Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się, że obecne logo jest wzorowane na logo "Foxów". A skoro Murdoch ma się wycofać z Pulsu, albo przynajmniej się do niego nie przyznaje (-nieudana inwestycja), to nie ma się co dziwić, że zmieniają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls chce od września wznowić emisje serwisu informacyjnego. Stacja zamierza wprowadzić 10-minutowe flesze emitowane po godz. 22. Prowadzącymi mają być reporterzy. Na razie Puls nie skompletował jednak zespołu.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1813348,327,programy_informacyjne_maja_wrocic_do_pulsu,item.html

 

Od września startuje program "Wydarzenia dnia". Emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 22.00 program podzielony będzie na dwie części: informacyjną oraz poświęconą publicystyce politycznej. W piątki TV Puls pokaże "Wydarzenie tygodnia", w którym dokonywany będzie przegląd i podsumowanie wydarzeń mijającego tygodnia.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1813774,327,tv_puls_stawia_na_rozrywke_i_publicystyke,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam ramówki na wrzesień. Skoro mają postawić na rozrywkę i publicystykę, może z PULSu wyjść całkiem ciekawy twór. Jednak moim zdaniem przesadzili trochę z ilością filmów. Najbardziej odpowiadała mi ramówka PULSu z 2001 roku. Do niej powinni wrócić. Do teg jeszcze dołożyłbym coniedzielną mszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to ująć? Ludzie tak jak napisał @james_b zalatuje mi ono brukowcem. Obecne logo jest super!!! Więc po co je zmieniać? :x:evil:
Całkowicie się zgadzam. Obecne logo jest znakomite i doskonale komponuje się z całością. Nowe logo jest słabe i od samego początku kojarzy mi się z jakimś brukowcem i nawet wiem jakim: m5415058.gif

Mam nadzieję, że jesienna ramówka lepiej wypadnie niż to logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Może logo TV Puls w wersji takiej:

47a3a63bbc6e0076.gif

jest ładne. Nawet bardzo ładne. Ale to, co widać na ekranie woła o pomstę do nieba. Logotyp, który umieszczono w prawym górnym rogu obrazu TV Puls jest obrzydliwy, wstrętny i paskudny. Dopóki go nie zmienią, nie włączam tej stacji - logo po prostu tak rozprasza, że nie da się oglądać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...