Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te 3 czy ile tam milionow abonentow polsatu to fikcja,sam wzialem przed dwoma laty polsat dla mistrzostw europy.od wrzesnia nie place i praktycznie nie mam nic z nimi wspolnego oprocz dekodera i karty ale nadal jestem zarejstrowany i moge sie zalogowac w icok i nawet kupic sobie film w vod co kilka razy robilem. podejrzewam ze jeszcze duzy procent z tych trzech milionow jest "abonentami" jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Włączyć sobie obraz z ZDF HD/ARD HD

2.Włączyć sobie dźwięk z TVP 1/TVP 2 z anteny naziemnej,kablówki,drugiego tunera itp. Na wieżę HI-FI, zwykły magnetofon,kino domowe itp.

kto w 21 wieku bawi się w magentofony :lol: Lepiej właczyć ARD HD i na drugim tunerze ścieżkę audio z TVP Sport.

 

Niemcy dla nas tacy dobrzy, za darmo nam dają MŚ2010 w HD, to może jak poprosi się to dorzucą na satelitę ścieżkę audio z polskim komentarzem :)

 

a na koniec dowcip sezonu jak zwykle w wykonaniu śmiesznego CP:

"Niestety Cyfrowemu Polsatowi nie udało się dojść do porozumienia z TVP w tej sprawie. Podobno poszło o pieniądze, bo to Cyfrowy Polsat chciał, aby TVP HD był w ofercie za... darmo." :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 3 czy ile tam milionow abonentow polsatu to fikcja,sam wzialem przed dwoma laty polsat dla mistrzostw europy.od wrzesnia nie place i praktycznie nie mam nic z nimi wspolnego oprocz dekodera i karty ale nadal jestem zarejstrowany i moge sie zalogowac w icok i nawet kupic sobie film w vod co kilka razy robilem. podejrzewam ze jeszcze duzy procent z tych trzech milionow jest "abonentami" jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: im się w głowach.... :/

 

 

Ale jeszcze chwila... POLSAT będzie u wszystkich... dopiero będą :censored: lizać abonentom :lol2:

 

herman78 jak ktoś w APSie nie potrafi czytac ze zrozumieniem to ma problem, w korespondencji kierowanej do PH było wyraznie napisane ze niespodziana jest dla nich a nie dla abonentów....

No faktycznie... jest niespodzianka... awantury w punktach dlaczego największa platforma w polsce jako jedyna nie ma TVP HD... to ja :censored: dziekuje za takie ICH niespodzianki :!::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadać tyle,tylko lecieć po dekoder CP :D Przy najbliższej okazji znowu nas oszukają,wiec po co się martwić ? :D

Na zachodzie to jest tak: platforma walczy o abonentów.

A u nas: to abonenci walczą z platformą.

 

Cytat z innego zaprzyjaźnionego forum "TVP HD-pomarzyć zawsze można" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niezwykle ważnym wydarzeniem jest Mundial 2010. To święto piłki nożnej przyciągnie z całą pewnością sporą rzeszę widzów. Od czasu wprowadzenia na polski rynek technologii High Definition (HD) oglądanie sportu, w szczególności najbardziej piłki nożnej nabrało nowego wymiaru. Wielu Klientów już nie wyobraża sobie kanałów sportowych w jakości innej niż HD" - niestety abonenci CP muszą se wyobrazić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neron200

 

Świetna puenta ( ten wcześniejszy post) :brawo:

 

to ciekawe jaka miała być niespodzianka związana z HD i mundialem? wszystko przecież wskazuje na TVP HD -.-

 

Nie miało być żadnej niespodzianki.

To taki "chłyt" marketingowy w stylu CP.

Do ostatniej chwili robili abonentom nadzieję aby przypadkiem nie zaczęli przechodzić do konkurencji.

Pamiętacie jak było przy okazji Euro 2008?

Do ostatniej chwili nie chcieli przyznać się że bedzie w otwartym Polsacie, aby ludzie kupowali CP.

Jak widać niektórzy na te tanie chwyty wciąż się nabierają.

 

Ja słyszałem tylko o liście do APS-ów a Ty jakiś dostałeś?? jeśli tak tp pochwal się jego treścią.

 

hehheeheh - ale Platforma Cyfrowa bez TVP HD jako jedyna. Jakże mi przykro

 

Znając życie mimo iż Polsat nie dołączył TVP HD to itak będzie największy przyrost nowych abonentów - taki to już urok tej platformy :D

 

I wcale się nie zdziwię bo nie samym mundialem się żyje a po MŚ w RPA

TVP HD dołączą za pół ceny tego co wywaliła C+ bo CP jest potęgą i kanał, który ledwo zipie nie może im dyktować warunków- takie są prawa rynku ( [beep]kie, ale twarde :? )

 

Tylu tutaj narzeka na CP a jak będzie kończyć wam się umowa to i tak zostaniecie z polsatem, platformę z powodu braku TVP HD zmieni może mały procent abonentów. A ja tam rozumie Polsat, z każdym dniem trwania mistrzostw a także z każdym dniem po mistrzostwach cena jaką podaje TVP będzie spadać, bo co tam jest do zaoferowania? Ojciec Mateusz, Klany i inne badziewia? Polsat zapłaci po mistrzostwach połowę mniej niż teraz cyfra a wy i tak zostaniecie z polsatem bo prędzej czy później TVP dołączy do CP. Na razie polecam niemieckie programy HD i TVP1 na której obraz nie jest znów taki zły.

