Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ReyMysterio

NGC nie jest kalką NG WILD . Mam ten kanał z kablówki , jest to dobry kanał , dużo ciekawych pozycji ( wszechświat , II wojna światowa , i wiele innych ) , ale tak samo jak na innych kanałach bardzo dużo powtórek .

Dla nowych oglądających przez pierwsze pół roku będzie to kanał gody uwagi , ale po pół roku sami stwierdzą , że kanał ze swoimi powtórkami nie różni się od innych . Ileż to razy można oglądać to samo , a tak jest w przypadku NGC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem parę stron wstecz, że wysłałem maila do CP. Oto jego treść:

Od 1 lutego Cyfrowy Polsat wycofuje paczkę kanałów BBC. Aby to zrekompensować swoim klientom, wprowadza zarazem nowe kanały (FOX, Disney Playhouse, National Geographic). W związku z tym powstaje pytanie, czy te nowe programy będą dostępne dla wszystkich abonentów, czy tylko wejdą do nowej pakietyzacji? Jeżeli tylko do nowej, to by była dla większości klientów, żadna rekompensata.

Jak będzie z tym problemem naprawdę?

Dość szybko, bo jeszcze dzisiaj otrzymałem odpowiedź:

Witam

 

Cyfrowy Polsat informuje, że mając na uwadze oczekiwania swoich klientów i ciągłą dbałość o wysoką jakoś proponowanej oferty programowej, podjął decyzję, że nie przedłuża współpracy z BBC dotyczącej oferowania kanałów BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies. Kanały te będą dostępne na platformie do końca stycznia br.

 

Oferta Cyfrowego Polsatu zostanie wzbogacona o nowe kanały: Disney Playhouse, FOX i National Geographic zarówno w wersji SD, jak i HD. W ostatnim czasie abonenci platformy uzyskali również dostęp do dwóch nowych kanałów TLC i FOX HD. Wierzymy, że nasza dbałość o jakość oferty programowej zostanie doceniona przez widzów.

Tak oto można się dogadać z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie chce odpowiedzieć (nawet CP) czy te kanały które wchodzą do Familijnego HD, będą też dostępne w starym familijnym. Owszem, jeżeli nie będą dostępne, to można teoretycznie wypowiedzieć umowę i podpisać nową, ale jest to nie zawsze korzystne. Ja mam Relax Mix i płacę za niego 57zł z groszami. Aby mieć to samo w nowej pakietyzacji, musiałbym zapłacić grubo ponad 70 zł.
no to jest problem. A nie da się wysłać wypowiedzenia pocztą a później "podpisać" umowę przez telefon?

Z zagranicy pocztą? Przecież nie wolno mieć legalnie CP za granicą.

W tym newsie masz jasno napisane w jakich pakietach znajdą się nowe kanały http://media2.pl/media/73873-cp:-w-jaki ... analy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1982, zastanawiam się dokładnie nad takim samym krokiem. jedyne czego nie ma w C+ do Discovery HD Showcase które jak wiemy jest w CP. ale ilość powtórek na tym kanale też jest przerażająca. no i multiroom, choć ktoś gdzieś pisał że mają to zrobić w CP. prawdę mówiąc - nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze nie jest to temat o "odejściach".

 

Biorąc pod uwagę Zapowiedzi CP. o pakietyzacji nowych kanałów, jako posiadacz RelaxMix - jestem do tyłu i o ile FOX jest dla mnie OK, a dziecko może i by się przyzwyczaiło do braku Cbeebies, nie będę idiotą i nie zgodzę się na oszukiwanie mnie. Rezygnuję - taka moja zapowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milosz, mów za siebie. Ja osobiście (jak i zapewne wielu) bardzo chętnie i często oglądałem kanały BBC (no może poza BBC Cbeebies). Dla mnie to ogromna strata. Poza tym po co mi FOX w wersji SD skoro od kilku miesięcy mam go w wersji HD. To samo tyczyć się będzie National Geographic Channel, który od marca będzie mieć ramówkę taką samą jak National Geographic Channel HD. Nie wiem czy to jest uczciwa wymiana. CP chcąc zachęcić obecnych abonentów do wymiany dekoderów SD na HD powinien lepiej dobierać nowe kanały. Nie widzę sensu dodawać tych samych kanałów w wersji SD i HD. To już lepiej mogli zamiast FOX'a SD dodać np. Universal Channel. Choć to nie jest dział na temat wypowiadania umów w związku z usunięciem 4xBBC, to ja powiem, że cały czas zastanawiam się nad rezygnacją. Jednak jak już bym się zdecydował, to nie zrobię tego pierwszego czy drugiego dnia po usunięciu kanałów BBC, bo mam przecież na to 30 dni (więc mam czas do końca lutego), a w tym czasie poczekam na rozwój wydarzeń w CP. Kolejna sprawa jest taka, że na usunięciu swoich kanałów z oferty CP, BBC Worldwide też dużo straci. Raz, że zmniejszy swój zasięg, dwa spadną wpływy z reklam, trzy 4xBBC było w populranym pakiecie Familijnym/Familijnym HD. Natomiast w N kanały BBC będą porozrzucane po równych pakietach, w Cyfrze dostępne wyższych i droższych pakietach. Na koniec pozostaje jeszcze sprawa z VH1 Polska, które od 14 stycznia praktycznie już nie istnieje, a CP nadal nie poczynił żadnych działań, aby to rozwiązać i dodać VH1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milosz, mów za siebie. Ja osobiście (jak i zapewne wielu) bardzo chętnie i często oglądałem kanały BBC (no może poza BBC Cbeebies). Dla mnie to ogromna strata. Poza tym po co mi FOX w wersji SD skoro od kilku miesięcy mam go w wersji HD. To samo tyczyć się będzie National Geographic Channel, który od marca będzie mieć ramówkę taką samą jak National Geographic Channel HD. Nie wiem czy to jest uczciwa wymiana. .

no dobra ale nie mówię tylko za siebie. Nie powiem bo czasami zerknąłem na bbc entertaiment

(tylko komedie i prawdziwe przekręty ) a takto nic. DLA MNIE to wymiana na plus. Wspomniałeś też o fox sd, pomyśl nie wszyscy mają dostęp do jakości hd.Pożyjemy zobaczymy teraz dołączył tv6 test także nowy kanał w drodze. Powinni też wyrzucić weding tv i wymienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

likwidacja paczki BBC to wg mnie wielki krok w tył Cyfrowego Polsatu, chyba jednak przeliczą się w kalkulacjach, pan w ICOK nawet nie próbował mnie przekonać do pozostania w sieci, a nawet mówił co robić by rozwiązanie umowy szybko dotarło :)

 

zamówiłem właśnie pakiet Premium w N, po tylu latach w CP cięzko odchodzić, ale dzieci zdecydowały nie ma Cbeebies, nie ma CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...