Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa na 24 miesiące + multiroom.Promocja wszystkie pakiety na 54 pln ( na dzień dzisiejszy dają jeszcze gratis pilota dla dzieci) dekoder turboo 199 pln plus do multiroomu tez za 199pln

 

Jako ,że umowa jest zawierana przez telefon lub internet można ja zerwać po 12 miesiącach niepłacąc jakiejkolwiek kary

 

Czy to prawda?? Jest na to jakiś regulamin??

W każdym przypadku w każdej platformie tak jest, że jak umowa zawarta na 12 miesięcy przez internet, lub telefon, to można z niej zrezygnować, bez kary?? Po 12 miesiącach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym przypadku w każdej platformie tak jest, że jak umowa zawarta na 12 miesięcy przez internet, lub telefon, to można z niej zrezygnować, bez kary?? Po 12 miesiącach??

 

Nie tylko wtedy gdy podpisujesz u kuriera, gdy idziesz do APS podpisać (np. w C+) to nie obowiązuje bo umowę zawierasz na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma możliwości zerwania jeżeli upłynie np. miesiąc 13.

Po 12 miesiącu umowa przejdzie na ten okres który został oznaczony w umowie. Tak zostałem poinformowany. Być może wprowadzony w błąd. No ale dłuższą chwile się konsultant upewniał więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu, ze promocja wielka rewolucja jest w mojej opinii najlepsza na rynku

umowa na 13 miesiecy, niska cena 48 zl, nagrywarka (nie turbo ale mi powinna wystarczyc) aktywacja 48 zl i zero czynszu miesiecznego. cyfra moze sie schowac ze swoimi "promocjami"

 

mam tylko pytanie do osob orientujacych sie w temacie- jaka jest zasadnicza roznica miedzy N box recorder a turborecorder? czy tp tylko pojemnosc dysku? nagrywam dosc niewiele, glownie pojedyncze krotkie programy z pojedynczego konwertera, sadze ze w tej sytuacji zwykly nbox recorder mi wystarczy?

 

martwie sie tylko o jedno- zeby nie wycofali tej promocji przed swietami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno spojrzeć tutaj

Mea culpa - nie zauważyłem tych regulaminów.

 

 

umowa na 13 miesiecy, niska cena 48 zl, nagrywarka aktywacja 48 zl

cyfra moze sie schowac ze swoimi "promocjami"

jaka jest zasadnicza roznica miedzy N box recorder a turborecorder?

 

Dekoder z nagrywarką ma dysk 250GB, natomiast Turbodekoder 500GB.

Jeśli się nie mylę to różnią się też oprogramowaniem.

 

Będzie to moja pierwsza umowa z N.

Myślę, że warto się przesiąść z Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie to moja pierwsza umowa z N.

Myślę, że warto się przesiąść z Cyfry+.

 

Absolutnie nie warto moim zdaniem. Żadna promocja Ci nie wynagrodzi tego, że będziesz miał do oglądania duuuuużo mniej ciekawych programów niż w Cyfrze+.

 

Wybierając ofertę nMultiroom HD oglądasz telewizję n na drugim dekoderze przez rok za darmo.

 

A po roku ile ta przyjemność kosztuje? Ktoś wie?

 

20 zł./mies. Biorąc pod uwagę, że właściwie za pierwszy rok płacisz kosmiczną ceną aktywacji obu dekoderów, jest to nie za bardzo opłacalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa na 13 miesiecy, niska cena 48 zl, nagrywarka aktywacja 48 zl

cyfra moze sie schowac ze swoimi "promocjami"

jaka jest zasadnicza roznica miedzy N box recorder a turborecorder?

 

Oprogramowanie w TURBO jest inne niż w PVR 250GB. Soft jest znacznie lepszy, ładniejszy. Jak komuś nie zależy na pojemności dysku (bo rzeczywista wielkość dysku w Nbox recorder to 80GB a turborecorder - 320GB) oraz na ładniejszym oprogramowaniu to nie ma się nad czym zastanawiać

 

 

Edit:

 

@lukas876 Z tą aktywacją to nie przesadzaj. W cyfrze jakbyś chciał wykupić 2 dekodery HD do multiroomu to też musiałbyś ponieść podobne koszty. Dekoder HD w Cyfrze chyba teraz kosztuje 149zł więc jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten żałośnie ubogi multiroom (w porównaniu do splitterowania Cyfry i możliwość wzięcia własnych dekoderów) za który krzyczą 20 zł to bym się zastanowił, bo promocja na ten pakiet (na poziomie Optimum HD) jest iście mistrzowska. Prawda taka, że dla osób nie oglądających piłki nożnej to jedyny rozsądny wybór..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...