Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lukas8976: dlaczego twierdzisz, że N ma za tą samą cenę gorszą ofertę? Moim zdaniem za 48zł ma więcej programów HD niż w cyfrze w tej konfiguracji...

Dla mnie osobiście kanały sportowe mogłyby nie istnieć.

No i cenowo taniej przez okres abonamentowy wychodzi w N-ce niż w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten żałośnie ubogi multiroom (w porównaniu do splitterowania Cyfry i możliwość wzięcia własnych dekoderów) za który krzyczą 20 zł to bym się zastanowił

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to masz na myśli MR nki? No to chyba niedoczytałeś wszystkiego na temat jego możliwości.

A co do piłki s-kopanej to widzę, że niektórzy są skłonni duszę zaprzedać diabłu byleby jakichkolwiek 23 gości goniło po zielonym prostokącie kawał skóry przez 24h/dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem. To nie temat na tego typu dyskusje, ale o ile oficjalny multiroom cyfry jest gorszy od n-kowego tak użycie splittera pozwala nie dość, że na podłączenie większej ilości dekoderów niż 2, wybór własnego sprzętu (można wziąć np dwa pełnoprawne dekodery PVR a nie jeden nadrzędny względem drugiego, własne listy, zgrywanie nagrań na dysk), brak miesięcznego haraczu. Jest to na pewno bardziej elastyczna oferta niż sztywna MR od n. Kto ma więcej pieniędzy to ustawi sobie Topfieldy czy inne PVR-y i zrobi to Clonem bez ciągnięcia kabla, a kto ma mniejsze wymagania to weźmie Ferdki i pociągnie kable. Zależy co kto lubi i na ile go stać.

 

A co do piłki to bardziej istotne jest to, że mecze ligowe są w soboty i niedziele, gdy ktoś odpoczywa od pracy i jest ich trochę więcej niż garstka we wtorki i środy, w dodatku wszystkie o jednej godzinie (oprócz różnic czasowych).

 

Koniec offtopa. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to na pewno bardziej elastyczna oferta niż sztywna MR od n.

 

Z tym, że ta od nki jest gwarantowana, a z tymi splitterami różnie może być no i nie każdy chce wydawać 1000 zł za dekoder HD z PVR. W nce masz białego slave za 200 zł, a nagrania masz na turbo w innym pokoju.

 

A co do piłki to bardziej istotne jest to, że mecze ligowe są w soboty i niedziele, gdy ktoś odpoczywa od pracy.

 

A przecież nie Ty tą skórę gonisz tylko goście opłacani z Twojego abonamentu C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przeczytaj co napisałem. Kto ma pieniądze to ma luksus nieosiągalny w n-ce, a kto nie - to decyduje się na kompromis. To jest ta elastyczność, której poświęciłem tyle miejsca. Poza tym wydatki są przy pierwszej umowie, później jeśli dobrze to zorganizowałeś to nic nie trzeba dokupywać. Jeśli Cyfra zablokuje możliwość stosowania splitterów to przyjdę tutaj i to wszystko odszczekam.

 

Zaskoczę Cię, że niektórzy w tym kraju od poniedziałku do piątku biegają po 8 godzin do pracy od 7:30 do 15:30 (a część ma jeszcze gorzej) i wcale nie mieszają tam herbaty. I w weekend mają czas odespać i wypocząć.

 

Nie chcę nikogo naciągać bo jestem pod wrażeniem promocji n i najchętniej wziąłbym wielką rewolucję 13 miesięcy + C+HD na warunkach technicznych Cyfry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego tyle ludzi tak sie zachwyca promocja swiateczna nki. Przecize jest tak samo jak rok temu i w zasadzie przez caly rok. Lekka modyfikacja okresu umowy i raz wiecej o 6zl, a teraz znow o te 6zl mniej. Za caly rok na tej promocj nalapali ok 50tys nowych abo. Wiec teraz tez wiele nie mozna sie spodziewac. Rynek jest nasycony i tyle. Kto chcial tv cyfrowa ten ma, a kto nie chce to nawet jak bedzie za darmo to nie wezmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego tyle ludzi tak sie zachwyca promocja swiateczna nki. Przecize jest tak samo jak rok temu i w zasadzie przez caly rok. Lekka modyfikacja okresu umowy i raz wiecej o 6zl, a teraz znow o te 6zl mniej. Za caly rok na tej promocj nalapali ok 50tys nowych abo. Wiec teraz tez wiele nie mozna sie spodziewac. Rynek jest nasycony i tyle. Kto chcial tv cyfrowa ten ma, a kto nie chce to nawet jak bedzie za darmo to nie wezmie

 

 

@cidik Ludzie się zachwycają właśnie tym , że ceny dalej są te same jak rok temu.Nie bierzesz pod uwagę, iż wprowadzono trochę więcej tych kanałów HD i SD. (Fox life HD, BBC HD, FOX HD, AXN HD, Orange Sport info, TVP Seriale, VH-1 Europe i jeszcze dojdą kanały BBC) A pomimo tego dalej ta sama cena :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest nasycony i tyle. Kto chcial tv cyfrowa ten ma, a kto nie chce to nawet jak bedzie za darmo to nie wezmie

 

Też tak myślałem, z tym, że:

- wiele osób zamiast mieszkać w trzypokojowej klitce i oglądać wybiera dom 10 km od miasta za porównywalne pieniądze, a tam kablówka żadna nie dociera.

