Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka ty bys chcial lige ?? :> Umowa jak dla mnie jest spoko 24 msc a nie jak w CP 29 msc. Co do aktywacji nie jest drogo zobacz sobie w CP ile kosztuje dekoder z dyskiem przy umowie na 29msc i pakietem za 99zl, smiech na sali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka ty bys chcial lige ?? :> Umowa jak dla mnie jest spoko 24 msc a nie jak w CP 29 msc. Co do aktywacji nie jest drogo zobacz sobie w CP ile kosztuje dekoder z dyskiem przy umowie na 29msc i pakietem za 99zl, smiech na sali. ;)

2 lata to szmat czasu. Chwalić, że są usługi przedpłacone. Nawet jakbym sie decydował na n, to pomijając fakt jedynego słusznego dekodera, nie podpiszę umowy na 24 mies. Zostanę z Multipakietem (bo Cyfra niechętna do zaproponowania dobrych warunków i umowy 13 miesięcznej) i dokupię TnK HD lub Mini HD z CP.

A co do lig - musiały by być z najwyższej półki - Premiership i La Liga. Najlepiej razem. Wtedy wezmę n, nawet na 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se wymyśliłem ;-)

 

Dziennik Ustaw z 31 marca 2000 Nr 22 poz. 271

USTAWA

z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

 

Rozdział 2

Art. 8. 1. Umowa o świadczenie ciągłe lub okresowe może być zawarta na czas oznaczony albo nieoznaczony.

2. Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.

3. Jeżeli czas trwania umowy nie jest oznaczony, każda ze stron może ją wypowiedzieć bez wskazania przyczyn, z zachowaniem terminu miesięcznego, chyba że strony zastrzegły krótszy termin wypowiedzenia.

 

A regulamin eNki nie może być niezgodny z obowiązującym prawem. Haki tego typu stosuje np.C+, gdzie umowę zamawiasz przez telefon, ale już podpisujesz w autoryzowanym punkcie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie, czy jest szansa (może ktoś wie ;) ) na jeszcze inne promocje w grudniu, czy może te które są teraz to już ostateczne wersje do świąt oraz czy dekodery Turbo są dostępne od ręki, czy tak jak było kiedyś braki na magazynie, dostępne po 3-4 miesiącach od podpisania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje na pewno się będą zmieniać, bo m.in dojdzie multiroom (czy w promocji będzie to kto to wie). A Turbo są chyba dostępne tj. nigdzie nie widziałem info aby ktoś czekał. Niedostępne były bodajże 2 lata temu i to jeszcze zwykłe recordery, z Turbo w zeszłym roku nie było problemów. Przeżywała je Cyfra z Pace 500G :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się dzisiaj rozmawiałem z operatorem w sprawie oferty N i zaproponowano mi pakiecik mini Full HD o 10 zł taniej :) 69 zł zamiast 79 przez cały okres trwania umowy i do tego komplet kabli. To chyba będzie z tego co mi mówiono promocja świąteczna. Dostałem również info, iż multiroom jest w etapie sprawdzania działania i ma być wprowadzony na przełomie 2010/2011 czy w grudniu tego nie wiadomo. Trafiłem na bardzo miłą osobę. Obecnie do końca miesiąca mam Cyfrę z pakietem Optimum + HBO za który płacę niecałe 80 zł (dokładnie 79,80zł) i nie mam w tym żadnego kanału HD !!! Po okresie promocyjnym (czyli po 15 miesiącach) będę za niego płacił niemal 100 zł (dokładnie 98,80). Dostałem mega super promocję przedłużeniową od cyfry+ dla 4 letniego abonenta po złożeniu oczywiście pisemnej rezygnacji.

Uważam, że oferta N jest pod tym wzlgędem o niebo lepsza i tańsza (i to sporo, co należy podkreślić).

 

Ja dzisiaj dostałem odpowiedź od Nki, że będąc abonentem konkurencyjnej platformy mogę liczyć na promocję Hollywood: wszystkie pakiety i HBO oraz nFilm na 24 miesiące za cenę 68 zł, aktywacja Turbodekodera 148 zł.

Mam nadzieję, że 1 grudnia będę jeszcze mógł skorzystać z tej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu to proponują, mnie również. :-) Co ciekawe nie ma zniżek na pakiet za 54 zł/48 zł. Jak z full nie wiem, nie pytałem. A za 61,20 zł (doliczm tu 10% zniżki za płatność ichniejszą kartą, to naprawdę dobra propozycja. Szkoda tylko, że nie dla mnie ponieważ preferuję sport (piłkę) w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem odpowiedź od Nki, że będąc abonentem konkurencyjnej platformy mogę liczyć na promocję Hollywood: wszystkie pakiety i HBO oraz nFilm na 24 miesiące za cenę 68 zł, aktywacja Turbodekodera 148 zł.

