Skocz do zawartości

The Museum Channel


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arthouse emituje filmy. :)

 

Gdyby myśleli poważnie o emisji np. w NC+, to nie podpisywaliby umowy z Delegatą (która interesy robi głównie z kablówkami i IPTV) - tylko negocjowali od razu z ITI. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że taką zawartością nigdy nie zarobią na regularną emisję, na HotBird dla polskiego rynku. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że Vox Music, Fokus TV, Eska TV i Polo TV leci FTA :P

Liczy się fakt że są na satelicie ;)

@Michu07

Przeczytaj dokładnie, napisałem "głównie", bynajmniej "tylko". ;) Poza tym, wymienieni przez ciebie, to głównie krajowi nadawcy. Z zagranicznymi już jest gorzej.

Ja uważam, że skoro jest Redlight HD, Mezzo, czy Fightbox HD na satelicie to jest jakas szansa, że i ten kanał zagości na satelicie, choć i tak minie kilka lat zapewne ;)

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ile mamy kanałów z paskudztwem zwanym dla nie poznaki "disco polo" albo z czymś patologicznym a la Wellbeing, to im więcej takich niszowych kanałów jak Museum Channel lub Zen, tym lepiej. Na takich kanałach pewnie też można jakieś grosze zarobić, ale nie jest to tak dochodowy kanał, żeby wylądował na satelicie. Chyba, że zbombarduje nas jakąś niesamowicie pozytywną ramówką. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthouse emituje filmy. :)

 

Gdyby myśleli poważnie o emisji np. w NC+, to nie podpisywaliby umowy z Delegatą (która interesy robi głównie z kablówkami i IPTV) - tylko negocjowali od razu z ITI. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że taką zawartością nigdy nie zarobią na regularną emisję, na HotBird dla polskiego rynku. :P

 

A filmy to nie mogą być niszowe? Dziwna argumentacja. Poza tym kanał ma mieć treści 4K. Ciekawe kto w takiej biedniejsze Rumunii interesuje się tym kanałem skoro tam są w ofercie

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że nie mogą? Zwracam tylko uwagę, że jest różnica miedzy filmem pełnometrażowym, a zbitką jakichś bliżej nieokreślonych materiałów na temat sztuki. Taka nisza w niszy. :) Znajdziesz więcej ludzi chętnych na kino festiwalowe, kameralne, niż na treści z tego kanału.

I nie wiem, co ma do tego Rumunia? Nie znam rynku, tamtejszej konkurencji i zapotrzebowania? Może tam jest, u nas go nie widzę. Mamy większą konkurencję, a niszowych kanałów też zrobiła się niezła kolejka. Nie zrozum mnie źle - mnie kanał bardzo interesuje i bardzo chciałbym go mieć w swoim pakiecie, ale takie są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...