Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Fajnie że będą nowe kanały.Jednak dla mnie niema żadnej różnicy czy będzie 1 kanał więcej czy dwa.Nie samą telewizją się żyje.Ja wolę długi spacerek.Spacerując może przejdzie lub osłabnie mi migrena.Od siedzenia przed TV raczej nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkrety jeśli chodzi o nowości w CP. Oczywiście cieszy wiadomość o 3 nowych kanałach HD jednak pełnię szczęścia osiągnę kiedy okaże się że kanały te mają jakoś przyzwoitą jakość. Szczerze mówiąc to z obecnie istniejących kanałów HD tylko kilka (policzę na palcach jednej ręki) spełnia normy jakości. Niestety.

 

Jaką jakość będą miały nowe kanały ? BBC HD oglądałem w n i było ok coś się zmieniło ? Jak reszta ?

 

TTV każdy kumaty już ogląda wiec bez szaleństw mogliby dodać również takie stacje jak Polo TV, Rebel Tv, Disco Tv skoro idą na całość :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką jakość będą miały nowe kanały ? BBC HD oglądałem w n i było ok coś się zmieniło ? Jak reszta ?

 

AXN Spin HD - 11,278 (C+) - 3,5 Mb/s

BBC HD - 10,834 V (N) - 8,6 Mb/s

 

dane z dnia 25.01.2012

 

...a History HD na razie nie nadaje jeszcze nigdzie, ale chyba będzie na 12,265 V (CP) w miejscu TVN HD +1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli abonenci pakietu familijnego HD nie skorzystają z tych nowych kanałów ( znowu zostali wykiwani ) bo kanał TTV jest FTA i kazdy kto tylko przejawia chęć oglądania tego kanału to już dawno sam go dołączył do swojej listy kanałów , bez łaski ze strony CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa ale jakby popatrzeć to pakiet Extra HD już jest spory, dlaczego nie rozwijają pakietu Sport HD bo tam raptem kilka kanałów (PFutbol, PS HD, Eurosporty HD, i ESPN Classic, do Orange Sport się nie przyznają :) )? Przecież kanałów masa: Oba Sportkluby (chyba że czekają na wersję HD tego pierwszego) no i oczekiwany przeze mnie ESPN America HD, nie wiem może MotorsTV, FOX Sports HD. Czy są jeszcze jakieś sportowe kanały o których teraz sobie nie mogę przypomnieć? :/ %%%%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...