Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 3 dni czyli 23 listopada ma nastąpić start PPV.

info: http://cyfrowypolsat.[beep].pl/viewtopic.php?t=15

 

Temu forum należało by się bliżej przyjrzeć. Ukradli treść mojego posta z forum Satkuriera, nie zacytowali skąd pochodzi ta treść i od kogo tylko dali tytuł "Na innym forum gość napisał".

Całe forum jest zerżnięte od satkuriera. Banda gamoni i tyle.

http://cyfrowypolsat.[beep].pl/viewtopic.php?t=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 dni czyli 23 listopada ma nastąpić start PPV.

info: http://cyfrowypolsat.[beep].pl/viewtopic.php?t=15

 

Temu forum należało by się bliżej przyjrzeć. Ukradli treść mojego posta z forum Satkuriera, nie zacytowali skąd pochodzi ta treść i od kogo tylko dali tytuł "Na innym forum gość napisał".

Całe forum jest zerżnięte od satkuriera. Banda gamoni i tyle.

http://cyfrowypolsat.[beep].pl/viewtopic.php?t=14

 

A czemu Ty tam chcesz się przyglądać :?::?::?:

toć chyba nawet na onecie można znaleźć ciekawsze teksty :mrgreen:

 

Pobawi się dzieciarnia i sama odpuści nie dość że zrzynają teksty stąd to wygląda to jakby jedna osoba miała kilka nicków i sama siebie komentowała

a temu forum to raczej nikt nie ma szans podskoczyć :!:

 

@Puszczyk już poprawiłem :oops: , ale sam nie wiem jak to wyszło i w dodatku nie podkreśliło mi na czerwono :]

 

Ps." mnóstwo w życiu rzeczy czytałem, ale...."

Mam nadzieję że nic gorszego w życiu już Cię nie spotka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam rozmowy z konsultantami, każdy mówi inaczej, ale przynajmniej jedną informację mają wspólną, nowe kanały które będą w pakiecie Hd to Eurosport2,Animal planet, Natgeo wild i BBC.

A mam pytanie i może ktoś mi to wyjaśni,bo sam ma taką sytuację. Wczoraj konsultant powiedział mi że pakiet HD mogą uruchomić tylko nowi abonenci albo ci co podpisali nowy regulamin. Dzisiaj dzwoniłem znowu i inny "pan" powiedział że już wysyła mi porozumienie na hd i nie ma żadnych ograniczeń. Hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam rozmowy z konsultantami, każdy mówi inaczej, ale przynajmniej jedną informację mają wspólną, nowe kanały które będą w pakiecie Hd to Eurosport2,Animal planet, Natgeo wild i BBC.

Szczerze powiedziawszy, to nie wierzę w te ich zapowiedzi. Eurosport 2 HD się sprawdził, AP HD być może też, ale NGC Wild HD i BBC HD nie wierzę, że dojdzie. NGC Wild HD nie jest czasem na wyłączność w n? A BBC HD to już startuje nie wiadomo ile, a nadal nie wystartował. Poza tym, martwi mnie fakt, że CP inwestuje tylko w ofertę HD. Czemu nie dodają nic z kanałów SD, które także są ciekawe (ID, Comedy Central, History, Viasat`y, Eska TV, NGC Wild etc.). Jedyną nowością jest wyłączenie JP, a włączenie Nicka, bo tak to nowe kanały wyłącznie produkcji Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w lutym mogą być największe żniwa w pozyskiwaniu abonentów. Jeśli w grudniu zeszłego roku masa ludzi brała Cyfrę+ na 13 miesięcy, CP też chyba miał jakieś umowy 12 miesięczne więc będą się one kończyły w styczniu. Może CP pozwala "wystrzelać" się Cyfrze+ i n a do akcji przystąpi w styczniu? Wtedy może sypnąć kanałami i promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wprowadza nowe usługi

 

Już w przyszłym tygodniu satelitarna platforma cyfrowej telewizji Cyfrowy Polsat oficjalnie zaprezentuje dwie nowe usługi - Domową Wypożyczalnię Filmów oraz szybki Internet bezprzewodowy.

Na poniedziałek (30 listopada 2009 roku) Cyfrowy Polsat zaplanował konferencję prasowa, na której zaprezentuje dwie nowe usługi, które operator wprowadza do oferty.

