Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

herman78. mi nie chodzi o to żeby wogóle się na forum nie udzielać. I uwierz mi mam doświadczenie z APS-u. i wiem co ta praca oznacza. raz lepiej raz gorzej. Bardziej chodzi mi o to, że to forum prawdopodobnie czytają też ludzie którzy mogą być naszymi przyszłymi klientami. I co widzą. Koleś podpis pracownik APS, a treść to tylko krytyka. Wieczna krytyka Polsatu. Od kiedy śledze to forum to z "klawiatury" tychże osób nie popłynęło żadne pozytywne słowo. Jeżeli uważasz że forum tak znane jak to sluży tylko do narzekania, to bardzo słabo je doceniasz. Oczywiście dobrze jak błedy są negowane, Bo błedy są i będą. Ale jakoś na N-kę czy cyfre, ludzie raz że nie piszą w stopce kim są a dwa nie krytykują tylko próbują pokazać pozytywy oferty. Pokaż mi chociaż dwa swoje posty kiedy wymieniasz jakiś pozytyw CP. Bo takie na pewno są. Z mojej strony to jest koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP już rżnie kase na wszystkim co sie da, nie ma do pary Discovery HD to po prostu wywala go z pakietu i czeka na AP HD

 

a pomyśleć że w C+ i N wszystkie HD są gratis ( w N to wiadomo, a w Cyfrze+ na kazdy rodzaj umowy na każdy okres zwykłe HD + full premium HD = GRATIS cały okres umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z człowiekiem od CP... (prawa ręka kierownika)....

 

Będą 3 nowe kanały HD ...jakie?... nie chciał zdradzić ale wiele domysłów na tym i innych forach są trafione ale które to pozostanie jeszcze tajemnicą.... :)

 

Usługa ryczałt HD nosi nazwę ALL HD i jest dostępna tylko dla klientów podpisujących nowe umowy... np. klient, który podpisał już umowę i wrócił do APS się aby podpisać na ALL HD już nie ma takiej możliwości... kiedy się to zmieni .... góra zdecyduje ale nie prędko. Więc albo bierze od razu albo nie dostanie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prospero, to już robi się nudne :roll: . Kolejny człowiek, który ma znajomości w CP i rozmawiał z prawą ręką kierownika (a może to była lewa ręka, spawdzałeś dokładnie :?::lol: ) i przynosi na forum rewelacje o nowych kanałach w CP. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada :crazy: . Dziwni ludzie pracują w tym CP, którzy z byle kim dzielą się informacjami handlowymi firmy, w której pracują :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie rewelacje z drugiej ręki, bardziej prawdopodobne że chcą stworzyć oddzielny pakiet HD kanałów dokumentalnych.

Jak dla mnie nie muszą w ogóle niczego dawać lojalnym abonentom, mogą ich traktować jak niepotrzebny balast i siedzieć tylko nad strategią "łapanki" nowych klientów. Ale jak na tą chwilę, jako abonent który regularnie płaci comiesięczne niemałe rachunki i odmawia mi się podpisania porozumienia na głupi pakiet kilku kanałów HD, to mnie szlag trafia na miejscu i już teraz wiem że nie przedłużę z nimi umowy w 2010 roku - jeżeli czegoś z tym nie zrobią.

 

Dziwi mnie że ani Satkurier, ani Media2 ani też portal fanów Polsatu czyli tvpolsat.info, nie starają się uzyskać od biura prasowego Cyfrowego Polsatu wyjaśnień, co się dzieje z Pakietem HD, dla kogo ten pakiet właściwie jest skoro nie chcą go sprzedać obecnym abonentom, dlaczego konsultanci nic o nim nie wiedzą i jakie w końcu kanały zawiera? Przecież ostatnio na forum to elektryzujący temat numer 1 a nie ma żadnych informacji na ten temat.

 

P.S. o ile nie dziwi mnie niechęć CP do dodawania nowych kanałów, bo można się tego było spodziewać po platformie która ma ogromną liczbę abonentów i teraz spija śmietankę podczas gdy konkurenci wykrwawiają się promocjami, to zupełnie nie mogę zrozumieć że na oficjalnej stronie nie ma nawet zdania o 10 urodzinach, przecież dodanie jakiejś strony żeby pochwalić się że obchodzi się tak ważną datę to przecież nic nie kosztuje. A może Cyfrowy Polsat zapomniał o własnych urodzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym jest cały "myk" :brawo:

Od czasu do czasu jakiś konsultant na infolinii powie że dodamy to i tamto, ktoś to napisze na forum i zaraz robi się szum.

