Skocz do zawartości

Kocham cię Polsko


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że podobno trwają pracę nad powrotem programu "Kocham cię Polsko" na antenę w tym temacie chciałbym po wspominać z wami dotychczasowe edycje tego programu. W moim odczuciu najlepsze odcinki były gdy kapitanką jednej z drużyn była Marzena Rogalska, potem za czasów Joanny Koroniewskiej jakoś średnio się ten program oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te pogłoski się potwierdzą, już kilka programów było tak ogłaszanych, że wspomnę tylko obiecywany powrót "Idź na całość".

 

Co do tego programu, to w okresie gdy duet kapitanek to był Zielińska/Rogalska, przyjemnie się to oglądało i przyznam że byłem fanem tego teleturnieju. Pomysł był fajny i szlachetny zarazem,połączono rozrywkę z walorami patriotycznymi (toteż nic dziwnego że powtórki na TV Polonia cieszyły się zainteresowaniem widzów z poza Polski). To nie był kolejny głupi program gdzie celebryci się wygłupiali, tutaj trzeba było się jednak wykazywać wiedzą. Potem, gdy wymieniono Rogalską na Koroniewską, to już mniej mi się podobało. Uznano pewnie że skoro jedna jest z jednego serialu, to niech druga będzie z innego. I to właśnie zabiło ten program.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten program był niesamowicie popularny parę lat temu, ale ja (w przeciwieństwie do reszty domowników) za nim specjalnie nie przepadałem. Jeżeli ma wrócić w tej samej formie to ok, lepsze to niż kabarety którymi to raczono nas jeszcze całkiem niedawno. No i TVP Rozrywka będzie miała co powtarzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ''Kocham cię Polsko'' to moim zdaniem był to jeden ze świetnych programów rozrywkowych w TVP, który uwielbiałem oglądać co tydzień m.in. głównie dlatego, że kapitankami drużyn były Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska, lecz jak Rogalską zastąpiła Joanna Koroniewska to moim zdaniem ''Kocham cię Polsko'' stracił rację bytu i się po prostu wypalił.

 

Warto byłoby też wspomnieć o kategoriach, które pojawiały się w ''Kocham cię Polsko''. Moimi ulubionymi kategoriami były ''Cytaty. Telewizja i Film'', ''Kalambury'' i ''Głuchy Telefon''.

 

Co do powrotu ''Kocham cię Polsko'' to mam nadzieję, że to nie są plotki portalu Jastrząb Post należącego do prowadzącej ''Kto poślubi mojego syna?'' TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten program podobał - najlepszy oczywiście był hymn programu:

no i oczywiście emocje podczas konkurencji finałowej czyli Koła Fortuny. Powrót programu chyba powolutku się potwierdza ponieważ na konkurencyjnym forum zgłosiła się osoba która dostała zaproszenie na nagrania.

Tak przy okazji tutaj jest setny odcinek programu: http://www.dailymotion.com/video/xvddti_kocham-cie-polsko-odc-100-25-11-2012_lifestylea tutaj słowacka wersja programu powstała po likwidacji tej naszej: https://www.youtube.com/watch?v=1iPS9SJF6VA

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...