Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie wiadomo, kiedy mieszkańcy Wrocławia i Szczecina będą mogli oglądać TV Puls. Stacja nadaje za pośrednictwem nadajników naziemnych w Łodzi, Skierniewicach, Gorlicach, Krakowie, Warszawie, Opolu, Bielsku Białej i Częstochowie :D

 

 

 

I w okolicach Gorlic z małopolski bardzo dobry sygnał tam nadaje ten TV Puls bo sam widziałem u ciotki

a tu koło miejscowości wokół Rzeszowa i Krosna gdzie ściągam tv naziemną tylko 2 kanały raz mi zdarzyło się nie wiem jakim

cudem ale bez koloru z mrokami oglądać Ard Das Ereste ten pierwszy publiczny nadawca ale gdzieś to byłó 2000 chyba czwartym a piątym rokiem. A u mojego siąsiada odbierał rok lub 2 lata temu jakiś arabski kanał nie wiem jakim cudem. szczeż to nie którzy ściągają nawet TV4(ob.czwórka) i skaczący polsat i TVP Rzeszów a ja tylko TVP!,2 TV SAT cyfrowa FTA i platforma N

gdzie nie wiem jak to jest możliwe że śniło mi się POLSAT,TV4 i SUPERSTACJA gdzie nie całę 3lata nie widziałem tych dwóch

pierwszych a ten trzeci w niedawno 3,4 miesiące temu jako FTA no dziwne co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są DXy. DX jest to odbiór stacji poza jej normalnym zasięgiem. Sprzyjają im określone warunki. Np. meteorologiczne (zmiany temperatury i ciśnienia), astronomiczne (pył z wybuchów na słońcu - wiatr słoneczny, meteory) czy stworzone przez człowieka (samolot). W tym przypadku były to ESy czyli odbicie sygnału od warstw jonosfery i jest to normalne. Pewnie zdarzyło się wam kiedyś odebrać jakąś Włoską, Niemiecką czy Francuską stację radiową. Są też lokalne czyli troposferyczne. Spowodowane są zmianami ciśnienia i temperatury, np. przechodzące wyże. Takie wyże potrafią utrzymać sygnał dalekiej stacji od kilku minut nawet do paru dni. Te długie nazywają się "zgniłe wyże" i utrzymują się naprawdę bardzo długo.

 

taki mały offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls uruchomi trzecie wydanie programu informacyjnego "Puls Raport", które od 25 lutego emitowane będzie w dni powszednie o godz. 12.00. Poprowadzi je Olga Ptasińska, która będzie przedstawiać informacje także w porannym paśmie stacji.

Źródło: wirtualnemedia_pl

 

 

Czy to jest może pomysł na walkę o widza??

Bo ja jakoś tego nie widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przed startem nowej ramówki TV PULS na jesieni, była mowa o kilku wydaniach programu informacyjnego - widać, ze powoli wdrażają swoje zapowiedzi - osobiście myślę, ze to dobry pomysł. Beda praktycznie 4 wydania (licząc od pon. do pt.) magazynu informacyjnego Puls Raport (Poranne - w paśmie Puls o poranku, w południe, o 19.30 i 22.00), może nawet pojawi się wydanie popołudniowe, np. o 16.00.

 

Ogólnie TV PULS zmienia się na plus jak dla mnie. A już jutro premiera Poranku TV PULS, chętnie zobaczę jak wyjdzie im poranny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę będzie kontynuacja znanych programów w TV PULS i zmiana prowadzącej programu "Singa Dinga". Informacje poniżej:

 

Majka Jeżowska poprowadzi drugą edycję rozrywkowego programu muzycznego "Singa Dinga" w telewizji Puls. Zastąpi w tej roli Wandę Kwietniewską.

 

Puls rozpocznie emisję drugiej edycji programu 12 lutego. W wiosennej ramówce stacji znajdą się także kontynuacje wprowadzonych po relaunchu jesienią ub.r. teleturniejów: ”Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?”, ”Najgorszy polski kierowca” oraz ”Tylko ty”.

 

Źródło: press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Coś cisza w temacie. PULS dzisiaj zmienił kolor na naszych telewizorach :wink: Gdy oglądałem "Puls Raport" to jeszcze widniało te "czerwone", nie wiem jak wcześniej :] Możliwe, że o 20:00 dokonali zamiany, skoro nikt tutaj nic o tym nie pisał :shock: Nowe logo jest na pewno bardziej nowoczesne :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jednak zaraz po "PULS Raporcie" około 20:00 dokonali zmiany. :shock: Po prostu super, teraz bardziej wrzuca się ten kanał w oczy. Nareszcie możemy się Niemcom pochwalić, że mamy też dobre ogólno rozrywkowe kanały FTA (mam nadzieję, że nie pochwaliłem zbyt wcześnie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli się nie mylę z Hot Birda 13E i Astry 19E jest razem 20 polskich kanałów FTA. TV PULS według mnie jest jednym z ciekawszych kanałów. Godne uwagi są jeszcze TVP INFO, TVP Historia, TVP Kultura, Tele 5, Zdrowie i Uroda, TV Biznes i Polsat 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nadal TV Puls zbytnio do siebie nie przekonuje. Niby puszczają McGyvera, jest fajny program Najgorszy Polski Kierowca, czasami dadzą jakiś stary film, ale tak poza tym to średnio. Czy jest jakiś lepszy kanał FTA - owszem TVP Kultura czy chociażby 4fun tv. Dopiero potem Puls jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Niby wielkie halo, jak przejmował Murdoch, a tak naprawdę nic ciekawego. (moze poza tym programem, czy jestem madrzejszy od 5-klasisty)

///ale ogólnie widać, że coś się dzieje, włączają przekaźnik u mnie na śląsku. choć moim zdaniem kiedy teraz wchodzi dvb-t miło by było gdyby włączyli też przekazy cyfrowe z istniejących przekaźników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co oglądałem na TV Puls to Najgorszy Polski Kierowca i czy Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty (sprawdzałem swoją wiedzę ;) ). Ostatnio to same powtórki lecą więc na razie kanał ten poszedł w odstawkę. Więcej się po nim spodziewałam bo według zapowiedzi miała to być konkurencja dla TVN-u.

 

P.S Kolega nojszek chyba nie czytał wcześniejszych postów. Na 33 stronie była już o tym mowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...