Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesujące jest to, że nawet pracownicy BOK-u CP przyglądają forom i informacjom na nich podawanych... :> Coś mi tu brzydko pachnie... :/ ( :lol2: )

 

A co analfabeci i głupki tam pracują? Przeglądają fora, strony internetowa a nawet szpiegują konkurencje. Tam gdzie wielka kasa to i Wielki Brat się pojawia.

Tylko pamiętaj: jakby i 9 000 Użytkowników forum Sat Kuriera psioczyło na nich to i tak jest to dla nich tylko 9 000 uzytkowników forum Sat Kuriera.

A ilu mają abonentów wobec tych 9 000?

Nie do końca zrozumiałem dwa ostatnie zdania z tego postu, ale to szczegół. :wink: Przejdźmy do sedna sprawy - po prostu nie wierzę w to, ażeby ta pani przyglądała się rozwojowi dyskusji na forum sat kuriera (jeśli tu naprawdę jest niech się odezwie :mrgreen: ). Ponadto nie wierzę w wiarygodność słów:

Nie zaprzeczamy tym informacjom pojawiającym się na forach internetowych o nowych kanałach HD, które mają być dołączone do oferty CP w najbliższym czasie.

Według mnie to tylko naciąganie tematu przez wymyślone słowa pracowników BOK-u. Nagrajcie następnym razem waszą rozmowę, to wtedy może pogadamy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak i inne ważne media maja ludzi do śledzenia np: forum Sat Kuriera. Analizują i przekazują dalej. A czemu się nieujawniają?

Pewnie są wśród użytkowników i odpisują na posty. Jakby się ujawnili to już sobie wyobrażam jakie bluzgi polecą w stone CP i narzekania na wszystko.

A jaka ilość pytań się pojawi typu: a jaka promocja, jakie nowe kanały, a czemu tak a nie inaczej.

Ja bym się nieujawnił.

Co do tych dwóch zdań. No troche mnie poniosło. Sorrki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to JimJam gdyż jest dostępny w n-ce, a Polsat nie dzieli się swoimi kanałami.

Ale jeśli miałby to być kanał, którego nie ma w ofercie n-ki i C+, to z oferty CP pozostaje tylko BBC CBebies. Inna możliwość, to kanał którego nie ma jeszcze w żadnej platformie, a wtedy niby jaki to miałby być kanał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się rozpędzą w dodawaniu tych kanałów na tych pościskanych transponderach to będziemy zamiast obrazu mieć na ekranach mozaiki z kwadracików. :woot:

Jest i pozytywna strona takich działań :!:

Będą mogli rozpocząć konkursy audio- tele pod tytułem "Co widzisz na częściowo zakrytym (czytaj: zapikselowanym) obrazku?" :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tym serwisie często wypowiadają się ludzie którzy chcą zaistnieć choćby na 5 minut.

Cytaty typu: wiem z pewnego żródła z dojdzie czy na 100% w ofercie znajdzie się . Tego jest tam pełno.

Raczej bym takimi tekstami się nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie -ciekawe co z polsatem dla młodzieży.W tym roku to watpie zeby go dali,no chyba że w grudniu.
We wrześniu pojawił się Polsat HD i Polsat Futbol, w październiku Polsat Film, a teraz w listopadzie pojawi się Polsat Dla Dzieci (Polsat ostatnio dotrzymuje obietnic, więc pewnie i tym razem będzie tak samo), co oznacza, że start Polsatu Dla Młodzieży w grudniu jest całkiem możliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie skusiło i zadzwoniłem parę minut temu do CP. Gostek mi powiedział, że nie ma na razie żadnych informacji o nowościach w najbliższym czasie i kazał czekać na oficjalny komunikat, a więc ile abonentów dzwoniących tyle informacji. Proponuje się wstrzymać ze wszystkimi spekulacjami do 5 grudnia i nie robić sobie nadziei, bo możemy być bardzo zawiedzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - to jest dział zapowiedzi.

 

  • Cyfrowy Polsat z myślą o poszerzeniu sieci sprzedaży usług zintegrowanych (telewizja, telefon i Internet), zakupił 45% udziałów w spółce posiadającej trzeciego pod względem wielkości dystrybutora usług telefonii mobilnej w Polsce – mPunkt. Docelowo planujemy nabyć pakiet większościowy w spółce będącej właścicielem mPunktu, pod warunkiem wyrażenia zgody przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na dokonanie transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie dowiedziałam ze do wszystkich abonentów Cp zostały wysłane pisma z nowymi promocjami nowosciami programowymi itd ,ze niby to jest niespodzianka swiąteczna ,wiecej informacji na infolini

 

Moje pewnie dojdzie w styczniu :jupi:

Zanim dostanę pismo będę już na pewno wiedział o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat doda do końca roku 8 stacji tylko tyle wam powiem ;/ :D
Chyba życie Ci nie sprzyja i tutaj próbujesz się w jakiś sposób dowartościować. OK, post został zanotowany :> Choć wcale bym się nie zdziwił, że chodzi Tobie o kanały PPV, ale jeśli tak, to zasięgnij lektury w Internecie co to jest takiego PPV (Pay-per-view) :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PPV można nazywać VOD? Ano można :)

Cyfrowy Polsat, operator platformy cyfrowej, liczy że w 2010 r. uda mu się zwiększyć średni przychód przypadający na abonenta (ARPU), wynika z wypowiedzi prezesa Dominika Libickiego we wtorek. Na wzrost ARPU ma wpłynąć m.in. uruchomienie usług video na żądanie (VoD) planowane jeszcze na ten rok.

 

"Jeszcze w tym roku uruchomimy usługę video na żądanie. Finalizujemy umowy z dystrybutorami kontentu. Jednego wybierzemy na start, ofertę drugiego dołączymy w przyszłym roku" - powiedział Libicki na konferencji prasowej.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyfrowy ... 46236.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...