Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta bez dodatkowych opłat, tylko za kilka tygodni cena pakietu wam wzrasta, chyba za wasze piękne oczy :D A CP poczeka i dołączy ten kanał taniej niż u konkurencji.

gwarancja stałej ceny na 13 miesięcy.

Z 48 na 54. Nawet te 6 złotych za BBChd i FOX HD to i tak niewiele. A ideę o zakład ,ze w tym roku już nie będzie podwyżki i pewnie dodadzą kilka kanałów.

Moją główną platformą jest C+, bo jest najtańsza na rynku. Dobry film HBO,C+,muzyka , rozrywka. w najniższej cenie. A tego w CP nie dostanę, za tak niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ciągle brak Ci C+ z naprawdę dobrą ramówką , Bo cinemaxy to powtórki z hbo

JA za podobną ofertę płacę 22zł mniej. Bo mam promocję , W CP tej promocji się nie doprosiłem a mam tam familijny od 3 lat.

 

Tylko narzekasz. CYfrowy Polsat jest platformą, która cenowo trafia do kieszeni każdego Polaka za 37 złotych to naprawdę nie dużo. Mam tutaj wszystkie kanały z każdego typu. A w C+ za 42 co jest ? nic ciekawego i większość to kanały FTA. Zależy jaką promocję dorwiesz, ale od początków funkcjonowania Cyfra+ uchodziła za najdroższą platformę. Szkoda, że wchłonęła Wizję Tv :(

Co mi z Canal + ? same powtórki i starocie, podobnie jak w Cinemaxach i HBO. Nigdy w życiu nie zapłaciłbym 20 zł miesięcznie za kanały, na których emituje się takie kieprawe filym :-]

 

Większość znajomych ofertą HD jest rozczarowana. Jak pisałem, różnica nie wielka. Dużo osób śmieje się, że Polsat wprowadza dekodery SD. Sądzę, że mnóstwo, lub ponad większa połowa ma telewizory nie obsługujące haidefiniszyn lub kineskopowe. To samo było hurra na cyfrowe nadawanie, w analogu kolory były bardziej naturalne niż te z kanałów cyfrowych, które są pokolorowane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat jest dobrą firmą ponieważ gdy chce się mieć większość kanałów kodowanych to Cyfrowy Polsat daje te kanały za 57.90 zł a w telewizji N za podstawowe kanały zapłaciło by się 86 zł.W Cyfrowym Polsacie kanały premium czyli HBO i Cinemax można mieć za 87.80 a w telewizji N za 126 zł.Nie ma tam tylko Filmbox .Czyli przeliczając jest tańsza i nie ma takich cen za każdy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałeś z podstawowego cennika. Wszystkie pakiety kosztują nie 86zł a 80zł, a w promocji 54 zł, jeśli chcesz wziąć HBO to zapłacisz minimum 38+25=63zł przy standardowym cenniku bądź 78zł przy promocji (Wszystkie pakiety N, HBO, NFilm, NFilm VOD). Natomiast pełna oferta w promocji kosztuje 99zł. Oczywiście można jechać standardowym cennikiem, ale w tym porównaniu nie ma to żadnego sensu. Jak widać im więcej kanałów HD jest w ofertach operatorów tym oferta N jest atrakcyjniejsza cenowo. Oczywiście jak widać możliwości dodawania nowych kanałów się kończą, ale cenowo nadal wypada to najlepiej. Przy czym będzie trzeba poczekać na zmiany cennikowe od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany cenowe są tylko dla IiR i to niewielkie :) Wkleiłem link do skanu (nie mojego zapożyczonego z forum n) w wątku "Zmiany w n", jeśli ktoś jest zainteresowany. Nadal więc tak jak napisał mój poprzednik w n wychodzi taniej jak się na to spojrzy pod kątem HD i opcji dodatkowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek

Ten wątek jest od zapowiedzi w CP, a nie od promocji n'ki. Jako moderator powinieneś to wiedzieć.

 

A tak w ogóle to są jakiekolwiek oficjalne zapowiedzi jeśli chodzi o nowe kanały w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując co dzieje się obecnie na rynku w ofertach konkurencji,CP powinien dodać TVP HD , Cinemax HD, Animal Planet HD oraz BBC HD.Następnie aby mieć szansę z konkurencją w tej dziedzinie zrezygnować z głupich,chytrych opłat dodatkowych za kanały HD i poukładać je w pakietach.Kolejnym krokiem powinno być wycofanie dekoderów SD ze sprzedaży,no może tylko zostawić jakby ktoś chciał pakiet Mini.Na satelicie nie ma miejsca,Polsat zapewne chciałby przestawić swoje transpondery na dvb-s2 i mpeg4 uzyskując sporo wolnego miejsca ale nie ma jak bo za dużo ludzi ma jeszcze mpeg2 a w dodatku oni nadal sprzedają dekodery SD..