 

Pierwsza z nich to Domowa Wypożyczalnia Filmów, która ma być odpowiedzią Cyfrowego Polsatu na usługi VOD u konkurencji. Przedstawiciele platformy zdradzają, jedynie, że ma to być nowatorskie podejście do telewizji na życzenie (VOD), ale nie będzie to PPV.

 

Platforma prowadzi testy nowej usługi już od kilku tygodni. W ofercie mają znaleźć się premierowe pozycje filmowe, nie emitowane do tej pory w telewizji. Filmy zamawiać będzie można telefoniczne oraz za pomocą strony internetowej. Podczas testów pojawiały się informacje, że po wykupieniu danej pozycji w ramach usługi Cyfrowego Polsatu abonent otrzymuje do niej dostęp przez 24 godziny, jednak nie pobiera jej na dysk twardy swojego dekodera.

 

Druga nowa usługa to szybki Internet bezprzewodowy. 30 listopada 2009 roku ruszy ogólnopolski test konsumencki z udziałem kilku tysięcy klientów platformy. Usługa dostępu do Internetu zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale przyszłego roku, natomiast pakiet usług zintegrowanych - telewizja, telefon, Internet - w II kwartale 2010 r. Usługa wykorzystuje najnowocześniejszą technologię HSPA+, która pozwala pobierać dane z prędkością do 21 Mb/s, a wysyłać z prędkością 5,76 Mb/s.

 

za:media2

 

Coś zaczyna się dziać :brawo:

 

Może jeszcze coś w temacie 10 urodzin na konferencji powiedzą :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w lutym mogą być największe żniwa w pozyskiwaniu abonentów. Jeśli w grudniu zeszłego roku masa ludzi brała Cyfrę+ na 13 miesięcy, CP też chyba miał jakieś umowy 12 miesięczne więc będą się one kończyły w styczniu. Może CP pozwala "wystrzelać" się Cyfrze+ i n a do akcji przystąpi w styczniu? Wtedy może sypnąć kanałami i promocjami.

 

tyle tylko, że większość przeświadczona o "najlepszych" promocjach w grudniu będzie miała już podpisane lub przedłużone umowy z innymi operatorami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w lutym mogą być największe żniwa w pozyskiwaniu abonentów. Jeśli w grudniu zeszłego roku masa ludzi brała Cyfrę+ na 13 miesięcy, CP też chyba miał jakieś umowy 12 miesięczne więc będą się one kończyły w styczniu. Może CP pozwala "wystrzelać" się Cyfrze+ i n a do akcji przystąpi w styczniu? Wtedy może sypnąć kanałami i promocjami.

 

tyle tylko, że większość przeświadczona o "najlepszych" promocjach w grudniu będzie miała już podpisane lub przedłużone umowy z innymi operatorami :lol2:

 

Jakoś w to nie wierzę, za wolno uatrakcyjniają swoje promocje. Ale życzę powodzenia, a atakże gratuluję cierpliwości, mi ona się skończyła po ponad dwóch latach korzystania z ich usług, gdy usłyszałem propozycje przedłużenia umowy, na warunkach o wiele gorszych niż co dostanie nowy abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] za wolno uatrakcyjniają swoje promocje.

To już taka taktyka Cyfrowego Polsatu, nawet przeze mnie nie do końca zrozumiała. Cyfrowy Polsat działa bardzo powoli, może to z chęci nie popełniania błędów, a może dlatego, że czuje się zbyt komfortowo w roli lidera wśród platform cyfrowych na polskim rynku. Abonentów ma pod dostatkiem, w okresie świątecznym na pewno nie straci, a wręcz przeciwnie - zyska. Najprawdopodobniej zdobędą te 3 miliony abonentów do końca roku przy najmniejszym wysiłku. Dodadzą usługę video-on-demand i będą mieli się czym chwalić. Żeby nie pozostawać za bardzo z tyłu za konkurencją uzupełnią ofertę kanałów HD. Dwa nowe kanały dla dzieci (w tym jeden w zamian) będą idealnym prezentem dla dzieci na święta, nawet w pakiecie Mini. Czego chcieć więcej? Duża część i tak wybierze Cyfrowy Polsat, a nie Cyfrę+ czy n-kę, bo u konkurencji nie ma Polsatu i tym samym takich "wielkich" widowisk sportowych, jak zbliżająca się kolejna walka. Jak na razie słoneczna platforma jest nadal w najlepszym położeniu i nie zapowiada się, żeby miało się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak bym miał brać familijny za 38zł, wolę wziąć N z dekoderem recorderem za 99zł, lub za 0zł zwykły HD, i mieć wszystkie pakiety w tym bajkowe, dziecięce, filmowe, sportowe i czego tam dusza zapragnie za 47zł, wszystko na 13 miesięcy, CP specjalnie nic nie oferuje, zbywa swoich klientów "nowościami", które tak naprawdę są już w standardzie u konkurencji, najlepsza jest ignorancja twórców CP do pakietu familijnego, do tego dekodery niskiej jakości.

