Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

no to niech odkodują, nieraz już robili takie otwarte okno, tym bardziej teraz w przypadku awarii wskazane usunięcie systemów kodowania do momentu naprawienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od kilku dni mam spore problemy z kanalami Cnal+ film, film2 family, family2, ale kino, kuchnia+, planete.

Wiem ze sa one nadawane ze slabego transpordera ale dziwi mnie ze akurat teraz mam problemy , mieszkam w Anglii i przy gorszej pogodzie nie mialem takich problemo jak teraz przy slonecznej pogodzie .

 

Czy ktos ma jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz komunikat na tych kanałach: brak uprawnień czy coś innego? jeśli brak uprawnień to ustaw tvp info (lub coś innego z 11488) i puść uprawnienia. poczekaj chwilę (tak ~15 min) i test. jeśli nie zaskoczy to bierz sprzęt co centrum nc+ i niech kombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam problem z transponderem 11137 GHz (CI Polsat) - brak sygnału. Tylko i wyłącznie z tego transpondera, pozostałe działają bez zarzutów. Sprawdzane na kilku tunerach, antena nie ruszana. Co jest?

Rozumiem, że inne dekodery też mają z nim problem, tak?

W takim przypadku walnięty konwenter, albo coś w instalacji blokuje Ci tą częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że walnięty DiseqC ale podpiąłem bezpośrednio i to samo. Konwerter 8 wejściowy podłączonych 5 tunerów (2 twiny).

Problem raczej nie w instalacji bo do każdego tunera idzie inny kabel. Być może konwerter - sprawdzę po urlopie.

Co ciekawe sygnał jest z rana a po południu i nocą zanika.

Może coś w otoczeniu zakłóca? Ale co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Warszawie chyba musi być dość mocna burza, bo sporo kanałów przez pewien czas (po północy) było nie do oglądania, lub po prostu wisiał komunikat "zbyt słaby sygnał". Przez kilka minut nie było większości kanałów (Paczka Canal+, HBO, TVP), a parę strasznie zanikało (m.in. TVN24, TCM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...