 

Nowy układ kanałów HD według mnie:

 

pakiet familijny -Polsat HD,Polsat Sport HD,Animal Planet HD.TVP HD, Eurosport HD, BBC HD

 

pakiet relax mix -oraz oddzielnie w tematycznych- MTVN HD ,Eurosport 2 HD, Fox Life HD oraz HBO HD i Cinemax HD w najdroższym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet familijny -Polsat HD,Polsat Sport HD,Animal Planet HD.TVP HD, Eurosport HD, BBC HD

pakiet relax mix -oraz oddzielnie w tematycznych- MTVN HD ,Eurosport 2 HD, Fox Life HD oraz HBO HD i Cinemax HD w najdroższym pakiecie

A pomyślałeś o osobach, które nie mają dekodera HD albo nie interesuje ich to? Czemu mają płacić za coś, z czego nie korzystają? Bo na pewno bez podwyżki tych pakietów by się nie obyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np. TV SD i na HD się nie zanosi. Zauważ, że przy tak niewielkiej ilości kanałów HD, jedynie opcja dodatkowy pakiet HD ma sens. Dobrze by było gdyby istniał jako jeden, a nie rozczłonkowany jak w Polsacie. Nawet Sky, mające 40 kanałów HD nadal utrzymuje SD i raczej długo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że SD nadal będzie standardem. Dużo osób ma jeszcze odbiorniki SD, niektórych w ogóle nie interesują nowinki techniczne (przeważnie osoby starsze). Można mówić o zakończeniu emisji programów w SD tylko wtedy, gdy każdy będzie miał dekoder, który pozwoli oglądać kanały HD na TV CRT (tak jak robi n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując co dzieje się obecnie na rynku w ofertach konkurencji,CP powinien dodać TVP HD , Cinemax HD, Animal Planet HD oraz BBC HD.Następnie aby mieć szansę z konkurencją w tej dziedzinie zrezygnować z głupich,chytrych opłat dodatkowych za kanały HD i poukładać je w pakietach.Kolejnym krokiem powinno być wycofanie dekoderów SD ze sprzedaży,no może tylko zostawić jakby ktoś chciał pakiet Mini.Na satelicie nie ma miejsca,Polsat zapewne chciałby przestawić swoje transpondery na dvb-s2 i mpeg4 uzyskując sporo wolnego miejsca ale nie ma jak bo za dużo ludzi ma jeszcze mpeg2 a w dodatku oni nadal sprzedają dekodery SD..

 

Nowy układ kanałów HD według mnie:

 

pakiet familijny -Polsat HD,Polsat Sport HD,Animal Planet HD.TVP HD, Eurosport HD, BBC HD

 

pakiet relax mix -oraz oddzielnie w tematycznych- MTVN HD ,Eurosport 2 HD, Fox Life HD oraz HBO HD i Cinemax HD w najdroższym pakiecie

 

Bardzo sensowne i rzeczowe podejście do tematu. Polsat ma kotwicę u nóg w postaci dekoderów mpeg2, dlatego powinien ( moim zdaniem) jak najwięcej propagować i promować dekodery z mpeg4 ( a ono chcą za zwykły dekoder bez dysku 5 zł miesięcznie, dlatego nie podpisałem z nimi umowy terminowej na pakiet familijny ) . Druga sprawa to zdecydowanie poprawienie oferty lojalnościowej. W CP jej po prostu nie ma.A oferty do takich osób jak ja są żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A pomyślałeś o osobach, które nie mają dekodera HD albo nie interesuje ich to? Czemu mają płacić za coś, z czego nie korzystają? Bo na pewno bez podwyżki tych pakietów by się nie obyło.

Według mnie nie trafiony argument. Np. wykupiłeś pakiet Sport i Motoryzacja w n'ce. Interesuje Cie sport, ale już nie motoryzacja. Płacisz za coś co Cie nie interesuje i z czego nie korzystasz. Tak samo jest z pakietem Familijnym. Interesują Cie kanały filmowe, sportowe, dokumentalne, ale już nie interesują Cie kanały bajkowe, za które też płacisz.

 

Według mnie kanały HD powinny być powrzucane do poszczególnych pakietów, jak to opisał @Sorek21. W tej chwili CP umożliwia podmianę dekoderów SD na HD, a jak Cie to nie interesuje to Twój problem. Idźmy z duchem czasu, a nie marudźmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to ma sens :] Nie chcę płacić 5 zł haraczu za korzystanie z dekodera SD, to będę płacił 10 zł haraczu za korzystanie z dekodera HD i dam im jeszcze kolejne 5 zł za każdy kanał HD lub 20 zł za pakiet :brawo::lol2: I dziwić się tu, że w CP tak szybko przechodzą na standard HD :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie trafiony argument. Np. wykupiłeś pakiet Sport i Motoryzacja w n'ce. Interesuje Cie sport, ale już nie motoryzacja. Płacisz za coś co Cie nie interesuje i z czego nie korzystasz. Tak samo jest z pakietem Familijnym. Interesują Cie kanały filmowe, sportowe, dokumentalne, ale już nie interesują Cie kanały bajkowe, za które też płacisz.

 

Według mnie kanały HD powinny być powrzucane do poszczególnych pakietów, jak to opisał @Sorek21. W tej chwili CP umożliwia podmianę dekoderów SD na HD, a jak Cie to nie interesuje to Twój problem. Idźmy z duchem czasu, a nie marudźmy.

Ale przeczytałeś mój post? Ja nie napisałem o tym, że dlaczego mają płacić za kanały, które ich nie interesują, tylko za takie, których nie mogą odebrać, a muszą za nie płacić. A ten argument, to ma się nijak do mojego postu. Ja piszę o jednym, tym o drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przeczytałem. :D

W pierwszym zdaniu napisałeś o tych, którzy nie mają dekodera HD albo nie interesują ich kanały HD. W drugim zdaniu zapytałeś dlaczego mają płacić z tego powodu nie określając, o której grupie piszesz, więc odniosłeś się do obydwóch grup. A ja w swojej wypowiedzi tylko do jednej, tej drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...