Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co podają w serwisie wirtualnemedia_pl, TV Puls zanotowało w pierwszym tygodniu marca wzrost oglądalności w porównaniu do ostatniego tygodnia lutego. Nie jest to rewelacyjny skok bo tylko 0,03% ale cieszę się bo się do tego wzrostu przyczyniłem :)

wirtualnemedia_pl sugerują się oczywiście badaniami TNS OBOP.

 

Link do artykułu: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/re ... -dol-tvp-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze "Hi hi TV" z lektorem. Swoje "kwestie" wypowiada bez żadnych emocji - od kropki do kropki, od przecinka do przecinka. Choć dobre i to...

 

Pojawiły się także dwa filmiki od widzów. Jeden z upadku na motorze (czy czymś podobnym), w drugim... kot wskoczył na klamkę :D . pavl6, wysłałeś już do nich swój filmik ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi TV jest polski, bo produkuje je TV Puls. Jednak, tak jak Ama18 pisze, większość filmików jest zagranicznych. Muszę dziś o 19 zobaczyć powtórkę z rana, bo to z kotem to pewnie moje :). Trochę chyba mi słabo jakościowo wyszło, ale myślę, że nie było najgorzej. Może wkrótce wyślę kolejne filmiki :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to całe WWE to papka dla [beep] wymyślona przez głupich amerykanów - wszyscy wiedzą że wszystko tam jest na niby a to oglądają i patrzą jak "zawodnicy" "zwijają" się z bólu.

wszystko na niby nie jest ;] oczywiście wszystkie ciosy czy submissiony są markowane ale graple, suplesy jak najbardziej prawdziwe ;]

Każdy (prawie) kto ogląda wrestling wie, o co tu chodzi - a chodzi tylko o rozrywkę. Od prawdziwych walk jest mma ;]

 

I wrestling nie jest amerykańskim wynalazkiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił świetnie wprowadzając wrestling!

Zgadzam się z kolegami, którzy napisali, że jest to rozrywka. Przecież każdy na pewno się śmieje, jeżeli widzi jak np. walczy The Great Khali z Rey'em Mysterio. :D Sama różnica wzrostu nas bawi. ;)

BTW. Ciekawe, czy Puls pokaże w WWE Superstars jakieś skróty z Wrestlemanii XXIV.. (?) Dobrze by było, bo zapowiadają się bardzo ciekawe walki. Sam osobiście nastawiam się na walkę The Undertaker - HBK Shaun Michaels. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem po raz pierwszy program Hi Hi TV i powiem tylko tyle: oby więcej takich programów. Jest bardzo dużo śmiesznych filmików. I jeszcze mam dla was małą radę: jak oglądacie ten program, to nic nie jedzcie ani nie pijcie - w przeciwnym razie może to znaleźć się na ekranie telewizora :wink:

@pavl6

I co, ten filmik z kotem był Twój? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to był mój. :D. Puszczają go teraz na końcu każdego odcinka ;). Mam takie pytanie - które odcinki to premiera, a które to powtórka? Bo myślałem, że rano są premiery, a wieczorem powtórki, a wczoraj wieczorem nie było tego odcinka z czytającym lektorem (na końcu też był filmik z moim kotem), natomiast taki był dziś rano i na koniec, po filmikach od widzów była zapowiedź następnego, z tego co widziałem, to filmiki były takie, jak wieczorem. Czyli w soboty premiery, a w niedzielę powtórki? Czy może się pogubiłem. Moim zdaniem powinni dać rano premiery, a dla tych, którym się by nie chciało wstać, wieczorem powtórki. Też mi się bardzo podoba ten program. To takie Pulsowe Śmiechu Warte, którego już nie ma w TVP (chyba, albo jest zawieszone), a szkoda, bo też mi się podobało, więc cieszę się, że jest coś w zamian (TVP traci, ale ich wybór). Jak znowu nagram coś śmiesznego to dam wam znać. Zachęcam innych do przysyłania waszych filmików ;). Wystarczy się zarejestrować na ich stronie i im przesłać. M.in. to mnie skłoniło, żeby przesłać swój filmik. Myślę, że chyba w tym tygodniu nagram jak kot otworzy drzwi na oścież, bo wtedy coś tam za drzwiami przeszkadzało i tylko się trochę otworzyły ;). Jakość jednak była ok. Fajnie tak obejrzeć coś swojego w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem po raz pierwszy program Hi Hi TV i powiem tylko tyle: oby więcej takich programów. Jest bardzo dużo śmiesznych filmików. I jeszcze mam dla was małą radę: jak oglądacie ten program, to nic nie jedzcie ani nie pijcie - w przeciwnym razie może to znaleźć się na ekranie telewizora :wink:

@pavl6

I co, ten filmik z kotem był Twój? :P

 

Przed chwiłą to ogłądałem i polecam każdemu , szkoda że nie leci przez całą godzinę tylko 30 minut. W jakie dni to leci i o której godzinie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...