Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Więc macie tak w tym momencie. U mnie teraz w zasadzie odbiór bezproblemowy. Fakt, pasek sygnału zmienił kolor na żółty :/ Swoją drogą, jak mają tak nadawać to niech lepiej wyłączą w ogóle albo przeniosą kanał. Darmo tylko ludzi wkurzają :(

 

Edycja: Aby nie wprowadzać zamieszania, nie będę kasował mojego poprzedniego posta. Trochę pochopnie się rozpisałem, za co przepraszam :/ . Właśnie straciłem sygnał :(:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał MTVN HD to skrót od: Music Television Nickelodeon High Definition . Nickelodeon ma łączony kanał ze kanałem głównym spółki MTV, dlatego kreskówki z danego kanału można zobaczyć na MTVN HD. Dlatego w naszych dekoderach jest napisane MTVN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał MTVN HD to skrót od: Music Television Nickelodeon High Definition .

Litości. Człowieku teraz to będzie Dzień Dziecka a prima aprilis. hahaha.gif

 

Tak jak pisze karol91 - to jest MTV Networks HD. Kurna, Music Television Nickelodeon HD :lol2::lol2: Ja pitole :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał MTVN HD to skrót od: Music Television Nickelodeon High Definition .

Litości. Człowieku teraz to będzie Dzień Dziecka a prima aprilis. hahaha.gif

 

Tak jak pisze karol91 - to jest MTV Networks HD. Kurna, Music Television Nickelodeon HD :lol2::lol2: Ja pitole :mrgreen:

 

Ja pitole ale ŻAL... W czasie zapowiedzi na MTVN HD widac obok siebie loga MTV i Nick z dopiskiem HD a nazwa kanały to najprościej MTV Nick HD i tak jest i nikt tego nie zmieni a jak ktos wiezy w co innego to niech dalej w to wierzy jak babunie w Rydzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się z wami dzieje?

MTVN HD (MTV Networks HD) - stacja muzyczna w jakości High Definition. Za kanał odpowiedzialny jest zespół MTV Networks Polska. W ofercie programowej MTVNHD znajdują się programy muzyczne z oferty MTV i VH1 (koncerty, festiwale, relacje z rozdania nagród MTV, dokumenty muzyczne) oraz weekendowe pasmo z kreskówkami Nickelodeona ("SpongeBob Kanciastoporty", "Awatar: Legenda Aanga" czy "Jimmy Neutron: Mały geniusz"), dlatego pojawiają się tam loga tych stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...