby nie bylo ze jestem "fan Boyem cyfry" dla tych którzy sa mniej wybredni w ofercie sportowej - polecam Nke bo rzeczywiscie oferta cenowa niezla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko gdzie znajde jaies info.na temat promocji "hollewood" w N?
jak już to hollywood a bliższe informacje uzyskasz w BOK n lub na stronie http://www.n.pl :smile:

 

Daj linka gdzie to jest na tej stronie http://www.n.pl :)

 

peen -- wlasnie ze niby jest "podpisalem taka umowe telefonicznie"tz.zostalem wprowadzony w blad chcialem mini full z tym ze przechodzilem z cyfry mialem dostac rabat 10 zl. a tu sie nagle okazuje ze dostalem jakims dziwnym trafem "hollywood"

 

Jaki termin po podpisaniu umowy moge ja wypowiedziec?Cos mi swita ze 10 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś "Hollywood dla abonentów konkurencji" bo z tego co wiem to nie ma mini full dla abonentów konkurencji - zresztą różnicy nie ma żadnej... no co najwyżej taka, że mini full kosztuje 78 zł, a Ty będziesz płacił 68 zł. czyli tak jak chciałeś. Hollywood był w ub.roku i ja z niego skorzystałem i płacę tyle co Ty będziesz płacił, a nie byłem abonentem konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko gdzie znajde jaies info.na temat promocji "hollewood" w N?
jak już to hollywood a bliższe informacje uzyskasz w BOK n lub na stronie http://www.n.pl :smile:

 

Daj linka gdzie to jest na tej stronie http://www.n.pl :)

 

peen -- wlasnie ze niby jest "podpisalem taka umowe telefonicznie"tz.zostalem wprowadzony w blad chcialem mini full z tym ze przechodzilem z cyfry mialem dostac rabat 10 zl. a tu sie nagle okazuje ze dostalem jakims dziwnym trafem "hollywood"

 

Jaki termin po podpisaniu umowy moge ja wypowiedziec?Cos mi swita ze 10 dni?

Witam,

Również zamówiłem przez telefon opcję za 68 zł. Możesz powiedzieć, czym hollywood różni się od tego co możemy zamówić przez internet za 78 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hollywood nie ma np.Picture box gdzie w mini full jest.Gdzie Pan z N poinformowal mnie --przechodzac np.z cyfry moze Pan skorzystac z mini full 10zl,taniej czyli 68zl. wychodzi na abo.a tu sie okazuje ze to hollywood gdzie nie moge skorzystac z Picture box.I nie 2 a 4 miesiace na cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...