Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę tempo dodawania nowych kanałów, można powiedzieć, że CP dodaje co miesiąć nowe kanały. To świadczy, że dobrze się rozwija, a nie spoczywa na laurach. Też sądzę, żę jak dojdzie do podwyżki abonamentu, to nie przekroczy ona 5 zł, bo z reguły tak jest, zwłaszcza przy obecnej konkurencji. Wiadomość o pojawieniu się kanałów BBC w CP bardzo mnie zaskoczyła, zwłaszcza, że wszystkie (oprócz BBC HD) będą w PF, głównie BBC CBeebies, który również pasuje do pakietu Bajeczka i gadanie, żę CP dodaje same marne kanały, świadczy jedynie o egoizmie i zazdrośći osób tak uważających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy rozmyslaismy nad animaxem i innymi a tu szok 5 nowych kanalow BBC w tym jeden HD i to wszystko na wylacznosc. nikt sie tego nie spodziewal. zapewne zabolalo to troche pozostale platformy a zdecydowanie cyfre+ ktora byla pewniakiem gdyz posiada w ofercie BBC Prime ito na wylacznosc a teraz traci BBC Prime i nic nie dostaje wzamian. Brawo CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile zapłacili za wyłączność... tak zgadzam się, że Cyfrę to zabolało, ale sądzę, że oni byli pewni, bo mają BBC Prime to raczej my byliśmy tego pewni. Nie raczej N-ka nie jest chyba zainteresowana tymi kanałami, ale oni dodali juz sporo kanałów i sporo mają dodać jeszcze.

 

Moje ostatnie zdanie nie miało sensu... sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do startu kanałów BBC zostało jak sie nie mylę 59 dni. 2 grudzień

wypada w niedzielę, można będzie sobie spokojnie obejrzeć start nowych programów. Czekam teraz na Viasaty i myślę, że Cyfrowy Polsat jeszcze nie raz mile zaskoczy swoich abonentów ofertą programową,

ale i niewygórowaną ceną za poszczególne pakiety.

:D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy i nie poznamy przebiegu rozmów z operatorami. Nasuwają się pytania: czy inne platformy były zainteresowane oraz czy BBC było zainteresowane innymi platformami? Być może BBC wybrało tylko CP, a może tylko CP odpowiedziało na chęć przyjęcia nowych kanałów, a może pozostali wymiękli podczas negocjacji.... Można tak gdybać długo.

Nie znając szczegółów nie warto tutaj nikogo oskarżać że olał sprawę.

Fakt niezaprzeczalny, CP szaleje i wyciąga nie wiadomo skąd coraz to inne kanały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile zapłacili za wyłączność...

Szkoda, że takie fakty są owiane wielką tajemnicą i niedostępne dla opinii publicznej. Ale skoro, aż tyle kanałów zasili ofertę CP, w dodatku będą to produkcje wielkiego potentanta medialnego jakim jest BBC, to może świadczyć tylko o tym, jak potężną firmą stał się w ubiegłym czasie Cyfrowy Polsat. Z drugiej strony, oferta słonecznej platformy jest najchętniej kupowana przez naszych rodaków, co też mogło mieć wpływ na taką decyzję zarządu BBC. Myślę, że każdy nadawca chciałby być dostępny u jak największego grona odbiorców, choć to nie zawsze też się sprawdza. Czasem wystarczy tylko dobra propozycja operatora i kasa!

 

Jednak zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące. Ile za to trzeba będzie dopłacić? Czy po paru miesiącach, platforma ta nie wytrzyma i będzie musiała dołożyć solidniejszą podwyżkę? Bo z tego co czytałem, to ma być ona niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne pochwalą się i dadzą te kanały na ich nowy TP :P bo na innych nie ma miejsca a moze nie, bo może będzie z TP, z któego nadaje BBC Prime, ale tam nie ma miesjca, będą musieli chyba do siebie dać, no chyba, że nie zależy im na jakości. Tak zgodzę się szaleje jak nie wiem co, tylko szkoda, że dodaje je kosztem jakości.

