Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Z wypowiedzi Libickiego na temat kanału filmowego premium można wysnuć podejrzenia, że dogadują się z jakimś nadawcą. Z HBO raczej nie, bo C+ daje im dużą kasę (30 zł za 3 kanały) a poza tym jest na wyłączność. To może z FilmBox albo Nonstop Kino? Ja jestem za! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że któryś z tych kanałów pojawi się w ofercię CP, zwłaszcza Nonstop Kino HD, który mógłby być kanałem filmowym HD, który ma się pojawić do końca roku. Co do innych kanałów, to może być któryś z tych przedstawionych na konferencji n, bo przecież nikt nic nie powiedział, że wrzystkie będą na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FilmBox oczywiście nie jest kanałem Premium, zaś Nonstop Kino w naszych oczach jest tak samo kanałem Premium jak Cinemax, a z wypowiedzi szefów kanałów wynika, że FilmBox ma być zwykłym kanałem filmowym, typu Ale Kino!, czy TV1000, zaś Nonstop Kino kanałem Premium za ok. 15 zł/mies. Jeszcze możliwe, że umowa na HBO na wyłączność w C+ już się kończy, bo w końcu nie będzie chyba trwać wiecznie, a HBO na pewno zaczyna coraz bardziej interesować CP i myślę, że dla HBO także będzie zależeć, na obecności nie tylko w C+, bo wcześniej CP nie był praktycznie żadną konkurencją, a teraz zaczyna coraz to bardziej się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet HBO nie traktował jako Premium.

Po prostu jest to jakaś dodatkowa opcja.

 

A już nazywanie Cinemaxa jako premium to totalne nieporozumienie. To tak, jakbym powiedział, że Hity Filmowe z Nki, które są za 16zł są ofertą premium dla posiadaczy Nki :D

 

Premium to powinno być 10-15 kanałów w HD (typu NG, C+, HBO, Discovery itp.) za 100-200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sie tu o co klocic bo kazdy wie jaka jest oferta Hbo Canal+ cinemaxow nie wiemy jeszcze co leci w nonstopkino i w filmboxie ale wazne jest to ze prezes Libicki zauwazyl ze w Cp brak jest dobrego kanału Filmowego z najwyzszej polki , a skor tak teraz mowi to znaczy sie ze jest mozliwy koniec umowy na wyłacznosc Hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CInemax są nowsze, ale nie najnowsze filmy, chyba, że te najtańsze, z najniższej półki. Zauważ, że na Cinemax-ach nie ma jakiś wyczesanych hitów . Każdy wie, że kanał Premium, czy to filmowy, czy to sportowy, powinien pokazywać najnowsze filmy i najlepsze, zaś sportowy najlepszy sport, na najwyższym poziomie. Jeszcze jest jakość obrazu i dźwięku. Canal+ przymrużając oko jest na dobrym poziomie, zaś HBO ma trochę do życzenia. Szczerze, jeśli nie dość, że załóżmy Nonstop Kino zaserwują nam jako kanał Premium, to chyba ze śmiechu padnę, a jakość obrazu i dźwięku, nie wiem jak teraz, ale jak testowali, to normalnie jakby się oglądało film na kasecie VHS, a nawet niektóre kasety VHS mają lepszy dźwięk i obraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Premium, to kanał, który pokazuje najnowsze filmy PO RAZ PIERWSZY w telewizji, więc HBO jest jak najbardziej kanałem premium, podobnie jak C+. Na Cinemaxie są co prawda ze 3-4 premiery (po raz pierwszy w TV), ale to za mało. Van Helsing czy Szybcy i Wścielki to są filmy, które miały już swoją premiere na C+ więc nie czynią Cinemaxa kanałem premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami na takie poglądy to ręce opadają.Kolego zapoznaj się dobrze z zawartością programową a póżniej pisz. Czy LM lub Bundesliga trzymała Polsat Sport - nie bo programy te zniknęły z CP a jakoś platforma się nie zawaliła.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle Cinemax jest dobrym kanalem ale nie najlepszym nie takim jak HBO i Canal+ gdzie masz ok 30 premier w m-cu sr. 1 premiera na dzień. na cinemaxie masz moze max 10 w tym max 2 ktore sa poraz pierwszy w telewizji wiec Cinemax jest jedynie kanalem filmowym "premium" dalem go w cudzyslow gdyz nie jest to prawdziwy kanal PREMIUM. Miejmy nadzieje ze konczy sie umowa na wylaczność w Cyfrze. 1,5 mln. abonentow to lakomy kasek bo gdy by CP dodal HBO to dostarczac sygnal do ok 2,5 mln to nie 950 tys. Wiadomo abonentow mieli by mniej ale miec mozliwosc dostarczania sygnalu do dotakowego 1,5 mln abo to ciekawa propozycja. Jak zawsze mowie poczekamy zobaczymy. Mnie od jesieni 2005 CP non-stop zaskakuje (pozytywnie) nowymi kanalami. Wiekszosc to niszowe pozycje ale przynajmniej jakis kanal wiecej gdzie od czasu do czasu mozna cos poogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu z tych 1,5 mln :lol: abonentów CP weżnie HBO może 100 tys.