Moim zdaniem nie spodziewajmy się w tym roku nic nowego, gatki że mam znajomego na infolinii i zdradził mi jakie będą nowości są już po prostu śmieszne :lol2:

 

Polsat już pokazał gdzie ma swoich abonentów.

To że od czasu do czasu powiedzą " że w najbliższym czasie dodamy super nowe kanały" też mnie bawią bo tak już piszą od kilku tal a co z tego wychodzi wiadomo, :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 z całym szacunkiem ale wiem co piszę i wiem skąd mam info.. nigdy wcześniej nie miałem problemów z uzyskaniem wiarygodnych wiadomości od CP... a czy lewa czy prawa ręka nie ma to znaczenia ... nie chodzi tu o jakieś znajomości po prostu kiedyś dzięki interwencji Pana Janusza Sulisza z Satkuriera udało mi się zdobyć dobry kontakt z kierownikiem CP i to on przeważnie dzwonił do mnie osobiście i pomagał załatwić taką czy inną sprawę. Co do ujawnienia informacji handlowych... to nikt nie powiedział, że właśnie te kanały zostaną dodane... będą w tym roku to się okaże jakie to... możliwe, że też to będą duble z innych platform czyli żadna rewelacja a jeżeli nowości to ja jestem za!

 

Sam miałem wiele problemów z modułem cam i podpisaniem porozumienia na kanały HD... ale udało się sam kierownik to załatwił bo pracownicy nie mogli bo system nie zezwala i takie tak bzdury... ja tam jestem zadowolony a Wy róbcie co chcecie. A skoro Wy rozmawiacie tylko z osobami, które kompletnie nic nie wiedzą w tym callcenter to ja już nic na to nie poradzę ale taki jest poziom większości pracowników CC CP....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglbys mi powiedziec czy obiecany ponad rok temu kanał BBC HD ma szanse dojsc wg obietnicy tego rocznej jako nowy kanał HD?
CP nie może dodać BBC HD do oferty, ponieważ ten kanał nie jest dostępny na polskim rynku.

Na razie nie jest dostępny, miał w 2009 roku wystartować w Polsce, premiera przełoży się na 2010 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To prawda, ale zauważ, że nie sprzedasz pakietu HD + Discovery HD dodatkowo, bo system wyświetli Ci informację o zdublowanych pozycjach.

 

Racja, tylko powiedz to klientowi :)

Przecież nie będzie czekał 3 czy 6 mc, żeby się przekonać czy Discovery HD mu zagra.

Papier to papier, zresztą w ten sposób nie obchodzi się z klientami. Problem jest znany i nikt nie usiłuje go zmienić. Na umowie jest 4 kanały HD, a klienta nie obchodzi, że obiecujemy mu pięć. Co to za problem, żeby na umowie drukowało się pięć kanałów - dosłownie dzień pracy.

Moim zdaniem z tej sprawy za ponad 2 miesiące wyjdzie coś nieciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prospero zdecydowana większość abonentów CP i tak ma dekodery SD więc dodawanie kanałów HD nie jest dla nich rajcujące... Zresztą różni posiadający wtyczki w CP różne dziwne rzeczy pisali i jakoś nie pamiętam aby coś się spełniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to co dodadzą a czego nie... ja tam jestem za kanałami HD pod warunkiem, że będą to inne propozycje niż są w C+ czy N... i z mojego punktu widzenia wolę aby dodali coś czego C+ nie ma gdyż tam też opłacam abonament. A to, że CP mówi jedna a robi drugie to już niestety tradycja...(tak samo jak filmy z święta - co rok te same) ja chciałem zwrócić tylko uwagę na to, że jednak coś tam będzie... a przede wszystkim na pakiet ALL HD jak oni to nazwali... i głupotę, że pakiet ten jest dostępny tylko dla nowych abonentów. To uważam za wielką bzdurę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kanały SD będą miały większa oglądalność niż HD, bo nadal użytkowników HD jest mało. Jak widać, po tym "VOD" CP nie zamierzają zmieniać dekoderów na HD abonentom, do tego sobie życzą nie wiadomo ile za kanały HD, więc dodawanie kanałów HD ucieszy tylko garstkę abonentów z tych 3 milionów.

 

Kanałów SD jest od groma do dodania w szczególności filmowych czy przyrodniczo- dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...