- nowe rodziny na swoich metrażach muszą wybrać czy kablówka czy satelita.

- zawsze można paru klientów wyrwać od konkurencji którym najczęściej na święta kończą się umowy.

- stali klienci C+ (jak moi rodzice) którzy są zawiedzeni proponowaną im ofertą na przedłużenie.

 

@Grabar - lubię Cię coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze promocje cyfry (w porownaniu do zeszlorocznych) to wrecz porazka. polsat to w ogole odpada z gry z jego 27 mies umowami, poziomem biura obslugi (mialem watpliwa przyjemnosc byc kiedys klientem) itd

 

mam jedno pytanie- czy promocja wielka rewolucja z um na 13 mies- czy takze w niej daja znizke dla obecnych abonentow innych platform? bo ja decyzje o odejsciu od cyfry i skorzystaniu z prom rewolucja juz podjalem, ale ciekaw jestem czy uda mi sie jeszcze cos wiecej uzyskac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanie- czy promocja wielka rewolucja z um na 13 mies- czy takze w niej daja znizke dla obecnych abonentow innych platform? bo ja decyzje o odejsciu od cyfry i skorzystaniu z prom rewolucja juz podjalem, ale ciekaw jestem czy uda mi sie jeszcze cos wiecej uzyskac :)

 

 

Witam

Ja w obecnej chwili jestem abonentem cyfry ( do końca grudnia 2010) i wczoraj dzwoniłem na infolinię N i pytałem się czy byłaby jakaś zniżka dla abonenta cyfry- Pan a potem Pani (bo dzwoniłem dwa razy do różnych konsultantów) powiedzieli mi że jedynie mogą mi dać dodatkowo pilota dla dzieci i pierwszy nie pełny miesiąc gratis przy przy zamówieniu on-line. Więc grzecznie podziękowałem gdyż to co oni proponowali mi "extra" dla abonenta cyfry jest dla każdego innego potencjalnego klienta. Pojechałem do APS N-ki i podpisałem umowę na 13 miesięcy za 48zł z recorderem za 48zł- moim zdaniem to w tej chwili najlepsza oferta w przedziale około 50zł. Z cyfry proponowali mi to co dla nowych (Optimum HD średnio około 65zł/mies). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie ze promocje cyfry (w porownaniu do zeszlorocznych) to wrecz porazka. polsat to w ogole odpada z gry z jego 27 mies umowami, poziomem biura obslugi (mialem watpliwa przyjemnosc byc kiedys klientem) itd

 

mam jedno pytanie- czy promocja wielka rewolucja z um na 13 mies- czy takze w niej daja znizke dla obecnych abonentow innych platform? bo ja decyzje o odejsciu od cyfry i skorzystaniu z prom rewolucja juz podjalem, ale ciekaw jestem czy uda mi sie jeszcze cos wiecej uzyskac :)

Płatność kartą kredytową Multibank "n" to dodatkowe 10% rabatu na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak: albo wybieramy ofertę standard (13 m-cy, 48zł wszystkie pakiety, 48zł rekorder) albo dla abonentów innych platform (24 m-ce, 48 zł wszystkie pakiety lub 68 zł minifull, turborekorder odpowiednio 199 lub 148 zł). Multiroomu nie ma w promocji ani na 13 m-cy ani w promocji "dla abonentów innych platform", tylko stawki odpowiednio 54 lub 78 zł za abonament. Czy dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o 13 msc , bo nie podpięli nowej wersji regulaminu. Co do stałej ceny to tabelka na stronie 2, mówi wyraźnie, że masz 48 zł przez okres promocji - to jest prawnie wiążące i oznacza, ze nie mogą Ci zmienić ceny.

 

EDIT: Własnie dokładnie spojrzałem, jak nie ma jak jest:

 

Pkt 4. " Klient w ramach niniejszej Promocji może zawrzeć Umowę na czas stanowiący

okres od dnia zawarcia Umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym

Umowa została zawarta oraz 13 kolejnych miesięcy kalendarzowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że umowa jest na 13 miesięcy...zresztą tak mam w umowie pisemnej.

Wczoraj podpisałem umowę z N-ką, jestem bardzo zadowolony. Umowę z Cyfrą mam do końca stycznia 2011. Do tej pory miałem kompakt w C+ za 42.90 i o kanałach HD mogłem pomarzyć. Oczywiście mogłem przedłużyć abo na kolejne 19 miesięcy(7 miesięcy za 50% ceny, pozostałe 12 za normalną cenę) i mieć dalej sagema SD i 0 kanałów HD.

No cóż, jeżeli ktoś preferuje sport(piłka) to powie, że nawet teraz N-ka jest beznadziejna, ale nie samym sportem człowiek żyje... Zależy od upodobań, ja np. wolę NHL

Straciłem Travel Channel, Ale kino, planette i National geographic, no i jeszcze paczkę Polsatu, ale mam za to 15 kanałów HD(no, powiedzmy HD), dobry dekoder, dobre kino(TCM, MGM,) i to tylko za 5zł. miesięcznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego będzie 16 kanałów HD i ewentualne nowe będą pojawiały się w pakiecie za 48 zł a w cyfrze w zależności od pakietu a raczej od woli operatora gdzie je umieści.

Ja również coraz bardziej skłaniam się ku tej ofercie.Szkoda że zamiast pilota dla dzieci nie można wybrać tunera DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...