Przecież tam połowę to abonenci za 9,90 zł. i nigdy nie wezmą HBO bo za drogi lub o nim nie wiedzą bo im nie potrzebny. Także właściciele HBO już to oszacowali nie są zainteresowani , bo inaczej dawno byli by w CP i nie podpisywali by wyłączności z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu z tych 1,5 mln :lol: abonentów CP weżnie HBO może 100 tys.

Przecież tam połowę to abonenci za 9,90 zł. i nigdy nie wezmą HBO bo za drogi lub o nim nie wiedzą bo im nie potrzebny. Także właściciele HBO już to oszacowali nie są zainteresowani , bo inaczej dawno byli by w CP i nie podpisywali by wyłączności z Cyfrą+.

 

A ile ma klientó HBO w C+??

Wszyscy nie opłacają pakietów Premium, tylko ileś tam procent...

Tak było, jest i będzie...

Nawet jak w CP wykupi HBO 20000 osób to i tak HBO bedzie do przodu

 

Co do obecnoście HBO w CP!

Samo HBO jest zainteresowane współpraca z CP, nawet było tak 2lata temu:)

Tylko umowa z c+ nie pozwalała im na to:(

Umowa na wyłącznośc była podpisywana w momęcie fuzji WTV z C+, wtedy jeszcze polsat był malutki, teraz jest duży...

Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję inna dyskusję na temat: Jakie kanały znikną z oferty CP :?:

 

Szef platformy powiedział także, że parce nad ofertą programową Cyfrowego Polsatu nigdy sie nie skończą. -Ciągle musimy przyglądać się stacjom, które najsłabiej sobie radzą, by wraz z wygaśnięciem kontraktu zastępować je innymi propozycjami. źr. tvpolsat.info Źródło: wywiad Dominika Libickiego dla tygodnika To & Owo

 

To ja proponuję jako pierwszy zlikwidować kanał Dla Abonentów , który nic nie wnosi, ma znikomą oglądalność i zajmuje cenne miejsce na transponderze. Drugi to Zdrowie i Uroda, który po za operacjami i kilkoma programami przypomina Polsat 2 (seriale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu z tych 1,5 mln :lol: abonentów CP weżnie HBO może 100 tys.

Przecież tam połowę to abonenci za 9,90 zł. i nigdy nie wezmą HBO bo za drogi lub o nim nie wiedzą bo im nie potrzebny. Także właściciele HBO już to oszacowali nie są zainteresowani , bo inaczej dawno byli by w CP i nie podpisywali by wyłączności z Cyfrą+.

 

Gdy CP wymyślił pakiet mini za 9,90 to miał juz ponad MILION abonentów - czyli takich co posiadali minimum pakiet FAMILIJNY :lol:

więc kolo nie [beep] farmazonów o jakiejś połowie :lol:

 

A ja proponuję inna dyskusję na temat: Jakie kanały znikną z oferty CP :?:

 

 

To ja proponuję jako pierwszy zlikwidować kanał Dla Abonentów , który nic nie wnosi, ma znikomą oglądalność i zajmuje cenne miejsce na transponderze. Drugi to Zdrowie i Uroda, który po za operacjami i kilkoma programami przypomina Polsat 2 (seriale).

 

Całkowicie się z tobą zgadzam, są to zupełnie zbędne kanały - szczególnie ten "Dla Abonentów" - komu i po co on potrzebny to nie mam pojęcia skoro nie mogą go obejrzeć ludzie, którzy nie mają CP :!: , a ten kto ma to po jakiego grzyba będzie tam zaglądał ( np. ja :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, co do tego kanału "Dla abonentów" to on jest kierowany bardziej dla osób posiadających sam Familijny + ew. jakiś dodatkowy pakiet (nie RM) oraz osób z MINI i tych co mają teraz dekodery FTA.

Ale to też dziwne, jak włączyli mi tego Thomsona jako FTA to ten kanał miałem normalnie dostępny przez prawie 3 miesiące, aż do ostatniej promocji Relax Mix co odkodowali pakiety, a gdy ta promocja mineła razem z tymi płatnymi kanałami zablokowali mi także "Dla Abonentów" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maq, dlaczego nierealne? Przecież oferte premium można mieć za 67 PLN, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje RM w CP, a oferta lepsza. Jest to jak najbardziej realne. HBO ogłaszało, że ma milion abonentów, z C+ jest podobnie. Zresztą sama Cyfra to kiedyś ogłaszała.

 

@fezuj, jak wchodził pakiet MINI, to CP miał około 800 tys abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...