 

Może spełnią się obietnice o tych 5 czy więcej kanałach w HD, ale gdzie oni mają zamiar tyle kanałów "upchać"

 

Sorry, że nawiążę do Cyfry, ale ona nie jest przygotowana tak dla Polaków (w szerszym znaczeniu tego słowa), bo ma wysokie ceny a jednak większosć naszego społeczeństwa to społeczeństwo biedne lub nie bardzo biedne, ale ma problemy z kasą, tylko kilka procent to ludzie, którzy mają średnio kasy i już chyba około 20% to ludzie bogaci i dlatego ludzie wybierają CP, bo jest tańczy, a Francuzi uważają, ze my mamy full kasy i mozemy sobie pozwolic na Cyfrę, tzn, ze każdy moze sobie pozwolić a to nie jest prawda, oni tam inaczej zarabiają.

 

napewno wpływ mialo to ile osób posiada CP, bo jednak jest to największa platforma w Europie Środkowo-Wschodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile zapłacili za wyłączność... tak zgadzam się, że Cyfrę to zabolało, ale sądzę, że oni byli pewni, bo mają BBC Prime to raczej my byliśmy tego pewni. Nie raczej N-ka nie jest chyba zainteresowana tymi kanałami, ale oni dodali juz sporo kanałów i sporo mają dodać jeszcze.

 

Moje ostatnie zdanie nie miało sensu... sorry

A gdzie jest napisane, że Cyfra czy Nka starały się o te kanały?

 

Gdyby Cyfra była za drogo, nie miałoby jej milion abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma wysokie ceny a jednak większosć naszego społeczeństwa to społeczeństwo biedne lub nie bardzo biedne, ale ma problemy z kasą, tylko kilka procent to ludzie, którzy mają średnio kasy i już chyba około 20% to ludzie bogaci i dlatego ludzie wybierają CP.

 

Już nie przesadzaj z tą biedą w Polsce, bo wychodzi, że jesteśmy jakimś afrykańskim karajem, jeśli mnie nie interesują filmy sprzed dwóch lat na Canal+, które mam wcześniej i taniej w wypożyczalni, to nie ma sensu płacić 100 zł (a Cyfrę miałem przez 3 lata), w efekcie przeszłem do N-ki mam za 48 zł, więcej ciekawych kanałów i tyle piłki nożnej, że i tak nie jestem wstanie wszystkiego obejrzeć.

 

A BBC to bardzo dobre posunięcie CP, choć pragnę zauważyć, że N dodało kanał popularno-naukowy Da Vinci (BBC Knowledge), kanał dla dzieci Kids Co (BBC CBeebies) i doda kanał rozrywkowy nTalk (BBC Entertainment), więc można było przewidzieć, że nie będą dublować kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop ale w woli wyjaśnienia mialem co nieco o społeczeństwie polskim ostatnio na WOS'ie i wiem jak jest. A co Wy mnie tak ostatnio cytujecie? :lol: Co do Afryki to inna sprawa, nie będę robił offtopu i podawał ile i co w Afryce, bo miałem o tym na gegrze.

 

No, ale rzeczywiście nce nie płacałoby się dublować kanałów, skoro mają tak jak podałeś i to się zgadza. A co czego podczepiłbyś BBC lifestyle :?: co jakiego kanału :?: oj chyba lekko odeszliśmy od tematu, bo tu gadu gadu o nce a przecież dział Polsatu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i ładnie CP dołączy w grudniu 4 kanały BBC i od 15 pażdziernika Polsat Sport HD pod konic roku Polsat HD. Prawdopodoninie na początku podniesie cenę abonamentu.

