Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla klientów mBanku w Wielkiej Rewolucji dołożono pilota dla dzieci i tuner DVB-T tyle ze w tej promocji chyba nie ma dostępu do dodatkowej opcji filmowej do 2 miesięcy.

 

Można prosić więcej o tej promocji?

P.S. Czy w tym roku też są problemy z dostępnością czarnych nBoxów, czy raczej są dostępne w APS-ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na stronie n.pl pisze ze do konca promocji pozostal 1 dzien, wiadomo co bedzie pozniej ? :> czy tylko beda jakies nowe promocje dla internautow ? :> bo w TV nic nie mowa ze promocja sie konczy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla klientów mBanku w Wielkiej Rewolucji dołożono pilota dla dzieci i tuner DVB-T tyle ze w tej promocji chyba nie ma dostępu do dodatkowej opcji filmowej do 2 miesięcy.

 

Można prosić więcej o tej promocji?

P.S. Czy w tym roku też są problemy z dostępnością czarnych nBoxów, czy raczej są dostępne w APS-ach?

 

 

Proszę bardzo: http://www.mbank.pl/indywidualny/zakupy/mrabaty/#tabs=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla klientów mBanku w Wielkiej Rewolucji dołożono pilota dla dzieci i tuner DVB-T tyle ze w tej promocji chyba nie ma dostępu do dodatkowej opcji filmowej do 2 miesięcy.

 

Można prosić więcej o tej promocji?

P.S. Czy w tym roku też są problemy z dostępnością czarnych nBoxów, czy raczej są dostępne w APS-ach?

 

 

Proszę bardzo: http://www.mbank.pl/indywidualny/zakupy/mrabaty/#tabs=1

 

No i zonk. Wczoraj kupiłem "n", ale w APS nic o tym nie wiedzieli. Gdybym skorzystał z tej promocji miałbym chociaż tuner DVB-T, a tak muszę osobno dokupić. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rózgę :) Bierzcie Wielką Rewolucję i już :) NIe wiem co jeszcze byście chcieli żeby Nka dodała, skoro reszta daje jedno wielkie g...o + absurdalne umowy na 2 lata :) Ja czekałem na cuda w cyfrze i olałem to zamówiłem Nkę i jestem zadowolony pomimo tego, że dwa bardzo dobre tunery leżą mi teraz w szafce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka rewolucja jest OK - tylko mam umowę z C+ do końca stycznia , i na początku stycznia chcę przejść na N-kę.

Bo w N-ce za 48 zł miał bym pakiet lepszy od Optimum HD za 84,90 zł.

 

Mam pytanko : czy jak podpisze umowę 2 stycznia , to za styczeń zapłacę abonament , czy ten miesiąc bedzie free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...