Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś nie mierzył, wynika i tak z tego, że kanał kosztuje 4zł.

Jest bardzo zasadnicza różnica między sytuacją w której ludzie mają możliwość dodatkowego zakupu, a sytuacją w której jest im kanał dołączany i cena rośnie. Część pewnie wtedy zrezygnuje z tego pakietu, wyślę wypowiedzenia, ale będzie to niewielki procentowo odsetek osób względem tych, którzy po prostu zaczną płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie z kanałów sportowych największe szanse na dołączenie do oferty ma Sportklub, który ma coraz lepszą oglądalność. Dodatkowo jest głównie nastawiony na piłkę nożną i co najważniejsze CP nie musi go umieszczać na własnym transponderze. Osobiście wolałbym ESPN America, ale ze względu na brak polskiego komentarza jest mi to obojętne, który z tych kanałów (o ile w ogóle) zastąpi Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi wierzyc lub nie bylo w tym wątku pozniej bylo na stronie tv polsat.info ja jestem na tej stronie co 2 dni wiec z tąd te info nawet byl zapis ze do czerwca bedzie kanal polsat sport extrahd a do lipca ma dolączyc nowy kanal sportowy za polsat futbol.

Stronka tvpolsat.info nie jest w żaden sposób powiązana z cyfrowym polasatem ani z telewizją polsat. To prywatna strona na której ktoś zrobił sobie jakąś ankietę, zupełnie nie wiążącą dla cyfrowego polsatu. Takie prywatne "widzi mi się" autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zabiera się widocznie ostro do roboty z wprowadzeniem IPLI do dekoderów.

Według informacji do których dotarł serwis cyfrowypolsat.cba.pl, wynika, że aplikacja „ipla” zostanie wprowadzona do wszystkich dekoderów oferowanych obecnie przez Cyfrowy Polsat. Kolejnym dekoderem, który zostanie wzbogacony o aplikację ipla, oraz zakładkę „Strefa abonenta” będzie dekoder mini HD 2000. Oprogramowanie zostanie udostępnione jeszcze w tym miesiącu.

Ponadto technicy Cyfrowego Polsatu pracują już nad softem do dekodera Sagemcom ESI-88. W tym modelu także ma zagościć aplikacja ipla. Niestety termin aktualizacji Sagemcom-ów nie jest jeszcze znany.

 

Dodajmy, że aby móc korzystać z aplikacji ipla, dekoder musi być podłączony do internetu.

 

 

źródło: cyfrowypolsat.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahai nie dzwońcie na infolinie z pytaniami kiedy nowe kanały i co tobędzie bo tylo siebie ośmieszacie.

Ludzie pracujący na infolinii nie mają takich informacji, oni nie wiedzą kto z kim podpisał umowę, jak wchodzi coś nowego to maja szkolenia i wtedy dopiero coś wiedzą. Zdarza się że jak pracownik nie był o fakcie dołączenia kanału poinformowany na szkoleniu to nawet kilka dni po starcie kanały nie wiedział że on już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...