Szkoda tylko, że znowu zapomniano w CP o kanałach muzycznych z prawdziwego zdarzenia (nie mówie o MTV HD) oraz kanału filmowego Premium (np. HBO). Jeszcze nie całe 3 miesiące do końca roku może pan Libacki nas jeszcze zaskoczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tych kanałach co wyminiłeś w tym roku się nie zakończy. W końcu mają jeszcze w czym wybierać: FilmBox, Nonstop Kino, Nonstop Kino HD. Ma wystartować Movies24, który chce być na wszystkich Platformach razem ze swoim kanałem KidsCo. The History Channel, też ma wystartować w najbliższych miesiącach na Polskim rynku i jest zainteresowany wejściem do CP. Viasat Explorer i Viasat History, może w końcu doczekamy się tych kanałów na CP, ponieważ CP musi mieć dobre stosunki Viasat-em, skoro ma TV1000 na wyłączność. Style nowy kanał E!, który także ma wystartować w najbliższym czasie i CP też nie wyklucza tego kanału. Nowe kanały FOX-a i Zone, też mają duże szanse. Coraz więcej się słyczy o kanałach HBO. Można dużo wymieniać, ponieważ nadawcy coraz bardziej pokazują, że CP, który był kiedyś żadnym graczem na Polskim rynku staje się liderem, a nadawcy to doceniają, w koncu nie moga patrzeć obojętnie na ponad 1,5 mln ilość abonentów. Jest jeszcze tylko jeden problem, a dokładniej dwa. Ile wzrośnie w końcu abonament (chociaż im więcej atrakcyjnych kanałów i dość niski abonament, tym więcej abonentów, co za tym idzie wiecej zysków), a poważniejsza sprawa, to gdzie to będą upychać, może uda się wynająć chociaż jeden nowy tp po TPS, ale czas pokaże. Jedno jest pewne CP coraz bardziej zaskakuje i to zdecydowanie pozytywnie. No oczywiście jeszcze są braki w kanałach muzycznych, ale może chociaż dodadzą MTV Two, a mogli by jeszcze MTV Hits i MTV Base, ale mówie, to są nasze marzenia i przepuszczenia, chociaż o BBC nawet nikt nie myślał, było prawie pewne, że kanały BBC będą w C+, a tu proszę, będą w CP i to nadodatek na wyłączność, a skoro CP bierze kanały na wyłączność i to do Pakietu Familijnego, to znaczy, że całkiem nieźle stoi finansowo, a to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i ładnie CP dołączy w grudniu 4 kanały BBC i od 15 pażdziernika Polsat Sport HD pod konic roku Polsat HD. Prawdopodoninie na początku podniesie cenę abonamentu.

Szkoda tylko, że znowu zapomniano w CP o kanałach muzycznych z prawdziwego zdarzenia (nie mówie o MTV HD) oraz kanału filmowego Premium (np. HBO). Jeszcze nie całe 3 miesiące do końca roku może pan Libacki nas jeszcze zaskoczy. :D

 

Ale jaki kanal filmowy premium ma dolaczyc polsat? Chocby byl to sam premiere to jego oferta filmowa bedzie na poziomie TV1000, poniewaz prawa do lepszych filmow na terytorium polski zagarnely juz cyfra+ i HBO.

 

Prosze Admina o usuniecie mojego poprzedniego zbednego postu

Edycja RafiX: Prośba spełniona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały Premium, to Nonstop Kino jest kanałem Premium, napewno trochę lepszym, niż Cinemax, chociaż nie wiadomo. Jednak, możliwe, ze w końcu skończy się umowa na wyłączność C+ na HBO i kanały HBO trfią do CP, a nie wiadomo kiedy w końcu się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać jedną rzecz że podłączenie dużej ilości nowych kanałów będzie skutkowało podniesieniem wszystkich abonamentów od familinego do relax mix film. :(

Cos za coś...

A najważniejsze niech ilośc kanałów przejdzie w jakość.

Nie wiem czy CP ma możliwość sprawdzenia oglądalności poszczególnych kanałów może najwyższa pora z tymi najsłabszymi się pożegnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...