Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Seriale dla młodzieży, które nie są animowane

Takie jak iCarly, Drake & Josh

Czyli stare seriale, doskonały pomysł. I te z Nicka, i te polskie (m.in. Rodzina zastępcza czy Kasia i Tomek). Ten Nickowieczór to mogliby zlikwidować i dać coś, żeby było takim "dzielonym" pasmem z drugą stacją. A chodzi mi właśnie o NickNight.

Tylko nie wiem, czy to by miało sens, skoro może coś troszeczkę wydaje mi się, że tu też duże finanse się przydadzą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Nick Night to w praktyce oddzielny kanał, ale dzielący czas z Nickelodeon. Tak samo jest w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych.

 

W Niemczech oprócz Nick Night z Nickelodeon również dzieli czas Nick Jr.

W godzinach porannych wyświetla się na ekranie logo Nick Jr., a nie Nickelodeon, tak jak w Polsce.

A pamiętam, jak kiedyś niemiecki Nickelodeon dzielił czas z Nick Jr. i Comedy Central (Nick Jr. od 5:45 do 10:45, Nickelodeon od 10:45 do 20:13, Comedy Central od 20:13 do 5:45), a austriacki z Vivą (Nick Jr. od 6:00 do 10:45, Nickelodeon od 10:45 do 20:15, Viva od 20:15 do 6:00).

Teraz w Niemczech i w Austrii Viva dzieli czas z Comedy Central (Viva od 06:00 do 14:00, Comedy Central od 14:00 do 6:00).

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono też ogólnie niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni usunąć Rodzinę zastępczą i dać jakieś inne pozycje, mogą to być powtórki produkcji polskiego Nickelodeon z lat 2008-2010, np. Szkoła rysowania albo Roztańczony Nick(bo to właśnie te audycje były emitowane od początku istnienia Nickelodeon w Polsce), mogliby też np. puszczać z innych seriali komediowych TVN-owską ''Nianię''(puszczali to chyba wcześniej na CC albo CC Family, ale nie pamiętam teraz już dokładnie), albo od innych nadawców, w tym na przykład od TVP kupić licencję na ''Rodzinka.pl'', ''Ja to mam szczęście'', ''Lokatorzy'', ''Sąsiedzi'' (mam na myśli nocną ramówkę polskiego Nicka). Nick mógłby również wypróbować emisję polskich seriali animowanych dla dorosłych w godzinach nocnych, prędzej Włatcy móch albo 1000 złych uczynków(może te kreskówki nie wpasowałyby się pod profil tego kanału, ale zawsze można znaleźć sposób na zaprzestanie wałkowania tej nudnej ''Rodziny zastępczej'').

 

 

Ten Nickowieczór to mogliby zlikwidować i dać coś, żeby było takim "dzielonym" pasmem z drugą stacją.

Przydałoby się prędzej zaproponować im wieczorne pasmo tylko z serialami dla młodzieży. Znaleźliby się z oglądających widzów Nicka to pasmo, np. fani Mirandy Cosgrove, Ariany Grande, Big Time Rush albo koneserzy starszych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neo_patryk: A dlaczego niemiecki Viacom inwestuje w pasmo, które wg ciebie nie może być w Polsce? Dla mnie to może być dobre rozwiązanie, nie wycofać polskich produkcji, ale NickNight wprowadzić.

Odnośnie "Rodziny zastępczej" - to idealnie może spełnić teź w swojej roli serial "Kasia i Tomek". Czyli 3h Rodziny Zastępczej, 3h Kasi i Tomka. Poza tym, że skoro 33% wyznaczonych, to KiT też idealnie pasuje, bo charakter stacji ma trochę komediowy, to coś kolejnego polskiego też mogą dać :) I tylko dwa produkcje, nic więcej.


Ale jak już...

Akurat "Kasia i Tomek" do tego kanału się raczej nie nadaje, to nie jest serial dla młodzieży, tam padają aluzje, których grupa docelowa Nickelodeona raczej nie powinna jeszcze poznawać...

To jaki serial powinien być dla młodzieży oprócz Rodziny zastępczej? Ja nie mam ani pomysłu... Może Włatcy móch? Niby może nie pasować do stacji, ale jak na grupę wiekową kanału - rewelacja.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba2015, Nick powinien chociaż to zmienić, jeżeli chodzi o noc. Jak nie Rodzina zastępcza w wersji trwającej 45 minut(z dopiskiem ''plus'' w tytule), to powinni może puścić samą 156-odcinkową Rodzinę zastępczą w wersji 25-minutowej i dodać kolejne polskie seriale(no np. jak nie Kasia i Tomek, to może Niania, Hela w opałach, Miodowe lata). Z Włatcami móch to mogę potwierdzić - nawet zaproponowałem ten tytuł, mimo że ta kreskówka jest dla widzów dorosłych, to przecież jest polska produkcja i mogą ją wyemitować(już kiedyś ten serial leciał na innych stacjach Viacom, m. in. na CC oraz MTV PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rodzinę zastępczą" emitują całą, jak się skończą dłuższe odcinki to zaczną ponownie te wcześniejsze. A z "Włatcami móch" to już naprawdę...akurat do grupy wiekowej tej stacji nie pasuje wcale, nawet jakby puścili wersję ocenzurowaną. To serial dla dorosłych.

Zresztą, po kiego grzyba mają kombinować w paśmie nocnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk, nie mogą pomyśleć w ogóle nad emisją innych polskich produkcji od innych nadawców niż tylko puszczać setny, tysięczny czy miliardowy raz nudną Rodzinę zastępczą? Już 4,5 lat ten serial siedzi w nocy, więc trzeba zastąpić innym serialem polskim albo po północy dać testcard przez 6 godzin XD

W ogóle po co im była i jest polska koncesja na nadawanie? Gdyby mieli zagraniczną, to pewnie w nocy starsze kreskówki znów by puszczali tak jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli dadzą testcard przez 6 godzin, Nick nie będzie już "stacją całodobową".

A zagraniczną koncesję to ma Nickelodeon HD. Nickelodeon ma polską koncesję dlatego, że:

Po pierwsze: Rodzinę zastępczą muszą emitować, jak wy myślicie, że te same odcinki w kółko i w kółko.

Po drugie: Nick znalazł się w MUX4, żeby płacić i na DVB-T też oglądać (jak nie chcecie płacić za MUX4, włączcie Puls 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od dziś emitowany jest serial "Jestem Franky" o 20:05 od pn do pt. Poza tym, że go nie oglądałem, to jednak uważam, że prezentuje się to znacznie lepiej niż Chica Vampiro. Dobrze, że umieścili w tym paśmie zamiast tego strasznego dna to coś, które też może być dnem, aczkolwiek - bardziej fajnym i wciągającym, i ja właśnie od kilku miesięcy o tym marzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz, żeby leciała jeszcze przez całe okrągłe 20 lat na tym kanale? To proponuję jedną emisję w dzień, jeśli koncesja na to pozwoli. Tak chciałbym, bo skoro wymogi koncesyjne, to serial też aż taki dobry jest. A tak poza tym to ja nawet sam nie wiem po co im ta koncesja... Żeby podnieść oglądalność MUX4? Cóż, mogła być koncesja czeska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, wiesz co to 30% czy 33% emisji polskich programów? Dlatego leci "Rodzina zastępcza" przez te 6 godzin w nocy (tzw. zapychacz), dlatego przed północą leci "Cheese" z Maćkiem Musiałem, wymogi koncesyjne się kłaniają ;)  Jakby nie emitowali tych polskich programów, to prawodpodobnie KRRiT by się dowaliła i byłaby kara dla nadawcy.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...