 

Nie wiem czy to taka atrakcja. Rok temu za aktywację turbo w w/w pakiecie zapłaciłem 199 zł, czyli tylko 51 zł więcej, a nie byłem abonentem konkurencji tylko eNki (starą umowę wypowiedziałem i zawarłem nową na w/w warunkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się dzisiaj rozmawiałem z operatorem w sprawie oferty N i zaproponowano mi pakiecik mini Full HD o 10 zł taniej :) 69 zł zamiast 79 przez cały okres trwania umowy i do tego komplet kabli. To chyba będzie z tego co mi mówiono promocja świąteczna. Dostałem również info, iż multiroom jest w etapie sprawdzania działania i ma być wprowadzony na przełomie 2010/2011 czy w grudniu tego nie wiadomo. Trafiłem na bardzo miłą osobę. Obecnie do końca miesiąca mam Cyfrę z pakietem Optimum + HBO za który płacę niecałe 80 zł (dokładnie 79,80zł) i nie mam w tym żadnego kanału HD !!! Po okresie promocyjnym (czyli po 15 miesiącach) będę za niego płacił niemal 100 zł (dokładnie 98,80). Dostałem mega super promocję przedłużeniową od cyfry+ dla 4 letniego abonenta po złożeniu oczywiście pisemnej rezygnacji.

Uważam, że oferta N jest pod tym wzlgędem o niebo lepsza i tańsza (i to sporo, co należy podkreślić).

 

Ja dzisiaj dostałem odpowiedź od Nki, że będąc abonentem konkurencyjnej platformy mogę liczyć na promocję Hollywood: wszystkie pakiety i HBO oraz nFilm na 24 miesiące za cenę 68 zł, aktywacja Turbodekodera 148 zł.

Mam nadzieję, że 1 grudnia będę jeszcze mógł skorzystać z tej oferty :)

To jest oferta dla każdego kto składa zamówienie telefonicznie. Wystarczy zapytać o promocje Hollywood. Dziś otrzymałem właśnie taka propozycje po zadzwonieniu do nich. Poinformowano mnie również ,ze z godnie z obowiązującym Prawem Konsumenta mogę zerwać umowę po 12 miesiącach bez konsekwencji. Tyczy się to umów na odległość. turbo w cenie 148 /recorder -48zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeabiałem jeden z paragrafów w/w ustawy. Umowę zawarłem na 12 m-cy w październiku 2008, w październiku 2009 przeszła w umowę na czas nieokreślony, a w grudniu 2009 wypowiedziałem ją z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Gdybym w/w umowę zawarł w punkcie sprzedaży wypowiedzenia by wynosiło 3 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem odpowiedź od Nki, że będąc abonentem konkurencyjnej platformy mogę liczyć na promocję Hollywood: wszystkie pakiety i HBO oraz nFilm na 24 miesiące za cenę 68 zł, aktywacja Turbodekodera 148 zł.

Mam nadzieję, że 1 grudnia będę jeszcze mógł skorzystać z tej oferty :)

 

ciekawe czy to sztywna propozycja - też taką dostałem jako klient C+, do pakietu full też dadzą upust???

może można negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest między nimi różnica? Czy tylko pojemnością przestrzeni dyskowej?

 

Większy dysk, menu 3D, wyszukiwanie w EPG po nazwie programu, gry, nagrywanie z DVB-T, kilkanaście innych bajerów i gadżetów. Na YouTube znajdziesz filmiki jak wygląda menu turbodekodera. Niestety oprócz w/w plusów są też minusy - parę bugów, częstsze zwisy, ale nie ma sytuacji aby nie dało się oglądać czy też odtwarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Turbo :) Poza rzeczami wymienionymi wyżej, bardzo ważne jest, że za niedługo na Turbo będzie działać Multiroom :) Kolejna kwestia jest taka, że większość nowych rzeczy jakie się będą w n pojawiać będą się właśnie pojawiać na Turbo więc jest to produkt najbardziej "przyszłościowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy obecnych promocjach umowy są tylko na 24 miesiące? Chodzi mi np. o promocję Wielkie rewolucje, gdzie abonament za wszystkie pakiety tematyczne wynosi 48 zł.

 

I jeszcze jedna sprawa. Czy jest jakakolwiek możliwość podpisania umowy na wybrane pakiety (np. informacja i rozrywka, kultura nauka świat, sport i motoryzacja) czy tylko pozostaje możliwość skorzystania z promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...