Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chetnie wzial Nke, bo zalezy mi na TVN HD (bardzo) i na TVP HD (juz mniej, zeby tak byly biezace produkcje a nie jakies odgrzewane kotlety)

wiec gdyby byla mozliwosc wziecia Nki z podstawowymi pakietami, to bym tak zrobil

 

mam wiec pytanie- bo na stronie trudno znalezc te informacje- za ile najtaniej mozna miec Nke? jaki bedzie koszt aktywacji dekodera?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEN Akurat wszystko jest ładnie opisane i dodatkowo z kolorowymi obrazkami.

 

Obecnie najlepszą ofertą jest Wielka Rewolucja 2. Recorder 250 GB za 48 zł (jednorazowa aktywacja) + wszystkie podstawowe pakiety za 48 zł/m-c i co najlepsze to umowa tylko na 13 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie wzial Nke, bo zalezy mi na TVN HD (bardzo) i na TVP HD (juz mniej, zeby tak byly biezace produkcje a nie jakies odgrzewane kotlety)

wiec gdyby byla mozliwosc wziecia Nki z podstawowymi pakietami, to bym tak zrobil

 

mam wiec pytanie- bo na stronie trudno znalezc te informacje- za ile najtaniej mozna miec Nke? jaki bedzie koszt aktywacji dekodera?

pozdrawiam

 

Najtaniej można mieć za 38 zł jak wspomniał sagiitarius, ale najtaniej to nie znaczy najkorzystniej. Jeżeli jesteś zainteresowany kanałami HD i chcesz ich mieć więcej, to najlepiej skorzystać z promocji Wielka Rewolucja, bo w niej dostajesz wszystkie pakiety tematyczne, w tym 10 kanałów HD, umowę na 13 miesięcy i stałą cenę 48 zł do końca tej umowy. Potem możesz umowę rozwiązać albo zmniejszyć ofertę zawężając ją tylko do pakietów, które Cię interesują.

Skoro jesteś fanem HD i korzystasz już z jakiś kanałów w którejś z platform albo kablówek, to podpisując umowę w promocji Wielka Rewolucja, możesz np. rozwiązać umowy na Eurosporty HD, Discovery HD itp., u obecnego operatora, wtedy to daje oszczędności, bo nie płacisz dwa razy za te same kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asddsa29 łał zależy ci ino na kanałach planete, ale kino, kuchnia tv i pakiet podstawowy Cyfry+ .To sobie kup go teraz w nowej promocji :lol2: .To jest forum o N ,ja osobiście miałem Cyfrę z Podstawowym i Canal+,o ile Canal+ był ok to cała reszta to kicz nie warty nawet 20zł.No ale każdy ma inne gusta.W samym MGM jest więcej do oglądania niż w tych twoich cyfrowskich programach.Mnie chodzi też o Ekstraklasę,gdyby Cyfra nie miała do nich praw.To nie czekał bym do Grudnia by kupić Cyfrę,tylko bym wybrał N.

 

A pakiet Podstawowy cyfry może być pakietem socjalnym

A dopiero Komfortowy Podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Coś cisza wtym wątku... Macie może jakieś info na temat trwania obecnej promocji?

Właśnie wypowiedziałem umowę i zamierzam załapać się na bierzącą promocję 48zł za wszystko + recorder. I w sumie nie wiem czy zamówić już teraz i odwlec aktywację (obecną umowę mam do końca maja) czy spokojnie czekać.

Jakies przecieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak, bo przecież kanały nadal nadają. Ewentualnie może być jakaś adnotacja, że kanały zostaną wyłączone 1 stycznia 2011 roku, czyli nowi abonenci to akceptują i później nie będą mogli wypowiedzieć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadzwoni się do n i powie się że można zrywać umowy w związku ze zmianą regulaminu to można dostać następujące warunki:

- full, czyli full za 99 zł, umowa przedłuża się o kolejnych 17 miesięcy

- coś w stylu pakietu mini full, umowa przedłuża się o 13 miesięcy cena 68 zł

- darmowa aktywacja softu turbo dla posiadaczy dekodera z serii CLRA.

 

Można się targować oczywiście i skorzystać np z full i aktywacji za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- coś w stylu pakietu mini full, umowa przedłuża się o 13 miesięcy cena 68 zł

Konsultant z którym rozmawiałem nazwał to "Hollywood dla abonentów". Właśnie skorzystałem :D. Wszystkie pakiety + nFilm z HBO za 68zł.

 

Też się skusiłem :lol2: "Rewolucja" kończyła mi się 31.05. :wink:

już po 15 tu minutach od telefonu do BOKu, HBO i nfilm świeciły :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Mam do Was pytanie. Mianowicie koncze teraz wspolprace z CP i zastanawiam sie nad zmiana platformy na "n". Moje pytanie brzmi czy wedlug Waszej wiedzy przed MS w pilce noznej pojawia sie jakies nowe promocje czy raczej nadal bedzie to co jest na stronie n-ki??? Pytam bo nie wiem czy wstrzymac sie jeszcze do przyszlego tygodnia czy to nie ma wiekszego sensu???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja umowa kończy się 31 sierpnia przed chwilą dzwoniłem chciałem wziąć promocję Wszystkie kanały dla abonentów 2 za 48 zł która jest na stronie ale pani konsultant koniecznie chciała abym wziął Full za 99 zł!

Powiedziałem że nie bo to za drogo dla mnie a pani konsultant mówi że nie może nic więcej zaproponować oprócz Full za 99 zł.

Chyba zrezygnuję w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...