 

Jeśli człowiek nie jest świadomy, nie wybierze korzystniejszej oferty, choć widzę, że w APSach CP ludzie właśnie wspominają o N to że dają więcej kanałów, a w pracownicy APS mogą tylko ręce rozkładać na tą ignorancję.

 

Przede wszystkim CP jest do tyłu z kanałami filmowymi i przyrodniczo-dokumentalnymi.

 

Sam byłem przekonany do CP, ale jak na raźnie nic nie oferują, wręcz bije po oczach ten olewający stosunek do klienta w grudniu walka będzie najostrzejsza, CP jak zwykle z tyłu zostanie, jeśli nic konkretnego nie zaoferują to pomyślę jednak nad N lub C+, lojalka na 29 miesięcy to dla mnie kompletne nieporozumienie. Czekam do grudnia, bez umów 13 miesięcznych z rabatami w CP, przedłożę umowę z C+ lub wezmę N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak bym miał brać familijny za 38zł, wolę wziąć N z dekoderem recorderem za 99zł, lub za 0zł zwykły HD, i mieć wszystkie pakiety w tym bajkowe, dziecięce, filmowe, sportowe i czego tam dusza zapragnie za 47zł, wszystko na 13 miesięcy, CP specjalnie nic nie oferuje, zbywa swoich klientów "nowościami", które tak naprawdę są już w standardzie u konkurencji, najlepsza jest ignorancja twórców CP do pakietu familijnego, do tego dekodery niskiej jakości.

Ktoś przecież musi mieć najlepsze promocje i nie zawsze musi być to Cyfrowy Polsat. :wink: Komentarze pana Libickiego w odpowiedzi na świąteczne promocje konkurencji wszystko tłumaczą - CP stawia na zyski, a nie na rewolucyjne nowości i promocje, które mogą doprowadzić do większych start niż zysków. Poza tym kanały (SD i HD) nie są przecież najważniejsze w rozwoju platform cyfrowych, ważna jest także ich treść. Cyfrowy Polsat chce dobrze zapoznać się z ich ramówką zanim je dołączy do swojej oferty (a przynajmniej ja tak myślę :? ).

 

Przede wszystkim CP jest do tyłu z kanałami filmowymi i przyrodniczo-dokumentalnymi.

 

Myślę, że Cyfrowy Polsat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku w związku nowych kanałów. A poza tym od przyszłego tygodnia CP udostępnia nową usługę! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nowa usługa obok układania puzzli pikselowych, dodadzą marną podróbkę VOD czyli PPV.

 

Może coś w grudniu pokażą, choć jak widzę po dodaniu ES2HD, bardziej się kierują na sport, a jak widzę oni mają tego najwięcej. Marna oferta przyrodniczo-dokumentalna i filmowa zniechęca takiego jak ja klienta Cyfry+, mi się zdaje, że jeśli będą stawiać tylko i wyłącznie na zyski to mogą się dobrze na tym przejechać. Cyfra+ to typowy przykład, dopiero od ostatnich dwóch lat robi dobrą konkurencje, wcześniej była platformą "dla wybranych" z dobrym portfelem, co odbijało się na wynikach finansowych z czasem, zostawali zawsze z tyłu.

 

Jednak NG Wild (zwykły NG cały czas na wyłączności) to podstawa w CP, o filmowym można zapomnieć, dlaczego? Bo dzięki tak marnej ofercie filmowej utrzymuje się kanał Polsat Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ilości prawdy w tej wypowiedzi...

Tak. Rozmowy podobno są prowadzone.

 

Ale kiedyś Discovery ID i T&L były chwilowo odkodowane i również była plotka, że jest tam Nagra MA...

 

Nie ukrywam jednak, że by mi to przeszkadzało, a wręcz przeciwnie cieszyłbym się z dodania Filmboxów do CP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...