Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości za wiele nie ma, jest tylko jakiś konkurs i promocja na opcję Canal+. Oczywiście nie zabrakło także opisów filmów, programów i relacji sportowych. Co do nowych kanałów - informacji brak, no ale po ostatnich "niespodziankach", nie ma się chyba co dziwić. Ogólnie rzecz biorąc, nowy Magazyn Plus+ na lipiec - sierpień, to zwykłe wydanie "gazetki" z opisami najciekawszych pozycji programowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te co dodali teraz to jest informacja w tej gazetce .A jezeli chodzi o nowe kanaly co maja dodac to chyba juz przesada ile mozna ludzie codzienie nowy kanal? mysle ze przez pare miesiecy bedzie cisza chyba ze ten orange info ale nic po za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do mnie przyszedł dzisiaj...., ale tylko rachunek. Druczki dotarły na 2 miesiące do przodu a od ponad pół roku nie miałem okazji trzymać wersji papierowej Magazynu Abonentów. Do mojego sąsiada również taka wersja nie dociera. Czy wszyscy otrzymujecie normalnie drukowany dwumiesięcznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

umowe mozesz rozwiazac gdy

 

- nastepuje podwyzka abonamentu -zmiana regulaminu

- zostaja usuniete kanaly ktore byly podczas podpisania umowy w UMOWIE - choc to i tak nieprawda bo kanaly moga usuwac skoro sa NIERENTOWNE i to nie jest juz podstawa do ucieczki

 

- sprzet ktorego uzywasz ma awarie - tu tez nie jest prawda bo dekodery wymieniaja bardzo chetnie --przyklad WYMIANA PVR HD 7razy !!

 

wtedy masz 1 miesiac kalendarzowy na wypowiedzenie umowy od momentu wejscia w zycie NOWEGO regulaminu ktory zawsze jest przesylany duzo wczesniej do abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...