 

Nic dodać nic ująć - bo takie jest życie :wink:

 

następna okazja aby ewentualnie dołączyć TVP HD za większą kasę ( dla TVP) to Olimpiada, ale do niej jeszcze dwa lata, ale do tego czasu to kanał zagości bez łaski na CP, albo co gorsza może też nie zdążyć bo ta garstka z C+ specjalnie ich pozycji finansowej nie podniesie - niestety :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko powiedzieć, że CP nigdzie nie informował, że przed Mundialem doda TVP HD do oferty swojej platformy. Informowali jedynie o niespodziance przed Mundialem związaną z technologią HD. I takowa była w zeszłym tygodniu - wprowadzono promocję "Wakacje z Cyfrowym Polsatem", dając możliwość Użytkownikom pre-paidów wykupienia pakietów HD. Zgadza się? - Zgadza!

Było to przed Mundialem? - było, więc też się zgadza.

A plotę o tym, że niby CP ma dodać TVP HD wypuścili zagorzali użytkownicy takich for jak to, którzy nie mają nic do roboty, tylko siedzą przed komputerem i wypisują bzdury!

Cały czas powtarzacie, że CP leci w kulki z klientami, że straci dużo klientów... "G" prawda! Policzył może ktoś, ilu userów udzielało się w wątku Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi odnoście TVP HD w CP? Osobiście nie liczyłem. Mam lepsze zajęcia jak zajmowanie się głupotami, ale ręczę, że nie było więcej jak 25 osób. To jest nic w porównaniu do ilości abonentów! A jak czytam, że CP "łaski nie robi, że doda TVP HD" to ręce całkiem mi opadają.

Ze swojej strony dodam tylko tyle, że będąc właścicielem CP, postąpiłbym dokładnie tak samo! Nie patrzyłbym na inne platformy, które prześcigają się w tym, która pierwsza doda kanał do swojej oferty, nie patrząc przy tym na koszty, byleby oferować Mundial w HD. Założę się, że CP podpisując umowę z TVP miesiąc, czy dwa miesiące później, zapłaci za TVP HD dużo mniej, niż C+, czy N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko powiedzieć, że CP nigdzie nie informował, że przed Mundialem doda TVP HD do oferty swojej platformy. Informowali jedynie o niespodziance przed Mundialem związaną z technologią HD.

/..../

Ze swojej strony dodam tylko tyle, że będąc właścicielem CP, postąpiłbym dokładnie tak samo! Nie patrzyłbym na inne platformy, które prześcigają się w tym, która pierwsza doda kanał do swojej oferty, nie patrząc przy tym na koszty, byleby oferować Mundial w HD. Założę się, że CP podpisując umowę z TVP miesiąc, czy dwa miesiące później, zapłaci za TVP HD dużo mniej, niż C+, czy N.

 

 

Mylisz się kolego ( choć oficjalnie rzeczywiście żadnej deklaracji nie było), ale list do APS-ów dobrze sugerował o co biega a co niestety nie wyszło-

 

Cyfrowy Polsat jednak bez TVP HD

"Niestety Cyfrowemu Polsatowi nie udało się dojść do porozumienia w tej sprawie z Telewizją Polską. - Oczywiście jesteśmy zainteresowani tym, aby nasi abonenci mieli dostęp do jak najlepszych relacji z Mundialu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizon nie rób z innych platfrom janosików widocznie im się kalkuluje a solorz musi mieć za darmo albo zarobić ze 100% na każdym abo. :lol2: Poza tym nie chodzi tylko o TVP hd ale też o BBC hd/ też mu szkoda kasy?/ chytry jest i tyle :jupi:

Jednak powód może być inny polsat z tvp nie za bardzo się lubi od czasów przepychanki i pokazania ostatnich mistrzostw.Więc teraz TVP mogła się faktycznie odgryźć żądając wyższej ceny ale z drugiej strony biznes to biznes i sentymenty nie odgrywają roli no przynajmniej w teorii. Jedno jest pewne gdyby dodali zrobili by wielką frajdę dla iluś tam % abo. a nie ma nic gorszego nic nie zadowolony klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Polityka Cyfrowego Polsatu to nic dziwnego, po co mają inwestować jak i tak mają najwięcej klientów i są liderem w Polsce pod względem posiadanych abonentów. Widać klientom taka oferta odpowiada. Tyle w tym temacie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - Sugerować to sobie może... Nie było nic wprost napisane, że chodzi o TVP HD, więc można im skoczyć. Żadnych obietnic odnośnie TVP HD przed Mundialem nie składali. Mają ręce czyste.

 

A to oczywisty fakt!

 

 

Ten Test HD to pewnie jakiś kanał, którego jeszcze żadna platforma nie ma w ofercie, może Sundance Channel HD :smile:

 

To był/ jest test TVP HD !! negocjacje trwały a w tym czasie przecież normalną rzeczą jest testowanie przesyłu

 

Ps. Coś czuję że ktoś po d.... w TVP dostanie za niedogadanie umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...