Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj widziałem znowu ten napis na dole, informujący o tym,że Cyfrowy Polsat samowolnie zmienił pozycję Pulsu. A co najlepsze końcówkaoni się starają,aby Cyfrowy Polsat dał ich na bliższą pozycję. 

Mogę się założyć, że CP przesunie ich na pozycję nr 999. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę obejrzeć "Allo!, Allo!", to polecam BBC Brit, gdzie kolejny raz idzie emisja wszystkich sezonów po kolei.


Dzisiaj widziałem znowu ten napis na dole, informujący o tym,że Cyfrowy Polsat samowolnie zmienił pozycję Pulsu. A co najlepsze końcówkaoni się starają,aby Cyfrowy Polsat dał ich na bliższą pozycję. 

Mogę się założyć, że CP przesunie ich na pozycję nr 999. :)

 

Ten pasuje z tą informacją emitują odkąd CP przesunął ich na odległą pozycję, czyli od początku stycznia tego roku. Jakoś słabo im idzie, bo CP jak widać ani myśli ich przywrócić na starą pozycję lub bliższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę obejrzeć "Allo!, Allo!", to polecam BBC Brit, gdzie kolejny raz idzie emisja wszystkich sezonów po kolei.

Niestety tak nie jest. Po zakończeniu emisji wszystkich sezonów (1.12 - 31.03) od 1.04 powtórzyli pierwszy i drugi sezon, po czym przeskoczyli do piątego. A z piątego sezonu też wyemitują tylko 6 odcinków (do końca kwietnia), po czym od maja w BBC Brit emisji "Allo, Allo!" już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Allo!, Allo!" zmienił porę emisji (sobota, od godz 9.00).

 

To w sumie nawet by aż taka zła pora nie była. Mają puszczać po 3 odcinki? Szczerze mówiąc to spodziewałem się kolejnych przenosin na 6:00.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym hitem to chyba lekkie nadużycie... :D Po prostu ten program jest bardzo tani w produkcji, więc to nie problem by zrobić nową serię z nowymi durnowatymi tekstami prowadzącej. Naprawdę, widziałem to kiedyś i się zastanawiałem, kto jej takie rzeczy pisze?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piłki wodnej nikt w Polsce nie transmituje to solidna nisza.

Na Węgrzech to dyscyplina narodowa.

Tam w Ekstraklasie gra 14 drużyn , a u nas 6.

W Polsce 2 poziom tych rozgrywek (po 89) jest dopiero od 2015.

Są 2 grupy po 4 zespoły (moim zdaniem solidna lipa ).

Ekstraklasę i 1 ligę mogli by pokazywać.

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłki wodnej nikt w Polsce nie transmituje to solidna nisza.

Na Węgrzech to dyscyplina narodowa.

Tam w Ekstraklasie gra 14 drużyn , a u nas 6.

W Polsce 2 poziom tych rozgrywek (po 89) jest dopiero od 2015.

Są 2 grupy po 4 zespoły (moim zdaniem solidna lipa ).

Ekstraklasę i 1 ligę mogli by pokazywać.

Co Ty z tą piłką wodną? Jak nie filmy akcji czy sztuk walki, to jakaś piłka wodna…  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...