Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj włączam TV i zauważyłem że wszystkie kanały z Cyfry+ mam zakodowane, działają tylko te niekodowane typu Puls, TVP Polonia itp. Pomyślałem że to wina dekodera więc podłączyłem inny, i sytuacja wyglądała bez zmian. Czy u was też jest podobny problem ? Czym to może myć spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ w Vectrze. Piątkowe mecze Ligi Polskiej które lecą w DD5.1 od kilku tygodni mam bez możliwości wyboru wersji bez komentarza. Na dodatek głos komentatorów mam we wszystkich 3 przednich głośnikach kina domowego. Czy w Cyfrze jest tak samo ? Czy głos komentatorów nie powinien być tylko w jednym głośniku centralnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kodowanie ma obecnie Cyfra+ Na przykładzie tego kanału:

 

Parametry techniczne Kino Polska Muzyka:

Hot Bird 9 (13°E)

tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: KP MUZYKA test

PID V: 168

PID A: 112 (pol)

PID PCR: 168

SID: 15709

PID PMT: 1009

Provider: CYFRA +

Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)

 

Nagra3 to kodowanie C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem kanałów, zacina mi się obraz przy kanałach między innymi: TVP2, Polsat, Polsat 2, mam dekoder Pace SD. Czy u was też się zdarza.

U mnie od niedawna zacina się na niektórych kanałach, nie na wszystkich, ale np. na Canal Plus Sport. Mam starego Mediasata. W moim przypadku zacinanie sie to raczej na pewno nie kwestia ustawienia anteny - poziom i jakość sygnału są OK, mam też przez tę samą antenę Polsat z dekoderem HD i wszystko na nim działa bez zarzutu. Nie wiem więc w czym rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...