Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz patrzę na żenującą jakość TVP Sportu, w studiu na stole przód jest logo mistrzostw... w tym sęk NIEWYRAŹNY! Pikseloza na całej linii (dla posiadaczy TV HD) no kurde, Polsat wydymał nas i jako jedyny nie ma TVP HD! Mistrzostwa poszły w las choć jest SD :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Każdy dzień zwłoki z włączeniem TVP HD działa korzystnie finansowo dla CP ujemnie dla TVP która w zrozumiały sposób szuka kasy jak się da (prawa do transmisji troszkę kosztują)

W TVP HD będą pokazane wszystkie 64 mecze, za każdy wyemitowany mecz cena kanału HD tanieje choćby o 1grosz w skali liczby abonentów i umów długoletnich są to już miliony złotych. Biznes jest biznes. Wystarczy że TVP HD wejdzie na mecze półfinałowe i finałowy to i abonenci będą w końcu usatysfakcjonowani a i CP wykaże zyski a nie jak N-ka ciągle na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrzę na żenującą jakość TVP Sportu, w studiu na stole przód jest logo mistrzostw... w tym sęk NIEWYRAŹNY! Pikseloza na całej linii (dla posiadaczy TV HD) no kurde :|

jakość TVP Sport z tp polsatu ( obecnie z niego bierze niestety również C+ ) jest żałosna

 

gołym okiem widać lepszą jakość TVP Sport z tp n-ki jak wrzuciłem karte z TNK ( osobiście nie lubię drożyzny n-ki, ale jestem obiektywnym co do jakości)

 

 

skoro CP wydymał swoich abonentów jako jedyny, to mógłby im/nam ( na szczęście mam poza CP też Cyfre+ i ARD HD :D) poprawić jakość TVP SPORT :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale leszcze w tym cp ... szkoda tylko abonentów, bo wciąż się łudzą, że będzie lepiej ... sam niedawno zrezygnowałem z Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! pomimo zachęcającej promocji z nowym dekoderem i półrocznym abonentem za free ... wolę zapłacić odrobinę więcej i mieć pełną ofertę programową i jakość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrzę na żenującą jakość TVP Sportu, w studiu na stole przód jest logo mistrzostw... w tym sęk NIEWYRAŹNY! Pikseloza na całej linii (dla posiadaczy TV HD) no kurde, Polsat wydymał nas i jako jedyny nie ma TVP HD! Mistrzostwa poszły w las choć jest SD :|

Było kupić plazmę, obraz nie jest zły nawet na TVP Sport :wink: A TVP Hd, no cóż... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Wystarczy że TVP HD wejdzie na mecze półfinałowe i finałowy to i abonenci będą w końcu usatysfakcjonowani a i CP wykaże zyski a nie jak N-ka ciągle na minusie.

 

a co ty jesteś księgowy w polsacie? dbaj o swoje interesy a nie o gościa ,który chcę się twoim kosztem nachapać. Dziwne masz podejście. ale no cóż . ja tam dbam o swoją kasę dlatego moją główną platformą jest c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko powiedzieć, że CP nigdzie nie informował, że przed Mundialem doda TVP HD do oferty swojej platformy. Informowali jedynie o niespodziance przed Mundialem związaną z technologią HD. I takowa była w zeszłym tygodniu - wprowadzono promocję "Wakacje z Cyfrowym Polsatem",..

 

Skoro tak, to po co użyto słowa "mundial" w tej informacji? Czy technologia HD w Cyfrowym Polsacie ma coś wspólnego z mundialem?

Oba słowa użyte w jednym zdaniu nie mogły sugerować NIC INNEGO jak tylko to, że TVP HD jako WYŁĄCZNY posiadacz praw do transmisji meczów wejdzie do oferty CP.

 

Po co więc w takim razie w ogóle podano tę informację, chyba tylko po to by przyciągnąć nowych abonentów za pomocą OSZUSTWA.

 

Jakoś nikt z CP nie poczuwa się by przeprosić tych, którzy ulegli sugestiom wprowadzonych w błąd dystrybutorów i zawarli w ostatnich dniach umowę o abo.

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taglaster "gadasz" co najmniej jak właściciel. Mnie jakbym był abo.polsatu to h... by obchodziło czy tvp z każdym mecze tanieje czy drożeje, ja chciałbym mieć ten kanał na mistrzostwa bo po nich to on dla mnie traci kilkanaście % wartości. na BBC Hd też jeszcze poczekaj ze 2 lata może angole zlitują się nad solorzem i dadzą mu za darmo a ty czekaj i się ciesz, że on zarobił/ tzn.nie wydał swojej kasy/a abo. w zamian mogą sobie obejrzeć następną mutację polsatu z jeszcze większą ilością reklam. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jedyne, co my - klienci - możemy zrobić, to wysłać mail do operatora. Niekoniecznie na kontakt@cyfrowypolsat.pl - na stronie można znaleźć adres bezpośrednio do sekretariatu lub do rzecznika prasowego. Oczywistym jest, że mail taki NIC nie zmieni, jednak CP powinien mieć świadomość, jakie były oczekiwania klientów i jak ŻENUJĄCA jest ta wpadka. Proszę tylko o wysyłanie merytorycznych, grzecznych, acz stanowczych maili. Narzekanie na forum da niewiele - to już lepiej wyrazić swoje zdanie w opisany przeze mnie sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ i CP.

TVP2, na którym właśnie leci mecz jest na C+ dużo lepszej jakości.

 

tak samo przecież wyglądają na TVP 1/2 i TVP Sport

kiepska jakość, gdyby jakość byłaby jak TVN czy Polsat to ok, ale my musimy tak zaspamić mail CP o TVP HD :D albo maile do TVP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to ja niepotrzebnie powoływałem się na ten list. Sam miałem nadzieję, że TVP HD dołączy do CP. Po otrzymaniu tej informacji żadne inne rozwiązanie nie przychodziło mi do głowy. Również i ja i w sumie wszystkie APS-y zostały poniekąd oszukane. Owszem nie ma w tym liście nic o tym, że zostanie wprowadzony TVP HD, ale chyba sami przyznacie, że napisanie tego w kontekście mundialu nie pozostawiało innej możliwości. Jeżeli nawet ta niespodzianka miała dotyczyć PH to przecież nic nam nie dali. Czuję się troche głupio, że powstało zamieszanie po mojej publikacji tego fragmentu. Już nigdy więcej nie wypowiem się na temat jakiejkolwiek zapowiedzi w CP. Za zamieszanie przepraszam. Obiecuje, że z mojej strony się już to więcej nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...