Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ok tygodnia zauważyłem występowanie u mnie lekkich trzasków w dzwięku na kanale HBO2HD i sporadycznie TVP HD i BBC HD. Dodam że nie występuje to całą dobę. Na kanale HBO2HD najbardziej słychać to na przerywnikach pomiędzy filmami. Czy zaobserwowaliście u siebie podobne objawy. Tuner Philips 6201HD. Problem występuje zarówno po wyjściu dzięku HDMI jak również analog out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z programem HBO HD. Opcja zamówiona wczoraj, HBO2 HD i HBO COMEDY HD działają natomiast na HBO HD mam ciemność i komunikat "zablokowane". Używam dekodera Opticum x403p, znalazłem w/w kanały i jest problem. Nie wiem czy dobrze znalazłem, ale częstotliwość HBO HD to: 12265?

Robiłem reaktywację przez ICA, ale nie pomogło, używam multiroom'u i na żadnej z kart nie chodzi. Co z takim fantem robić? Problem u mnie czy ogólny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają u mnie programy HD Cyfry (C+Gol HD, Alekino+HD, C+FilmHD, C+Weekend HD),

 

Na transponderze 11411 H (z którego nadają te kanały) znacznie spadła przed chwilą jakość sygnału (na moim Fergusonie pokazywało mi 40%, a zawsze mam 82-86%). Ale już jakość sygnału wraca do normy i kanały działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson zakłamuje sygnał . Ja tam nic nie zauważyłem cały dzień idzie minimini , co do sagemcom ( mam w 2 pokoju ten wariował wczoraj z TP różnymi a w 1 pokoju sygnał ( marka X full ) mam osobne talerze :P ) anteny ustawione przy pomocy openbox sf-30...

 

Jednym słowem coś spaprali w oprogramowaniu orginalnym cyfry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj i dzisiaj spotkałem się w C+ w ztakim zjawiskiem - tuż po godzinie 12 (w południe) wycina cały sygnał na m.in. TVP HD, Eurosport HD i kilku innych kanałach a na pozostałych sygnał spada. Po około 10 minutach wszystko zaczyna wracać do normy. Co to, jakiś wiosenny układ względem słońca czy sprzęt mi się sypie?:-)) Charakterystyczne jest to, że dzieje się drugi dzień o tej samej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj i dzisiaj spotkałem się w C+ w ztakim zjawiskiem - tuż po godzinie 12 (w południe) wycina cały sygnał na m.in. TVP HD, Eurosport HD i kilku innych kanałach a na pozostałych sygnał spada. Po około 10 minutach wszystko zaczyna wracać do normy. Co to, jakiś wiosenny układ względem słońca czy sprzęt mi się sypie?:-)) Charakterystyczne jest to, że dzieje się drugi dzień o tej samej porze.

u mnie to samo,przed chwila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12:15 do ok 12:20-25 ciemność na wszystkich kanałach. Czy miał ktoś podobnie?

W tym czasie (ze względu na katastrofę w Szczekocinach) "urzędowałem" na kanałach informacyjnych i z TVN24 żadnych problemów u mnie nie było. Co innego na Polsacie News i pozostałych kanałach polsatowskich, które sprawdziłem gdy pojawiły się problemy na PN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od około tygodnia nie działa mi program telewizyjny na dekoderze Pace HD 500GB. Wciskam przycisk prog., ładuje dane, po czym wyskakuje komunikat PROGRAM TELEWIZYJNY CHWILOWO NIEDOSTĘPNY "Z przyczyn technicznych informacje o programach nie są obecnie dostępne. Spróbuj ponownie za kilka minut, wciskając klawisz PROGR na pilocie". Program próbuję włączać kilkanaście razy dziennie, o różnych porach, ale nic z tego. Czy tylko ja tak mam? Czym to może być spowodowane? Cyfrę mam dwa lata i pierwszy raz mam problem z programem. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...