Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Obraz w tej chwili to zwykłe 4:3. Niestety tak wygląda obraz 4:3 na kanałach HD. Te pasy bo bokach są nie do zniesienia. Dobrze, że zostawili normalne wersje Canal+Film i Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo tylko, że nie na wszystkich dekoderach. Na Pioneerach tvn mam i śmiga bez zakłóceń. Natomiast mam jeszcze taki stary model Philipsa na którym brak tvn-ów. Nie wiem jaki to dokładnie model ale jest już stary. Przeszukałem kanały i po wyszukaniu było w rozpisce TVN ale gdy wybiorę 5 na pilocie to pokazuje kanał nieosiągalny :/ Jak to naprawić? Wina starego dekodera czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam Stronga 6860 , wszystkie kanaly które mam wykupione działają do momentu włączenia Eurosportu który też działa , gdy z Eurosportu wracam na inne kanały to pisze , że nie mam uprawnień do tego kanału mediaguard !

 

Co może być przyczyną i jak to naprawić ?

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napisali tak samo, wkurzajace jest to e jak chce ogladac eurosport pozniej musze wylaczyc dekoder z pradu, z paczka tvn-ow bylo tak smao ale to poprawili przynajmniej u mnie za to oprocz eurosport podobny problem pojawil sie przy kuchnia.tv i domo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od tygodnia tuner HD cyfry (bez dysku) i pilot mi wariuje - włączyć włączy ale dalej nic; a żeby było ciekawiej to czasem działa normalnie a czasem nie; jak im opisałem problem to odpisali że jest im znany i że należy wyłączyć w tv (mam panasonica) opcję oszczędzania energii; trochę to głupia odpowiedź bo w dzień jak oglądam to nie włączam tej opcji a wieczorem mam włączone oszczędzanie energii bo w tym trybie ekran "nie bije" po oczach; poza tym teraz jestem w pracy i nawet nie wiem czy ta wskazówka o wyłączeniu oszczędzania energii w ogóle coś pomoże; w efekcie w ciągu tygodnia mam dość ich sprzętu (kanały SD dotychczas oglądałem na GIS 780); licho mnie podkusiło brać ten złom od oszustów - bo tylko tak można nazwać oferowanie sprzętu, który nie działa poprawnie; może ktoś mi powie czy istnieje jakiś uniwersalny pilot który obsługiwałby wspomniany tuner, bo cyfra+ nic nie robi by problem zlikwidować; oni po prostu o nim wiedzą i dają durne rady w stylu - nie chcesz mieć gorączki to stłucz termometr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu o nim wiedzą i dają durne rady w stylu - nie chcesz mieć gorączki to stłucz termometr :evil:

 

tu nie chodzi o stłuczenie termometru, tylko o zlikwidowanie przyczyny gorączki

funkcja oszczędzania energii (w Panasonicach, Sharpach, Sony Braviach) współpracuje z odbiornikiem podczerwieni (kontrolującym natężenie światła w pomieszczeniu) produkowanym przez Philipsa... TAK! Taki sam odbiornik jest montowany w dekoderach HD (PVR)

Praca obu jednocześnie zakłóca prawidłowe funkcjonowanie pilota.

Witamy w erze G L O B A L I Z A C J I !

 

p.s. może teraz byś napisał, czy ta "durna rada" poskutkowała i czy... gorączka spadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...